Всичко за Евровизия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15551
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот fcb_bg » 26 мар 2017 12:35

1982 написа:Ми то и в Косово си имаше референдум и хората си избраха независимост, защо пищите за там ??!

Значи, за Косово е световен проблем, що се отцепили и референдумът няма значение явно, ама в Крим всичко е ОК, хората си гласуваха на "референдум" и всичко било точно и законно.

Аре малко да уеднаквите критериите.


Реф в Косово? Кога?

"В Брюксел президентът на САЩ Барак Обама се озова в много неловка ситуация, демонстрирайки липса на знания относно политически реалии, които трябва да знае всеки политик от подобен ранг. Оказа се, че 44-тият президент на САЩ е убеден, че Косово се е отделило от Сърбия в резултат на всенародно гласуване чрез референдум.

Барак Обама: «Косово се отдели от Сърбия, след като беше проведен референдум в рамките на международното право при тясно взаимодействие с Организацията на Обединените Нации и с участие на съседни страни», заяви на всеослушание американския президент в Брюксел."

Барак Хусейн? Ти ли си бе?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот Warped » 26 мар 2017 12:57

Песента е пълен боклук, развали ми обяда. Предполагам добрите отзиви са от 12- 13 годишни. Самия конкурс също е пълна скръб
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22562
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот NOMER14 » 26 мар 2017 14:25

Конкурс-пародия откак се включиха източни и азиатски държави.
Врякането на негърско-английски не е пеене. Сан Ремо е с класи над чалгализацията в Европа.
Иначе имаше и добри попадения - Лорди, беларусчето, германчето...
Европейският съюз що не си организира песенен конкурс, за да махнем неевропейците с техните нрави на гласуване?

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот язе » 26 мар 2017 14:54

1982 написа:
язе написа:Наистина е жалко, един конкурс дал начален тласък на великани като АББА, да се превърне в такава карикатура, но...това е положението- гледайте Wacken TV. 8-)

A, да отбележа и поредната тъпотия на капитана от милицията, с пожелание най- сетне да си изясни значението на думите "анексиране" и "референдум". Ма то май на дядковците им харесва, децата да им се смеят...


Е, то в Крим имаше един референдум ..... руската армия патрулираше по улиците, докато хората "изразяваха" "свободната" си воля. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Все едно турската армия да нахлуе в Кърджалийско и да проведе "референдум" ..... дали няма да завърши и той с почти 100% одобрение ?! :mrgreen:


Крим беше и Е автономна област! Косово, никога не е имало автономия, че да може законно да проведе референдум. Както виждаш, никой не прави проблем за Македония или Босна примерно- те бяха автономни. С Косово обаче, бяха нарушени всички принципи на международното право.

п.п. Къджали също не е автономна област, а неделима част от България. 8-)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот doktora25 » 26 мар 2017 15:32

NOMER14 написа:Конкурс-пародия откак се включиха източни и азиатски държави.
Врякането на негърско-английски не е пеене. Сан Ремо е с класи над чалгализацията в Европа.
Иначе имаше и добри попадения - Лорди, беларусчето, германчето...
Европейският съюз що не си организира песенен конкурс, за да махнем неевропейците с техните нрави на гласуване?

Не съм съвсем съгласен. Държавите (или поне териториите им) Швейцария, Сърбия, Черна гора, Исландия, Норвегия, Беларус, Македония, Русия, Украйна винаги са били част от европейския континент, от неговата история и култура. Лично на мен песните на източноевропейците през последните години много повече ми допадат от монотонния поп на западняците. Дразни ме само че почти всички пеят на английски, вместо на родния си език. За азиатските държави и особено за Австралия съм по-скоро съгласен, нищо не им пречи от финансова гледна точка да поканят и Щатите. От друга страна обаче пък кавказките републики през последните години предлагат едни от най-качествените и разнообразни продукции, поддържат постоянство и според мен конкурсът би загубил ако участието им бъде преустановено. Ние донякъде също, защото се забелязва тенденция да ни дават по повече точки, особено Азербайджан, макар че едва ли имаме там сериозна диаспора. Тази година и трите ще са в другия полуфинал, но живот и здраве на финала може да помогнат.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот HoUs4oOL » 27 мар 2017 00:03

Докторе, само едно уточнение, ако ми позволиш, майка му не е рускиня или поне не етническа такава.
Майка му е от Централна Азия, май беше узбекистанка, той също си има такива черти, но сега от прическата му личат по-малко. :lol:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CPojjyOlOv0[/youtube]
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот pomiqr272 » 31 мар 2017 20:35

Прилича на гей. Шансовете му за финал са огромни.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот doktora25 » 15 апр 2017 14:46

Взе се окончателно решение Русия да не участва тази година. :| Юлия Самойлова ще представя страната си догодина (стига Украйна да не е пак домакин). Политиката за жалост победи музиката. Дано Кристиан обере голяма част от вота на русофилско настроените държави (като Беларус). Ще ми хареса да изрази по някакъв начин на сцената подкрепа за Юлия, както и да изнесе концерт в Крим веднага след конкурса, но първото ми се струва малко вероятно, може би е твърде дръзко и може да му донесе някакви негативи, но ще ми хареса.

Между другото изслушах една голяма част от песните - претенденти и почти нищо не ме впечатли, така че Кристиан навярно има нелоши шансове. Румънската малко повече се отличава, а на грузинците песента е с доста силен и въздействащ инструментал може би на антивоенна тематика (макар и да не се назовава пряко в текста), в клипа на която имаше руска бойна техника. Почти всичко останало е в стила на нашата, но безлично.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22562
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот NOMER14 » 15 апр 2017 21:19

Русия никога не е гласувала за нас, особено на т.нар. Евровизия. Друг въпрос е, че гласуващите във всяка страна не са от местното население и Русия не прави изключение. Нещо повече - постоянно упрекват Киркоров, че песните му са с българско звучене.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот doktora25 » 10 май 2017 00:28

Като изключим, че най-хубавата песен от вечерта (на Грузия) отпадна, както и исландската и донякъде латвийската, класирането за финала е закономерно и според очакванията. За тяхна сметка се класираха заради журналистическия вот смешните творения на Швеция, Австралия и Португалия.
Слабо е като цяло нивото, никоя песен категорично не изпъкна, което е добре за нас.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 12 госта