Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот doktora25 » 13 май 2018 01:07

Eminem написа:Нашата песен е песен победител. Страхотно пеят, все едно е запис.
Израелката е отвратителна грешка на природата! Явно дори Бог не е безгрешен.
Думите не стигат, за да се опише колко е противна и гнусна. Песента й е срам за музиката. Ако това изчадие спечели, значи човечеството е стигнало дъното и може да идва някой огромен метеорит и да се свършва.

Харесах песента на Австрия(в създаването й има българско участие - Борислав Миланов, а певецът беше беквокалист на Поли и Кристиан) и на Гърция.
Кипърката много безсрамно е крала от песента на Поли.

Не знам какво да ти кажа. Това е положението. Мен може би една идея повече щеше да ме е яд ако бе спечелила кипърката, поради посочената причина. Ние, Молдова, Естония, Австралия, Италия, Австрия, Германия и още 1-2 можехме да бъдем достойни победители, но почти всички от останалите трябваше да изпреварят тези 2 набедени за фаворити, каквито се и оказаха.
Само Левски шампион!
Роберт Левандовски вън от Байерн!
Не на зимното часово време през лятото!

Потребителски аватар
Eminem
Контакти:

Мнениеот Eminem » 13 май 2018 03:36

И аз не знам какво да кажа. Всъщност може да се каже нещо.
Конкурсът И тази година беше пълна пародия!
И този път, победителят беше тотално неадекватен. Не мога да повярвам, че професионалното жури даде толкова много точки на фалшиво "пеещите" от Израел и Кипър и за много елементарната песен на Швеция. Да, не само, че песента на Израел е пълна простотия и срам за човечеството, но и тази грешка на природата фалшивее при "пеенето". Не стига това, но на второ място е друга свръх тъпотия.

Колкото до вота на журито за нашата песен - не мога да повярвам колко много държави не ни дадоха нито една точка. Не проумявам как е възможно. Това е гавра.
Много съм изненадан и от мижавите 66 точки от зрителите.
За мен, големият ни проблем беше сценографията, която е правена от една шведка. С две думи - сценографията ни не струваше и със сигурност е повлияла за този резултат. Тъжно е, че хората се вълнуват повече от хореографията на сцената, отколкото от самата песен и певеца. Имаше откровенно тъпи песни, които стигнаха далеч точно заради сценографията. Например Кипър и онези, които влизаха и излизаха от някакви врати, забравих откъде бяха.
Аз твърдо продължавам да мисля нашата песен за страхотна и, че е достойна за победител.
Общо взето, колкото си по-неадекватен, колкото повече се правиш на маймуна и колкото повече песента ти е абсолютна простотия + има някакво политическо послание, толкова по-голям шанс имаш за победа.
Какво каза кокошката ? "Благодаря, че избрахте различното". Явно вече не е хубаво да си нормален. Явно е по-добре да си някакъв ненормалник.
И да не е нашата песен, имаше други, в пъти по-добри песни от на Израел и Кипър.
Този свят не върви на добре.

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 13 май 2018 10:20

Ето кой гласува най-много за нас:
Жури:
10: Финландия, Ирландия
8: Молдова, Великобритания, Албания
7: Хърватия, Естония, Португалия
На полуфинала вотът е подобен с разликата, че получихме там 12 от Македония, които на финала не ни дадоха нито точка. Има нещо мътно тук.

Зрители:
12: Кипър
7: Македония, Малта
6: Великобритания, Албания
5: Испания, Гърция, Румъния

Зрителските гласове идват предимно от местата с най-много наши емигранти. Изглежда най-много е харесала песента и на журито, и на зрителите във Великобритания и Албания.
Само Левски шампион!
Роберт Левандовски вън от Байерн!
Не на зимното часово време през лятото!

Върни се в “Свободна зона”