Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот Red_Neck » 30 май 2018 22:16

Баце Таско, не си ли леко встрани от темата? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Red_Neck

Мнениеот Странджата » 31 май 2018 14:30

Той бай Тасю си е все така - така гали - речено по пашмъклийски - да си стои отстрана и да подхвърля умнотии. Щото ние не сме му по мярка :)

uli
Мнения: 17
Регистриран на: 30 юли 2011 15:03
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот uli » 31 май 2018 22:27

Те е....а мамата на сайта, ти за един форум се тревожиш.... ;) :|

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот -Ицо- » 01 юни 2018 16:45

Те с всяка промяна си закопават сайта все по-надолу, вие чакате форума някой да го погледне... :mrgreen:
"Some folks are wise and some are otherwise"

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5454
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот insaneboy1 » 01 юни 2018 16:49

Не. Сериозно има ли някакъв начин да се свържа с администратор. Че като гледам тук темите никой не ги чете. То бива бива. Уж Нова го купи тоя сайт и го направи 100 пъти по-зле.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот modor » 01 юни 2018 17:01

insaneboy1 написа:Не. Сериозно има ли някакъв начин да се свържа с администратор.

Няма кой да ти обърне внимание. И ние доста сме мрънкали.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот Warped » 01 юни 2018 17:20

Аз в началото на пролета виждах често дебелия журналист от Гонг, забравих му името. Често минава през един хипермаркет, ама той сигурно, ако го питам няма и да знае, че има форум на гонг :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43826
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот rhaegar » 01 юни 2018 17:29

Warped написа:Аз в началото на пролета виждах често дебелия журналист от Гонг, забравих му името. Често минава през един хипермаркет, ама той сигурно, ако го питам няма и да знае, че има форум на гонг :lol: :lol:


:lol:

На никой в Гонг не му пука за форума. Те имат комуникация с програмистите, колкото ние с някой от Гонг-тоест никаква. Може да правят промени, но нито ще предупредят за тях, нито им дреме дали се харесват на потребителите. Това е грозната истина. А някога беше добър форум.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Red_Neck

Мнениеот dreben23 » 01 юни 2018 23:33

Странджата написа:Той бай Тасю си е все така - така гали - речено по пашмъклийски - да си стои отстрана и да подхвърля умнотии. Щото ние не сме му по мярка :)

:)

Ама то като ги мързи и модовете да си изберат един от тях да стане админ и да носи малко повече отговорност и да прекъсне безразборната модораторщината и свободия, която ви дават, да ви изтрият многопрофилните акаунти в болниците, бай ти Тасю все ще е виновен? Не искат да дават голяма заплата. А техните ще са малкии, а така като нямат си админ, бюджето не се натоварва, сезоните на БАНши може да си вървят и всички модове доволни. Но админ кога? Заплата с трудов договор и ме взимайте, ама после чието IP ми съвпадне на админ панело, те са тук към 150-200 съвпадения, няма остане тролчек бре! :lol: :lol:

[offtopic]Молете се баце Таско да не става админа, всички ще заиграете в игрите с прогнози с по един профил. Барем ше има и некой, който да ви чете оплакванията и идеите за развитие на форумо. :mrgreen: :lol:[/offtopic]

[offtopic]Добре, че съм влязъл под кожите на модовете, иначе дося да съм поне на трета серия на БАНши от новия сезон, но и това, че взех бундеслигата си е от полза май. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Не е ли време малко да го пооправите тоя форум

Мнениеот Pride » 02 юни 2018 08:01

rhaegar написа:
Warped написа:Аз в началото на пролета виждах често дебелия журналист от Гонг, забравих му името. Често минава през един хипермаркет, ама той сигурно, ако го питам няма и да знае, че има форум на гонг :lol: :lol:


:lol:

На никой в Гонг не му пука за форума. Те имат комуникация с програмистите, колкото ние с някой от Гонг-тоест никаква. Може да правят промени, но нито ще предупредят за тях, нито им дреме дали се харесват на потребителите. Това е грозната истина. А някога беше добър форум.


Това е щото форума не им носи лакове и кликове, клекове :oops: то поне да не го бяха пипали.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: InformationChannel, jembajemba и 16 госта