Клуб 50+

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 15 юли 2018 23:01

Събитие на деня естествено бе финала Франция-Хърватия,французите и съдията матираха шахматистите.Хърватите явно бяха наясно с физическото си състояние и решиха да решат мача още през първото полувреме докато са по-свежи.Обратно французите го играеха умряла лисица и си чакаха момента и той дойде след една симулация на Гризман на която се хвана и съдията.Докато при фаула приемаме че съдията също е заблуден,то при последвалото центриране Погба по мое скромно мнение беше в засада и влияеше на играта,нямам обяснение защо комисията от тв студиото не сигнализира на съдията да погледне положението,като вземем предвид че през второто полувреме отсъден корнер за Хърватия беше отменен и отсъдена засада след някаква консултация между съдиите,не съм гледал някъде коментирано ли е това положение.Дузпата беше 60% за, 40%не,какво имам предвид, всичко стана за секунди,говорим за рекушет от 50см ,но се вижда и едно посягане на ръката на Перишич надолу към топката,в интерес на футбола беше тази дузпа да не се отсъжда,особено след като съдията вече знаеше че при първия гол на Франция е сгрешил,това си пролича при едно-две спорни отсъждания в полза на Хърватия след автогола на Манджукич,едва ли някой щеше да упрекне съдията ако не беше отсъдил тази дузпа,колко по-фрапантни игри с ръка не са били санкционирани.Второто полувреме хърватските футболисти тръгнаха ва банк и французите се възползваха по най-добрия начин,след това мача се доиграваше,едните бяха доволни от убедителния резултат другите нямаха сили да променят нещо.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 15 юли 2018 23:55

Да отдадем заслуженото и на Новак Джокович който спечели титлата в откритото първенство на Великобритания,за мен финала се игра ден по-рано между Джокович и Надал.По всяко друго време този финал щеше да е събитието на деня,само не и днес,този който е казал фразата Цар Футбол е бил пророк.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот защо » 16 юли 2018 00:12

peliforewer написа:Може би подфорум е идеалния вариант,а нека се надяваме че по-младите колеги ще послушат съветите на моят внук който като му казах че съм възрастен и ми заяви че трябва да ме пази и да не ме наранява защото ми оставало малко живот :) .

Аз, като бях на 11-12 години, без да искам, подслушах как баба ми и сестра ѝ коментираха, че някакъв техен познат починал млад, само на 56 години. Бях достатъчно тактичен да не се обадя, ама ми стана много чудно, какво странно има някакъв старец на 56 да гушне букета. :lol:

П.П. Аз съм малко под 50-така и още спамя.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 16 юли 2018 00:32

защо написа:
peliforewer написа:Може би подфорум е идеалния вариант,а нека се надяваме че по-младите колеги ще послушат съветите на моят внук който като му казах че съм възрастен и ми заяви че трябва да ме пази и да не ме наранява защото ми оставало малко живот :) .

Аз, като бях на 11-12 години, без да искам, подслушах как баба ми и сестра ѝ коментираха, че някакъв техен познат починал млад, само на 56 години. Бях достатъчно тактичен да не се обадя, ама ми стана много чудно, какво странно има някакъв старец на 56 да гушне букета. :lol:

П.П. Аз съм малко под 50-така и още спамя.

В тази връзка, миналата неделя отидохме при една моя леля която ставаше на 90г. ,за съжаление в съседната къща имаше смърт и леля ни обясни че починала една млада булка почти на 70г.,хем се усмихнах,хем се замислих,всеки гледа от своята камбанария.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот dafquezz » 16 юли 2018 09:41

Да сте живи и здрави форумните чички, пожелавам ви изобилие от добре запазени връстнички ;)

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 16 юли 2018 10:01

dafquezz написа:Да сте живи и здрави форумните чички, пожелавам ви изобилие от добре запазени връстнички ;)

Няма да откажем и на 50- :) .
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот luxorus » 16 юли 2018 14:57

Бива ли ви още в леглото :) :) :) :) :)
I'M BLIND!IMPRESS ME!

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Клуб 50+

Мнениеот peliforewer » 16 юли 2018 16:12

luxorus написа:Бива ли ви още в леглото :) :) :) :) :)

За сега се справяме,а пък имаме опит и рутина която ни помага при трудни моменти :) .За проблеми би трябвало да говорим след 70г. ;) .
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Клуб 50+

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 юли 2018 16:56

peliforewer написа:
luxorus написа:Бива ли ви още в леглото :) :) :) :) :)

За сега се справяме,а пък имаме опит и рутина която ни помага при трудни моменти :) .За проблеми би трябвало да говорим след 70г. ;) .

Напълно подкрепям. Неслучайно много жени, особено сред по-младите, предпочитат по-възрастните мъже пред хлапаците. Отделен въпрос е, че младостта съвсем не дава гаранция за сексуална мощ - стресът, анаболите, алкохолът и други "фактори" си казват думата със страшна сила... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Клуб 50+

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 юли 2018 17:12

peliforewer написа:Събитие на деня естествено бе финала Франция-Хърватия,французите и съдията матираха шахматистите.Хърватите явно бяха наясно с физическото си състояние и решиха да решат мача още през първото полувреме докато са по-свежи.Обратно французите го играеха умряла лисица и си чакаха момента и той дойде след една симулация на Гризман на която се хвана и съдията.Докато при фаула приемаме че съдията също е заблуден,то при последвалото центриране Погба по мое скромно мнение беше в засада и влияеше на играта,нямам обяснение защо комисията от тв студиото не сигнализира на съдията да погледне положението,като вземем предвид че през второто полувреме отсъден корнер за Хърватия беше отменен и отсъдена засада след някаква консултация между съдиите,не съм гледал някъде коментирано ли е това положение.Дузпата беше 60% за, 40%не,какво имам предвид, всичко стана за секунди,говорим за рекушет от 50см ,но се вижда и едно посягане на ръката на Перишич надолу към топката,в интерес на футбола беше тази дузпа да не се отсъжда,особено след като съдията вече знаеше че при първия гол на Франция е сгрешил,това си пролича при едно-две спорни отсъждания в полза на Хърватия след автогола на Манджукич,едва ли някой щеше да упрекне съдията ако не беше отсъдил тази дузпа,колко по-фрапантни игри с ръка не са били санкционирани.Второто полувреме хърватските футболисти тръгнаха ва банк и французите се възползваха по най-добрия начин,след това мача се доиграваше,едните бяха доволни от убедителния резултат другите нямаха сили да променят нещо.

+1: За мен много точен и компетентен коментар на мача. :!: Мога само да добавя, без да ангажирам никого с това свое мнение, че системата Върни Асене Разглеждаме (ВАР) ще доубие цар Футбол, след като големите пари почти го убиха. Вместо да се дават пари за скъпи технологии, зад които все пак стои човешки фактор, не е ли по-добре да се инвестира в подобряването на условията на стадионите, в обучението на съдиите (колко пъти сте виждали английски страничен съдия да сбърка при маркиране на засада?) и прочее!? :roll: Оставям настрана футболната романтика и безкрайните спорове, без които футболният запалянко не е никакъв запалянко... 8-)
П.П. Напълно съм ЗА въвеждане на технологията на голлинията, макар че и тя хич не е евтина. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта