Как се прави...история!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Как се прави...история!

Мнениеот 1982 » 30 апр 2017 22:39

Да, да ...... и Септември в Пирин Разлог (или обратното беше :mrgreen: ), Ботев Дебелец в Етър и т.н. ...... знам, но не мога да ги изредя всички, те са толкова много врътките .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот BFS » 01 май 2017 01:04

ясно
Последна промяна от BFS на 01 май 2017 01:23, променено общо 1 път.

nghcvth
Мнения: 3528
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Как се прави...история!

Мнениеот nghcvth » 01 май 2017 01:05

Ами Пирин (Благоевград) с Баснко, Симитли, Перун (Кресна) и още 1 дузина отбори? :mrgreen: За тях може да се отвори отделна тема. :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот BFS » 01 май 2017 01:05

мнение
Последна промяна от BFS на 01 май 2017 01:12, променено общо 1 път.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот BFS » 01 май 2017 01:06

друго мнение
Последна промяна от BFS на 01 май 2017 01:13, променено общо 1 път.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот BFS » 01 май 2017 01:06

аха
Последна промяна от BFS на 01 май 2017 01:13, променено общо 1 път.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот BFS » 01 май 2017 01:11

Kamashito74 написа:
ivan56 написа:И се регистрира, да пуснеш тая прадня, браво. :lol:
За Черноморец разбрах ме, дай сега за Ботев, ЦСКА, Локо сф,Пд, Берое, Пирин, Литекс, Нефтохимик и тн.
От тази таблица, дали има и 5 клуба които ги имат тия сезони реално.

Щом си разбра л за Черноморец значи и за другите ще разбере ш!Всичко е стъкмистика.Очаквам догодина и срещу имената на Локо1929 и Нефтохимик-Бургас1962 чиито предшественици са с кръстчета да лъснат всички сезони .Синдрома от Микре се задейства.


за Локо1929 не знам откъде стартират и дали продължават историята на клубът си, но както ПСФК-то не продължи историята на Черноморец, така и Мастерхаус няма как да заличи кръстчето на Нефтохимик.
Наистина е жалко, че се закри заводският отбор, 10 000 човека работиха и малко или много имаха фенове, живял си през силните години на отбора и знаеш как беше. За съжаление сега се превърна във фирмен отбор в която работят 100-на човека, по административен път влезе в новата Висша лига, но не и футболен и т.н. и т.н. .... е няма как да се пълни стадиона, ако ще и всички роднини до 9-то коляно да идват на всички мачове, барабар с припознавачите.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 01 май 2017 04:30

1982 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Интересното е, че хем се говори за вливане на някои места, хем за сътрудничество.. между двата отбора и плащане на дълговете на Маталик; хем, че има вливане на Металик в Ботев, хем че Металик ще играе в 4 дивизия (и това го има из нета).


Говори се, защото масово хората са некомпетентни и пишат глупости наизуст, включая и подобието на журналисти. Така се формират грешните тези и мнения. Истината е, че просто Металик се премести в Пловдив и си смени името, Ботев си фалира точно както фалира и ЦСКА. С никой не са се обединявали, вливали, сливали ...... лицензи не могат да се купуват, нито права за участие и всякакви такива щуротии, говорени и писани от некомпетентни хорица.

Това, на което май не обърна внимание е, че аз само цитирам и никъде не твърдя, че става дума за същия Ботев на Христолов и с дълговете като участник в процеса. В цитатите, които съм дал също не се твърди нищо такова. Никъде не твърдя (нито цитираните от мен източници го твърдят), че дружеството на Христолов не е фалирало.

Сливане или нещо такова е имало, няма как 2 клуба да вземат официално решение без да има нищо. А че това е друго АД, не това на Христолов.. никъде не съм го оспорвал. Всъщност това даже ботевистите не го твърдят.

Разликата между ЦСКА-Литекс и Металик-Ботев като схема е, че Металик се е слял с някакъв отбор, носещ името Ботев (може и новосъздаден да е, де да знам), докато Литекс никога не се е сливал с ЦСКА.

Не че пак не е врътка де. Просто детайл.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот HANIBAL » 01 май 2017 08:45

След като се обсъжда измислената история,да не забравяме как Ботев Пд си сложиха едно голямо Ъ отзад......и се писаха най стария български отбор.Македонците ядат ряпа и се чудят какво става.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Как се прави...история!

Мнениеот 1982 » 01 май 2017 10:33

Betchualeng Arnaikem, ако имаше сливане, щеше да го има в регистрите, няма как да се слеят 2 дружества и това да не фигурира никъде. И забележката ми не беше към теб, а към тези, които си лялят наизуст за някакви купувания на право на участие и подобни щуротии.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 19 госта