Поредният който се предаде.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот KellyB » 15 апр 2018 17:44

Едно време не пропусках ГОНГ в 17 часа и коментарите на Томислав. Но щом и те се предадоха пред кинтите на Джуджето и се включиха в хора на припознавачите, дори не пускам Дарик. Какво да говорим за по дребните риби... А предаването на Канал3 въобще не беше лошо.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот КироВарна » 15 апр 2018 18:39

В България журналистиката винаги е била долна и продажна!!!В това число, естествено и спортната!!!Както останалите драскачи викаха "Слава на БКП", така и спортните ентусиазирано създаваха митове за грандове и славни успехи!!!Грандовете растяха под зоркото око и нежните грижи на ком партията и народната милиция!!!А славните успехи бяха един-два полуфинала!!!На фона на успехите на румънските, югославските, или гедерейските отбори.......това е меко казано смешно!!!При различните управления слугинажа на медиите продължава и никак не е различен!!!Всички в тази страна търсим честност и принципност.......но само ако ни носи ползи!!!Поради тази причина, никога няма да имаме спорт.......както нямаме държава!!!Добре е малко да се поогледаме и да разберем, че ако искаме да се спазват правилата........това трябва да важи за всички!!!Дори и за нас!!!Сменяха се ръководители, съдийски комисии съдии.......но никога нищо не се оправи!!!Дори става все по-лошо и по-лошо.......което е напълно логично!!!И през всичките тези години журналистите слугуваха, замазвайки издънките и далаверите!!!!Сега не е по различно и не виждам нищо ново.......на което да се учудвам!!!

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот sizif » 15 апр 2018 19:22

Прекрасна,интересна, увлекателна и занимателна тема.Благодаря на автора,че ми осмисли деня.
Надявам се,че и той и всички коментиращи до момента се чувстват по-доброто след като си изляха мъката от жалкото си съществуване.Дерзайте!
Нищо общо нямате с Апостола

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот tornadooo » 15 апр 2018 20:00

Да мен също много ще ме зарадва мач между ЦСКА1948 и ЦСКА-София, все ми се струва обаче че "проекта" от Микре няма да съществува до тогава, а сегашните им фанатизирани фенове ще гледат като из*асилена гугутка :) Няма да е за първи път, кой ле не ги изклати вече.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот tornadooo » 15 апр 2018 20:04

sizif написа:Прекрасна,интересна, увлекателна и занимателна тема.Благодаря на автора,че ми осмисли деня.
Надявам се,че и той и всички коментиращи до момента се чувстват по-доброто след като си изляха мъката от жалкото си съществуване.Дерзайте!

Уважавам мнението ти, само че колкото и жалко да е моето съществуване имам едно нещо което ти никога няма да имаш. Нарича се достойнство, това е когато човек умее да отстоява принципи и не се прикрепя към силните на деня само за да се чувства силен и той, та макар и за малко.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот sizif » 15 апр 2018 20:24

tornadooo написа:
sizif написа:Прекрасна,интересна, увлекателна и занимателна тема.Благодаря на автора,че ми осмисли деня.
Надявам се,че и той и всички коментиращи до момента се чувстват по-доброто след като си изляха мъката от жалкото си съществуване.Дерзайте!

Уважавам мнението ти, само че колкото и жалко да е моето съществуване имам едно нещо което ти никога няма да имаш. Нарича се достойнство, това е когато човек умее да отстоява принципи и не се прикрепя към силните на деня само за да се чувства силен и той, та макар и за малко.


Радвам се за теб "достойни"човеко но все си мисля,че Киро е силен не само на деня :roll:
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот sizif » 15 апр 2018 20:27

tornadooo написа:Да мен също много ще ме зарадва мач между ЦСКА1948 и ЦСКА-София, все ми се струва обаче че "проекта" от Микре няма да съществува до тогава, а сегашните им фанатизирани фенове ще гледат като из*асилена гугутка :) Няма да е за първи път, кой ле не ги изклати вече.


Тук вече си противоречиш и правиш темата си глупава и излишна.Няма клуб ЦСКА 1948 би трябвало да го знаеш и след като искаш правилно да се изписват имената ти сам нарушаваш това.Не е достойно си мисля аз
Нищо общо нямате с Апостола

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот vayk » 15 апр 2018 21:23

"Спорт в обектива" е изключително тъпо предаване и само облъчено говедо може да пише, че било обективно и интересно. Надали може да се намери по-глупав водещ от сина на Данчо Стълбицата.
Последна промяна от vayk на 15 апр 2018 21:23, променено общо 1 път.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот sandi74 » 15 апр 2018 21:23

Микренският селянин не можа да купи титлата и купата и смешният му проект се сгромоляса :mrgreen: :lol: Беден се оказа този микренски скъсаняк,явно парите които е предложил за купена титла и купа се оказват джобни за Кирето от Разград.ФАКТ :!: :idea:

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Поредният който се предаде.

Мнениеот Red thunderstorm » 15 апр 2018 23:09

sandi74 написа:Микренският селянин не можа да купи титлата и купата и смешният му проект се сгромоляса :mrgreen: :lol: Беден се оказа този микренски скъсаняк,явно парите които е предложил за купена титла и купа се оказват джобни за Кирето от Разград.ФАКТ :!: :idea:

Това означава ли, че Кирето всичко "спечелено" до сега си го е купил? Я кажи да чуем, тъпчо тъпоглав! :roll:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта