Какво четете?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво четете?

Мнениеот boabbb » 03 сеп 2018 10:57

Udoji90 написа:Последно четох "Зелените хълмове на Африка" на Хемингуей. Иначе много харесвам "Пътеводител на галактическия стопаджия" на Дъглас Адамс. "Майстора и Маргарита" изобщо не го помня като сюжет, но си спомням единствено, че ми беше доста интересен, като го четох. :lol: Като цяло доста ми харесва научна фантастика. Имам много книжки от поредицата "Библиотека "Галактика".


Как са "хълмовете" :?: Чувал съм, че било доста монотонно, та се чудя да го чета ли въобще :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво четете?

Мнениеот Udoji90 » 03 сеп 2018 11:04

Ами, да ти кажа честно, наистина не е особено динамична. Става въпрос за ловни истории на Хемингуей в Африка и предимно как пътуват от място на място и дебнат и преследват разни животни. Хубавото е, че не се впуска в някакви твърде задълбочени описания на животните (за разлика от Джералд Даръл примерно, който има интересни творби за животни, но прекалява точно в този аспект), но пък има описания на местностите. Все пак далеч не липсват някои забавни и свежи моменти при разговорите му с жена му, с водача му, с местното население и т.н. Не е от най-интересните четива поне за мен, но за 2 дни я прочетох, така че явно и не е била скучна.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 27 госта