Клуб 50+

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 14 юли 2018 22:02

Здравейте,наближавам 60 год. и пиша от 2008г. в този форум,пишещите тук са в много широк възрастов диапазон от 15г. до 70+,затова реших да отворя една тема за коментари на ветераните от 50+,за да не ни се налага да се дразним със съфорумци които може да са ни внуци :) .Тук предлагам да си коментираме по всякакви въпроси които ни вълнуват,аргументирано,без обиди,призовавам тези които не са на 50+ да не спамят,като начало ще отворя рубрика най-интересното от седмицата.От областта на спорта събитието беше участието на българските футболни отбори в евротурнирите,коментарът ми за това е че най-впечатляващ дебют направиха Лудогорец,каквато и да е класата на противника 7 гола в европейски турнир са си постижение и остава в историята.Славия се представи много добре,без чужди футболисти,без голям бюджет да победиш навън пък било и отбор от Финландия си е успех за белите и България.ЦСКА се представи колебливо първото полувреме и много по-добре второто,но реванша ще е много труден.Левски откровено разочароваха,Вадуц не показа нищо с което да загатне че е кой знае какъв отбор,Левски не би трябвало да има проблеми на реванша,но като че ли нещо в отбора е объркано.Накратко това ми е коментара за евроучастниците,дължа да поясня че съм гледал и четирите срещи на нашите отбори.Сега ви оставям и вие да коментирате,може да споделите какво ви е направило впечатление през седмицата и в други области на живота освен спорта,сещам се за скандалите и протестите в ямболските села заради евтаназията на 2хил.домашни животни.Чакам вашите отзиви за темата която открих и дали има бъдеще.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Клуб 50+

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 юли 2018 14:59

peliforewer написа:Здравейте,наближавам 60 год. и пиша от 2008г. в този форум,пишещите тук са в много широк възрастов диапазон от 15г. до 70+,затова реших да отворя една тема за коментари на ветераните от 50+,за да не ни се налага да се дразним със съфорумци които може да са ни внуци :) .Тук предлагам да си коментираме по всякакви въпроси които ни вълнуват,аргументирано,без обиди,призовавам тези които не са на 50+ да не спамят,като начало ще отворя рубрика най-интересното от седмицата....Чакам вашите отзиви за темата която открих и дали има бъдеще.

Идеята е чудесна, аз дори я виждам като подфорум "+50", макар че едва ли модераторите ще одобрят, виждайки в това някаква възрастова дискриминация. Проблемът за мен е в "членските карти", не виждам как децата ще бъдат спрени да се набъркат в дискусията на най-големите, така както нищо не може да ги спре да гледат филми за възрастни... 8-)
П.П. Не съм гледал първите мачове на българските отбори в ЕКТ, а и честно казано освен "Левски" останалите слабо ме вълнуват. Мачът-реванш на "Левски" ще каже много неща за състоянието на отбора. Лично за мен срамният резултат във Вадуц се дължи на неотминалата лятна дрямка на футболистите, дано ръководството на отбора ги е стреснало по подходящ начин. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот onegavon » 15 юли 2018 15:11

Това с лятната дрямка не ти отива на годините да го вярваш.

Аз също съм от клуба на дъртаците. :)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Клуб 50+

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 юли 2018 15:47

onegavon написа:Това с лятната дрямка не ти отива на годините да го вярваш.

Аз също съм от клуба на дъртаците. :)

Не съм гледал мача, само предполагам. Затова написах, че реваншът в София ще покаже как стоят нещата в отбора. Еуфорията на "белите" след техния успех като гости също ми се вижда малко прибързана, защото историята на ЕКТ помни не една и две минимални победи на чужд терен и разгромни загуби на реванша у дома. ;)
П.П. Използвам случая да отбележа, че заради добрия тон приемам понятието "ЦСКА", използвано от автора на темата, с разбирането и търпението, което един санитар от МБАЛНП "Свети Наум" би проявил към Юлий Цезар и Наполеон Бонапарт от повереното му отделение... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 15 юли 2018 16:00

Captain Stottlemeyer написа:
peliforewer написа:Здравейте,наближавам 60 год. и пиша от 2008г. в този форум,пишещите тук са в много широк възрастов диапазон от 15г. до 70+,затова реших да отворя една тема за коментари на ветераните от 50+,за да не ни се налага да се дразним със съфорумци които може да са ни внуци :) .Тук предлагам да си коментираме по всякакви въпроси които ни вълнуват,аргументирано,без обиди,призовавам тези които не са на 50+ да не спамят,като начало ще отворя рубрика най-интересното от седмицата....Чакам вашите отзиви за темата която открих и дали има бъдеще.

Идеята е чудесна, аз дори я виждам като подфорум "+50", макар че едва ли модераторите ще одобрят, виждайки в това някаква възрастова дискриминация. Проблемът за мен е в "членските карти", не виждам как децата ще бъдат спрени да се набъркат в дискусията на най-големите, така както нищо не може да ги спре да гледат филми за възрастни... 8-)
П.П. Не съм гледал първите мачове на българските отбори в ЕКТ, а и честно казано освен "Левски" останалите слабо ме вълнуват. Мачът-реванш на "Левски" ще каже много неща за състоянието на отбора. Лично за мен срамният резултат във Вадуц се дължи на неотминалата лятна дрямка на футболистите, дано ръководството на отбора ги е стреснало по подходящ начин. ;)

Може би подфорум е идеалния вариант,а нека се надяваме че по-младите колеги ще послушат съветите на моят внук който като му казах че съм възрастен и ми заяви че трябва да ме пази и да не ме наранява защото ми оставало малко живот :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 15 юли 2018 16:30

Captain Stottlemeyer написа:
onegavon написа:Това с лятната дрямка не ти отива на годините да го вярваш.

Аз също съм от клуба на дъртаците. :)

Не съм гледал мача, само предполагам. Затова написах, че реваншът в София ще покаже как стоят нещата в отбора. Еуфорията на "белите" след техния успех като гости също ми се вижда малко прибързана, защото историята на ЕКТ помни не една и две минимални победи на чужд терен и разгромни загуби на реванша у дома. ;)
П.П. Използвам случая да отбележа, че заради добрия тон приемам понятието "ЦСКА", използвано от автора на темата, с разбирането и търпението, което един санитар от МБАЛНП "Свети Наум" би проявил към Юлий Цезар и Наполеон Бонапарт от повереното му отделение... 8-)

Българската дипломация е загубила като е пропуснала да те ангажира :) .Колкото до Славия едва ли трябва да има проблем в реванша,не че има разлика в класите,но при белите има няколко опитни футболисти които трябва да поведат отбора.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот icko65 » 15 юли 2018 16:41

Аз пък не се мисля за дъртак.Мога и с 35 годишно да се оправя :) Колкото до представителите ни в ЕКТ-мисля че ще продължат напред.И умната..дъртаци! :)
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 15 юли 2018 17:11

icko65 написа:Аз пък не се мисля за дъртак.Мога и с 35 годишно да се оправя :) Колкото до представителите ни в ЕКТ-мисля че ще продължат напред.И умната..дъртаци! :)

Нека да е 35 годишнА,че малко се измениха нещата с това джендърство :) ,ветерани звучи по-оптимистично :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот icko65 » 15 юли 2018 21:46

peliforewer написа:
icko65 написа:Аз пък не се мисля за дъртак.Мога и с 35 годишно да се оправя :) Колкото до представителите ни в ЕКТ-мисля че ще продължат напред.И умната..дъртаци! :)

Нека да е 35 годишнА,че малко се измениха нещата с това джендърство :) ,ветерани звучи по-оптимистично :) .

Да да прав си!Имах предвид момиче.За ветерани-приемам безусловно!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот shumkar_44 » 15 юли 2018 22:44

Най-после!
Толстолоб, на теб съм роб.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 18 госта