С Днём Победы!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

С Днём Победы!

Мнениеот Martin_K » 09 май 2018 15:56

Ако го нямаше този ден, нямаше да я има и Европа. Слава на народа, изнесъл на плещите си основната тежест на войната!

https://www.youtube.com/watch?v=KQ2q5ALTXNM

http://e-burgas.com/post/balgari-i-rusn ... nimki-7651

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот ivan56 » 09 май 2018 16:05

Изображение
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Martin_K

Мнениеот Странджата » 09 май 2018 16:30

Европа пак щеше да я има, но щеше да е друга :) Може би нямаше да има Евразия :).
А иначе - да е честит празникът на руснаците и вечна памет на падналите - и преди, и по време, и след войната!

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Sinite ot Sofia » 09 май 2018 16:44

Днес играе Левски, недейте да отвличате вниманието. Всички на мача!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: С Днём Победы!

Мнениеот galina4 » 09 май 2018 17:44

Нека почетем паметта на милионите съветски войници паднали за свободата на своята страна! Защото Съветския съюз не беше само Русия и руският народ!
Въпреки всичко Русия и руснаците имат своето право да празнуват този ден като свой ден на победата!
За мен като българка този ден е и победа на антихитлеристката коалиция срещу Хитлер и Третия райх!
За жалост тази победа отвори тъмна страница в съдбата на моята страна и народ! Страницата на отвратителната и човеконенавистна комунистическа диктатура!
Аз лично няма с какво толкова да празнувам този ден освен с една победа на любимия ми син клуб в мача за Купата на България!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 май 2018 17:47

Мурзилке, България е загубила тази война, въпреки че Българската армия се е била на страната на победителите, така че не знам на кого честитиш тази "победа"!?... :roll: 8-)
Иначе днес можем да си честитим Деня на Европа, тъй като имаме привилегията да бъдем страна-членка на Европейския съюз, а понастоящем България е и председател на Съвета на Европейския съюз! :!:
И при цялото дължимо уважение към вековния съперник - "Славия" нека да се надяваме, че вечерта ще бъде победна за момчетата на Делио Роси! ;)

https://www.vesti.bg/sviat/dnes-e-denia ... to-6082049
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 09 май 2018 17:58, променено общо 2 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Red thunderstorm » 09 май 2018 17:52

Sinite ot Sofia написа:Днес играе Левски, недейте да отвличате вниманието. Всички на мача!

Глупости! На идиоти сме се нагледали, искаме нещо по-различно. :lol:
Честит празник!

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Afganec » 09 май 2018 18:35

Captain Stottlemeyer написа:......имаме привилегията да бъдем страна-членка на Европейския съюз....



Captain, само да ми припомниш накратко, ти персонално какви точно привилегии имаш, от факта, че БГ е страна-членка на Европейския съюз ?

Имаш по-лесен достъп до престижни дейности като : бране на ягоди и череши, къпане на посрани бабички, миене на чиниите в някоя пакистанска или индийска кръчма ? Кефи те да наливаш бензин и да бършеш джантите на цветнокожи "баровци", харесваш чувството да си горд бял роб, безропотно слугуващ в някое "европейско" магазинче с ирански или северноафрикански собственици ?

Или харесваш ти и децата ти да похапвате гнусни и вредни евро-боклуци, ГМО-храни, растителни мазнини, фруктозния сироп, захарозата и др. екстри, само защото са родени в Източна Европа ?

Или се кефиш да разбият селското ти стопанство, промишлеността, да затворят прекрасни, работещи БГ реактори, за да ти пробутват ТЕХНИЯ 5 пъти по-скъп ток ?

Captain, влязъл си в ЕС не за да имаш права, взеха те само за да имаш задължения !

П.П. - Очаквам всеки момент темата да изчезне, щото, не може така, да се казва истината на простолюдието....

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот rebel » 09 май 2018 19:16

Когато на националния празник /3 март / се развяват знамена на друга държава / Русия /, а празнуваш празник на друга държава /9 май/, не знам какви хора са това. Русофили=българофоби. Който разбрал, разбрал.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 33 госта