Ако Хитлер беше спечелил войната...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2017 13:17

Реших да пусна темата, за да видя мненията ви, какво щеше да стане, ако Хитлер бе спечелил ВСВ. Аз мисля, че това можеше да стане, ако вместо да воюва на няколко фронта, беше превзел първо СССР, с помощта на Япония от изток, вместо японците през това веме да уреждат лични сметки със САЩ и след това, вече като една свръх мощна държава, притежаваща най-големите природни ресурси в света, намиращи се в Сибир, завладее Западна Европа и САЩ.
Но какво щеше да стане след това? Щеше ли да остане един Райх, в който живота щеше да е, като сбъднат сън - без престъпност, без бедност...
Където всички щяха да са равни с изключение на един Фюрер, равен на Бог и щастливи от това, или този Райх щеше да бъде прояден от вътрешни междуособици, като борба за власт, корупция и т.н. И какво щеше да стане със сюзниците му и в частност България? Дали вече нямаше да ни има, защото не отговаряме на представите на Райха за Арийската раса?
п.п. Нека тези, които смятат темата ми за "поредната тъпа" не се унижават да и обръщат внимание!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3200
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот sirius123 » 05 апр 2017 13:45

Темата я намирам за доста подходяща , особено в нашето съвремие , когато мигранти шетат из света , гърмят бомби къде ли не , но коментарите по темата остават само на думи. Мисля , че минава през главите на доста хора.

biso62
Мнения: 318
Регистриран на: 17 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот biso62 » 05 апр 2017 14:12

Ами има филм...The man in the high castle. Там ще намериш отговори... :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2017 14:17

biso62 написа:Ами има филм...The man in the high castle. Там ще намериш отговори... :)

Благодаря приятел, ще изгледам филма, но аз исках да видя вашите мнения.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот Kris_men2000 » 05 апр 2017 14:24

Ало автора чети малко история.Ние сме арийци.Затова Хитлер ни е уважавал като нация и народ.България,Бавария,Швейцария,Унгария.Това са четирите арийски раси в света.АРИЯ говори ли ти нещо. Ако Хитлер беше спечелил войната ние четирите раси щеше да владеем света изчистен от всяка сган и паплач.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3974
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот djd » 05 апр 2017 14:27

Естествено, че щеше да има междуособици. Тези две световни войни не са направени, за да се създаде огромна Германска империя, а да се преразпределят силите в света, да се поддържат многобройни и постоянни точки на конфликти и т.н.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2017 14:34

Kris_men2000 написа:Ало автора чети малко история.Ние сме арийци.Затова Хитлер ни е уважавал като нация и народ.България,Бавария,Швейцария,Унгария.Това са четирите арийски раси в света.АРИЯ говори ли ти нещо. Ако Хитлер беше спечелил войната ние четирите раси щеше да владеем света изчистен от всяка сган и паплач.

Чел съм много повече и разнообразна литература отколкото си мислиш, но никъде не съм видял да пише, че сме арийци.
Още повече, че според нацистите, арийците са руси със сини очи. Като гледам в България, такива са около 4-5 процента. Явно ти четеш някаква специална литература, препоръчай ми я, ако обичаш, ще ми е интересно да я прочета!
Освен това Хитлер е смятал за истински арийци норвежците, за това след като ги окупира нарежда на войниците си да се сношават с норвежките, за да се смесят с германската кръв.
Чети малко история!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот sslevski » 05 апр 2017 14:37

..............нямаше да има кой да ни санира блоковете...................
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3974
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот djd » 05 апр 2017 14:48

Ние сме повечето с тъмно руса до кафява коса. Но не и черна, както мангалта примерно.
Както сме и със светла кожа.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2017 15:06

djd написа:Ние сме повечето с тъмно руса до кафява коса. Но не и черна, както мангалта примерно.
Както сме и със светла кожа.

Да, повечето сме кестеняви и русо-кестеняви, но това не е достатъчно да си ариец. И не съм съгласен, че нямаме с черна коса. Имаме и то много. Виж снимките на космонавтите ни Г.Иванов и Ал. Александров. Те цигани ли са? Или с тези тъмни коси, рунтави вежди и мустаци ти приличат на арийци?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта