Схема за пари - как да ограбите букитата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

socer1
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата

Мнениеот socer1 » 15 апр 2018 11:08

При мене само Н.Миротич,иначе и аз малко играх понеже по касно се прибрах и очаквах да ги пуснат след 7.Тия сайтове добре звучат само да не лимитирват.

trex
Контакти:

Мнениеот trex » 15 апр 2018 11:32

Аз Миротич го играх на едноточковата 1.99 средно :lol: На двуточковата много нисък беше коефициента като го видях 1,75 и ми се размива на 1 точка :lol: Доста други дупки имаше, но със сринати коефициенти, затова питам дали не е валяло :lol:

Потребителски аватар
ninjata
Контакти:

Мнениеот ninjata » 15 апр 2018 11:45

Симънс и Уейд също излезноха на 1/2 печалба, обаче на Уейд не ми приеха залога от лотарията.

Потребителски аватар
jembajemba
Контакти:

Мнениеот jembajemba » 15 апр 2018 20:49

trex написа:Момчета в планета гледайте внимателно преди да пуснете залога. След залога ти има 1 отметка, на която пише приеми автоматично смяна на коефициента(по спомен). Тя е чекната и трябва да се махне. На няколко пъти щях да го пропусна. Вчера само 7 дупки играх(естествено нито 1 не хванах), че много рано бяха пуснали всички не знам дали преди 17, а 3 дупки на по точка се разминаха. Намерих 3-4 сайта с дупки и хубави коефициенти средно 1.88. Имат хубави оферти за начални бонуси даже и по 500+. Нещо пак съм на загуба, но ще се помъча още малко дано издрапам. Някой може ли да каже вчера кои излязоха?

Вярно има такава отметка, мерси!

Бях на загуба и аз вчера, не беше добър ден. Не съм гледал кои са излезли. Иначе, както авторът казва, ако следваш каквото пише в темата си на печалба в дългосрочен план, няма начин иначе. Важно е да не правиш компромиси с коефициентите, 1.85 е много различно от 1.75. А и сезонът почти свърши, ще събираме пари за догодина октомври за новия.

Кои са тези сайтове, може ли да се разчита на тях?

Потребителски аватар
Pichichi
Контакти:

Мнениеот Pichichi » 18 апр 2018 09:19

Чета я темата от известно време, така и не съм се пробвал още на дупки но ще пробвам със сигурност.
Вчера имаше хубав залог за ПАО с/у Реал М който са с доста контузени и играчи извън форма, добре че успях
да го играя защото щеше да ме е яд.

socer1
Контакти:

Мнениеот socer1 » 19 апр 2018 15:56

Нов рекорд по бързо лимитиране ,на втория залог ми лимитираха акаунта на 5 евро макс печалба буин.

trex
Контакти:

Мнениеот trex » 19 апр 2018 20:23

Това с лимитирането е гадно. Интересно, но и в плейофите продължих като последните 2 кръга пълно зеро :lol: Не знам аз ли съм с понижено ниво на късмет, явно не ми е писано :lol: За капак вчера ме прасна и пинакъла за втори път играч не започва и пак естествено залогът излезе(и го анулираха), а другият увисна :roll: От 26 март до сега съм общо на минус . До края на месеца не се ли оправи новия сезон няма и да пробвам. Трети път няма да вкарвам пари. Два пъти да се набутам е глупаво, но 3 е малоумно :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 19 апр 2018 21:17

мартине, кво ще го правим нашия човек трекс.....аз съм в почивка и не играя от 2-3 седмици щото съм адски изморен от редовния сезон, ама ми звучи по-вероятно Ливърпул да спечелят ВЛ, отколкото някой да е на - от схемата :roll: :mrgreen:

trex
Контакти:

Мнениеот trex » 19 апр 2018 21:40

kingofpop готов съм да покажа, на всеки който не ми вярва кои дупки съм играл. До 5 бях на +, хубави коефициенти имаше, излизаха криво ляво, но от тогава май 1 или нито 1 не излезе. Не отричам, че първите 3-4 дни играех и 1 точкови дупки с 1.9 средно. Вече 1,95 нагоре само. Играя и борби едноточкови 1.95. Загубата не е непоправима само 10% от капитала :) Искам да кажа, че точно пинакъла ме върна 2 пъти. Всеки ден има по 2-3 поне на по 1 точка, но то е нормално. Аз не споря, че вие сте на +, но то бива невървеж до кога не знам. Мисля чак на 1 май да тегля чертата и да видя какво става :lol:

socer1
Контакти:

Мнениеот socer1 » 20 апр 2018 10:59

kingofpop написа:мартине, кво ще го правим нашия човек трекс.....аз съм в почивка и не играя от 2-3 седмици щото съм адски изморен от редовния сезон, ама ми звучи по-вероятно Ливърпул да спечелят ВЛ, отколкото някой да е на - от схемата :roll: :mrgreen:
И не си изпуснал много,този месец е адски зле,най вероятно ще сме си на парите си за месец април,но има и такива моменти.

Върни се в “Свободна зона”