Сайт за залози

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

TheWitch
Мнения: 6
Регистриран на: 11 сеп 2017 15:26
Контакти:

Сайт за залози

Мнениеот TheWitch » 16 авг 2018 16:17

Добър ден! С мои приятели имаме идея да правим сайт за залози и да вложим в него. Искаме да го разпространим възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за част от нещата. Възникнаха няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Кой вариант е по-добър - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и все повече хора ми казаха да закупя такъв с история, защото по-лесно ще може да се позиционира в търсачките. Ако е така, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко време трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих рискувал, за да видя какви резултати ще мога да получа. Отново трябва да питам как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
https://how.bg/ - отговори на твоите въпроси

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Сайт за залози

Мнениеот jembajemba » 16 авг 2018 16:53

Яка идея. От правна гледна точка измислили ли сте го? Ако е регистриран в България таксата е десетки хиляди левове на година, очевидно не е вариант поне за начало.
За другите неща дето питаш не знам, но има сайтове които предлагат готови продукти/афилиейт.

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Сайт за залози

Мнениеот Popokatepetal » 16 авг 2018 23:36

TheWitch написа:Добър ден! С мои приятели имаме идея да правим сайт за залози и да вложим в него. Искаме да го разпространим възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за част от нещата. Възникнаха няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Кой вариант е по-добър - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и все повече хора ми казаха да закупя такъв с история, защото по-лесно ще може да се позиционира в търсачките. Ако е така, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко време трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих рискувал, за да видя какви резултати ще мога да получа. Отново трябва да питам как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.


Какво имаш предвид под сайт за залози? Типстъри или Букмейкъри искате да сте? Защото ако е второто, домейна ще ви е последния проблем.
Иначе успех в начинанието.

MissAglaya
Мнения: 6
Регистриран на: 16 фев 2018 13:32
Контакти:

Re: Сайт за залози

Мнениеот MissAglaya » 11 сеп 2018 18:09

Здравей,

Ето малко насоки:

- Вземи си стар домейн, за да не губиш много време при отпимизацията и популяризирането му. Аз те съветвам да се обърнеш към https://domeinite.bg/ Имат голямо разнообразие от домейни и ще ти кажат кой е най-добрия вариант за теб.

- Ако си решил да правиш линк билдинг - linkove.bg тук продават линкове. Пиши им и ще ти предложат кое е добре за теб.

- https://seo.domains/ - ако си решил да правиш сателитни блогове, това е твоя вариант. От тук може да си купиш стари и да си създадеш своя спомагателна мрежа.

Надявам се, че съм ти помогнала поне малко. Тези неща ги знам от моя приятел, защото той се занимава с подобни неща.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Сайт за залози

Мнениеот pomiqr272 » 12 сеп 2018 20:07

Аз съм сигурен, че един Г-н ще ви секне идеята за сайта.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта