Kodi

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Kodi

Мнениеот dindan » 01 май 2017 23:19

Kodi За Аndroit TV e супер яко , за мен няма аналог
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Kodi

Мнениеот diplomat » 01 май 2017 23:56

dindan написа:Kodi За Аndroit TV e супер яко , за мен няма аналог

Не съм запознат с него, заради това и питам. Само съм чувал, че трудно се намира качествена картина.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Kodi

Мнениеот dreben23 » 02 май 2017 03:26

Който ползва кодито да си сложи tomb raider билда и всички нужни добавки са инсталирани. А ако не са, има доста източници на добавки (сорсове дето) и оттам може още си сложиш. Най-доброто е adrian list според мен, защото ти вади директно за деня всички тв канали качени из нета и други неща има. За качество вече всичко с Плексус добавката е по-добро качество, но в повечето случаи се инсталира с прецакан аце стрийм плъгин и трябва да си намериш у ютуб клипа с фиксчето. Всичко е хубаво, но тръгват и спират бавно нещата, които са на лайф и трева се вържеш по-рано. В много случаи не е удобно за мен само заради това, обичам бързо да премятам от мач на мач да гледам голчета. Те тия всичките точни не се ловят така просто както всеки си мисли, болят очички и глава. От коди също боли те тиква, щото всичко може да гледаш - сериалите, детските и по-мъжки работи така. :D Коди ноу лимитс и томб райдър, тези билдове са засега най-арните. И още един по-изчистен имаше а да - дъ хенчмен, но той е с маличко добавки. Един съвет - спрете автоматичните ъпдейти като си сложите некой, че ще викате бави ми, не тръгва ми нищо. За съжаление с всяко пущане непрекъснато нещо се обновява. Намерете клипчето за сорса на areswizard, че е променен. Оттам си слагаш и къвто билд ти хареса. Понякога обаче има бъгове с липсващ звук и т.н. в кодито ама невинаги. Требе и да се почиства чат пат, особено през аце стрийма като си пуснеш мачо. Но в билдовете си има всичко. Имам спомен, че някоя от по-новите версии крашваше, 16-ка ми се струва по-стабилна от 17-ката. Това е най-яката програмка за компютър, щото няма и вирус да хванеш да ровиш по сайтове! Торенти, моренти не съм отварял от три-четири години. Само за игрите ни трябват те, другото на коди. Но не е удобно за мачовете, който следи всичките. Бавно се пускат, бавно и спират и то ще иде мача на кино. За фенове с един отбор на сърчицето е идеално, но иначе е зор футболчето през коди. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта