Всичко за Евровизия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всичко за Евровизия 2017, 2018 и 2019

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 май 2019 11:24

doktora25 написа:Всеки народ заслужава да има независима и суверенна държава. Ако го постигнат, на палестинците ще им се повиши качеството на живот и по-малко ще мислят за емиграция. По принцип уважавам всички религии, опасни са единствено религиозните радикалисти и екстремисти, те са основният рисков фактор за Европа.
Eminem написа:Съгласен съм с "доктора". Ако си имат стабилна държава, дали ще има такъв наплив към Европа ?
Проблема е, че вече има палестинска Държава и това е Йордания.
Палестина би била 2-ра палестинска Държава... Получава се нещо като Косово и Албания. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот doktora25 » 26 мар 2020 19:43

От Европейския съвет за радио и телевизия решиха че Евровизия 2020 няма да бъде отложена за лятото, есента или някое друго време, няма да се проведе без публика, а се отменя напълно. Няма да има никакво състезание между песните, избрани да представят страните си. Единствено по всяка вероятност ще бъде пуснато ДВД с тях, а Холандия (няма да ѝ викам Нидерландия 8-) ) ще запази домакинството си за догодина.

Нас щеше да ни представя Виктория Георгиева с ето тази песен:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=V_hgYnwZR8I[/youtube]

Какво мислите за песента и за отмяната на тазгодишното издание?

За мен решението е глупаво и ощетяващо изпълнителите. Правилно щеше да бъде да се проведе изцяло онлайн, да се излъчват клиповете по време на полуфиналите и финала и да си гласуват журитата и зрителите с СМС-си. Музиката е нещо, което може да се споделя и без жив контакт и особено в такъв момент щеше да бъде изключително подходящ телевизионен проект.
Мнението ми за песента - ами не е лоша, зависи от останалите какви щяха да ѝ бъдат шансовете, макар че обикновено между моите оценки и крайното класиране има Балкан разлика. Не съм сред феновете на певицата, но и нямам някакво негативно отношение към нея или нейната музика. По принцип от последните години песента Bones най-много ми харесваше, въпреки че имам силно негативно отношение към Жана Бергендорф, а останалите песни и изпълнители - Поли, Кристиян и Виктория ги поставям на едно ниво като симпатии към тях. Искаше ми се някой от Вирджиния рекърдс да бъде избран, но добре че не стана, че ужасно много щеше да ме е яд. Стискам палци на Виктория да ѝ се случат хубави работи в професионален план в идните месеци и каквото ѝ го е взела съдбата да ѝ го върне по друг начин.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот Warped » 28 мар 2020 09:22

Песента е тъпня. А вместо да се дават пари да се участва в тъп конкурс може държавата да храни сумати народ
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот doktora25 » 22 май 2021 17:54

Тази вечер е финалът на тазгодишния конкурс. Отново ни представя Виктория с ето тази песен:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xORSj7dSfis[/youtube]
Благополучно премина полуфинала, а очакванията са за място в 10-ката, къде точно - ще видим. Можем само да ѝ стискаме палци, както и тези, които се подвизават в чужбина могат да пуснат някой СМС за нея.

Какви са ми впечатленията до момента? Повечето държави са пратили същите изпълнители, като на голяма част от тях песните са по-слаби от миналогодишните. Корона вирусът почти по никакъв начин не е засегнат в шоуто, гледат да не го споменават, има публика, маски няма, но доколкото разбрах са допуснати само ваксинирани в нея.

На мен лично най-много ми харесва гъркинята и песните, с които се представи, така че ако пуснете някой СМС и за нея ще съм ви особено благодарен.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BUWt6VbolqE[/youtube]
Финландците са с приятна рок песен, украинската стилово наподобява нашата "Вода" и си заслужава да бъде отбелязана. А пък малтийската е отвратителна, но за сметка на това е считана за един от основните фаворити, нейни рекламни банери са обсебили половината сайтове, в които влизам, няма да ви я пускам, за да не сънувате кошмари, не ми е такава целта, дано само не спечели тя.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот rane » 22 май 2021 18:10

doktora25 написа:Тази вечер е финалът на тазгодишния конкурс. Отново ни представя Виктория с ето тази песен:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xORSj7dSfis[/youtube]
Благополучно премина полуфинала, а очакванията са за място в 10-ката, къде точно - ще видим. Можем само да ѝ стискаме палци, както и тези, които се подвизават в чужбина могат да пуснат някой СМС за нея.

Какви са ми впечатленията до момента? Повечето държави са пратили същите изпълнители, като на голяма част от тях песните са по-слаби от миналогодишните. Корона вирусът почти по никакъв начин не е засегнат в шоуто, гледат да не го споменават, има публика, маски няма, но доколкото разбрах са допуснати само ваксинирани в нея.

На мен лично най-много ми харесва гъркинята и песните, с които се представи, така че ако пуснете някой СМС и за нея ще съм ви особено благодарен.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BUWt6VbolqE[/youtube]
Финландците са с приятна рок песен, украинската стилово наподобява нашата "Вода" и си заслужава да бъде отбелязана. А пък малтийската е отвратителна, но за сметка на това е считана за един от основните фаворити, нейни рекламни банери са обсебили половината сайтове, в които влизам, няма да ви я пускам, за да не сънувате кошмари, не ми е такава целта, дано само не спечели тя.
Всъщност от българската и гръцката вече имам кошмари, та моля те не пускай други боклуци. Човек трябва да е луд, за да отдели повече от 1 сек. от времето си за такава пошлост.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9176
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот bubka » 22 май 2021 18:18

Нашата песен е хубава, такъв и е стилът, че е по-бавна и не на всеки ще се хареса, но според мен не е лоша. Гръцката не ме кефи. Не ги знам другите песни(не съм гледал), но ако има някой гей, травестит или джендър изпълнител, вероятно на него ще дадат наградата, независимо от песента.
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот doktora25 » 22 май 2021 21:40

Имаше един облечен като балерина, но той не бе сред участниците. От тях не съм забелязал да има. Малтийката е 20-тина годишна тъмнокожа със силно наднормено тегло, която е печелила между другото детската. Това по-скоро се забелязва като мода, защото и една от водещите може би умишлено са я избрали да е по-пълна, макар и не в такива размери. Тъмнокожи се забелязват сред немалко от финалистите - Швеция, Израел, Сан Марино, Нидерландия.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22549
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот NOMER14 » 22 май 2021 21:57

Излизат всички и почват да врякат или пищят на маймунски, пардон на английски.
Ако и италианците изоставят езика си, ще е върхът на падението.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22549
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот NOMER14 » 23 май 2021 01:56

Изненада...
Излязоха италианчетата пяха рок на италиански и разплакаха всички.
А бе, Рокендролът е жив!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот doktora25 » 23 май 2021 02:15

Прав се оказах за мястото в 10-ката, поделено 10-то място с Гърция с равен брой точки. :lol: Изненадващо малко взимаме от вота на публиката, утре би трябвало да излязат разбивките. Това би могло да означава и че голяма част от емигрантите са се завърнали.

Ами, честито на победителите, на мен лично от двете рок песни финландската повече ми допадаше, но и така не е зле. Франция си заслужи мястото в 3-ката. Русия, Малта и Исландия не разбирам какво правят пред нас. Малтийката догодина пак да участва и да се охарчи още повече за реклами. :lol:
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта