Всичко за Евровизия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот doktora25 » 13 май 2018 02:07

Eminem написа:Нашата песен е песен победител. Страхотно пеят, все едно е запис.
Израелката е отвратителна грешка на природата! Явно дори Бог не е безгрешен.
Думите не стигат, за да се опише колко е противна и гнусна. Песента й е срам за музиката. Ако това изчадие спечели, значи човечеството е стигнало дъното и може да идва някой огромен метеорит и да се свършва.

Харесах песента на Австрия(в създаването й има българско участие - Борислав Миланов, а певецът беше беквокалист на Поли и Кристиан) и на Гърция.
Кипърката много безсрамно е крала от песента на Поли.

Не знам какво да ти кажа. Това е положението. Мен може би една идея повече щеше да ме е яд ако бе спечелила кипърката, поради посочената причина. Ние, Молдова, Естония, Австралия, Италия, Австрия, Германия и още 1-2 можехме да бъдем достойни победители, но почти всички от останалите трябваше да изпреварят тези 2 набедени за фаворити, каквито се и оказаха.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12789
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот Eminem » 13 май 2018 04:36

И аз не знам какво да кажа. Всъщност може да се каже нещо.
Конкурсът И тази година беше пълна пародия!
И този път, победителят беше тотално неадекватен. Не мога да повярвам, че професионалното жури даде толкова много точки на фалшиво "пеещите" от Израел и Кипър и за много елементарната песен на Швеция. Да, не само, че песента на Израел е пълна простотия и срам за човечеството, но и тази грешка на природата фалшивее при "пеенето". Не стига това, но на второ място е друга свръх тъпотия.

Колкото до вота на журито за нашата песен - не мога да повярвам колко много държави не ни дадоха нито една точка. Не проумявам как е възможно. Това е гавра.
Много съм изненадан и от мижавите 66 точки от зрителите.
За мен, големият ни проблем беше сценографията, която е правена от една шведка. С две думи - сценографията ни не струваше и със сигурност е повлияла за този резултат. Тъжно е, че хората се вълнуват повече от хореографията на сцената, отколкото от самата песен и певеца. Имаше откровенно тъпи песни, които стигнаха далеч точно заради сценографията. Например Кипър и онези, които влизаха и излизаха от някакви врати, забравих откъде бяха.
Аз твърдо продължавам да мисля нашата песен за страхотна и, че е достойна за победител.
Общо взето, колкото си по-неадекватен, колкото повече се правиш на маймуна и колкото повече песента ти е абсолютна простотия + има някакво политическо послание, толкова по-голям шанс имаш за победа.
Какво каза кокошката ? "Благодаря, че избрахте различното". Явно вече не е хубаво да си нормален. Явно е по-добре да си някакъв ненормалник.
И да не е нашата песен, имаше други, в пъти по-добри песни от на Израел и Кипър.
Този свят не върви на добре.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот doktora25 » 13 май 2018 11:20

Ето кой гласува най-много за нас:
Жури:
10: Финландия, Ирландия
8: Молдова, Великобритания, Албания
7: Хърватия, Естония, Португалия
На полуфинала вотът е подобен с разликата, че получихме там 12 от Македония, които на финала не ни дадоха нито точка. Има нещо мътно тук.

Зрители:
12: Кипър
7: Македония, Малта
6: Великобритания, Албания
5: Испания, Гърция, Румъния

Зрителските гласове идват предимно от местата с най-много наши емигранти. Изглежда най-много е харесала песента и на журито, и на зрителите във Великобритания и Албания.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34777
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот MuFc1878 » 13 май 2018 11:27

Поздрави :lol: :lol: :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hfjHJneVonE[/youtube]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017, 2018 и 2019

Мнениеот doktora25 » 19 май 2019 11:05

Някой гледа ли финала снощи и иска ли да сподели впечатленията си?

Ние като не участвахме и като не бе излъчван по българска телевизия някак си мина незабелязано, но състезанието беше доста оспорвано. Като цяло имаше някои добри песни, но нищо по-интересно, по-добро или по-посредствено в сравнение с миналите години. Почти нямаше рок този път. Повечето изпълнения бяха еднотипни и безлични и точно такова спечели - след 44-годишна суша победата отива в Холандия. На фона на останалите, с които се конкурираше до последно (швед-негър и италианец-арабин с глупави песни) по-малко ме е яд, свестен изглежда човекът, но едва ли това трябва да бъде достатъчно основание да спечели.

Според мен най-силно бе представянето на страните от Западните Балкани - Македония, Сърбия, Албания, Хърватия и Словения. Хърватинът дори и не стигна до финала, макар че неговата песен най-много ми хареса. Македонската бе оценена на 2-ро от място от журито, на нея най-много стисках палци снощи, но зрителите ѝ дадоха твърде малко. Руснакът (Сергей Лазарев) за втори път бе ощетен от журитата (преди няколко години онази гадна украинка го надви, а тогава той безапелационно беше най-добрият), на 3-то място завърши сега все пак, но песента му макар и по-скромна от първата му, със сигурност беше по-добра и от холандската, и от шведската, и от италианската. За комшийски вот може да се говори, но забелязах и някои изненади в него.

Една песен се открои от всички останали и вероятно много ще се коментира. Смятах че има шансове дори да спечели, но журитата не мислеха така. Става дума за исландската, групата се нарича Hatari, което се превежда като "хейтъри". Когато изпълнителите разбраха, че публиката им е дала много точки, знаейки резултатите от журитата, извадиха плакати в подкрепа на Палестина, което бе много яко.

Относно организацията на домакините от Израел всичко бе под всякаква критика. Миналогодишната победителка Нета не спря да ни тормози и бяха докарали много от известните на Евровизия джендъри. Пя и Мадона, което разбрах че е предизвикало доста негативни коментари, във връзка с огромния хонорар, който е взела.

Ето ги песента-победител, македонската, хърватската и исландската.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0F_FrLDpt30[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0pAURAsum4A[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gXT5E8kUgfs[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U1HNhA-7OEU[/youtube]
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12789
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017, 2018 и 2019

Мнениеот Eminem » 20 май 2019 02:09

Този конкурс продължава да копае дъното, заради това, че политиката продължава да е главното нещо в него.
След като не участвахме, аз въобще не следях новините около него и не разбрах кога са минали двата полуфинала. Реших да си спестя и финала. Но все пак мога да отчета три неща от него:
1. Исландците със знамената с надпис Палестина. :lol: :lol: Изкефиха ме, големи са. :lol: Добре ги тролнаха.
2. Задоволството на водещите, когато казаха, че Германия е с нула точки от вота на зрителите. Баш в Израел ли да се случи...хаха :lol:
3. Фалшивото пеене на Мадона. Най-слабото изпълнение в целия конкурс. И последното място щеше да й е много. Адски надценена певица, като много други холивудски звезди.

Вотът на журито е излишен, защото не е обективен. Не че на зрителите е изцяло обективен, но пък на журито въобще не е.

Швед-негър и арабин-италианец е уникална комбинация. :lol: :lol: Ясно е, че вървим към заличаване на националността.

Мисля, че не си струва да участваме догодина.
А ако участваме, ще е добре да е с травестит-бежанец, тормозен в училище, в интернет и от семейството. Да има поне три неуспешни опита за самоубийство и сега е дошъл да постигне европейската мечта.

Премахнаха най-интересното нещо на конкурса. Съобщаването на зрителския вот по точки - 8, 10 и 12.
Сега казват само 12-те на журито, но то не ми е интересно.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всичко за Евровизия 2017, 2018 и 2019

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 май 2019 14:09

Eminem написа:1. Исландците със знамената с надпис Палестина. :lol: :lol: Изкефиха ме, големи са. :lol: Добре ги тролнаха.
Това е супер несериозно.
Нали УЖ не искаме мюсюлмани в Европа, почти всички сме съгласни, че създават проблеми, ама иначе ги подкрепяме срещу Израел ?
Логика ? :roll:

Нека 100 хиляди палестинци да емигрират в Исландия, тъй де, нали исландците им се кефят, нека ги приютят.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017, 2018 и 2019

Мнениеот doktora25 » 20 май 2019 19:22

THE G.A.M.E написа:
Eminem написа:Нали УЖ не искаме мюсюлмани в Европа, почти всички сме съгласни, че създават проблеми, ама иначе ги подкрепяме срещу Израел ?
Логика ? :roll:

Нека 100 хиляди палестинци да емигрират в Исландия, тъй де, нали исландците им се кефят, нека ги приютят.

Всеки народ заслужава да има независима и суверенна държава. Ако го постигнат, на палестинците ще им се повиши качеството на живот и по-малко ще мислят за емиграция. По принцип уважавам всички религии, опасни са единствено религиозните радикалисти и екстремисти, те са основният рисков фактор за Европа.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12789
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017, 2018 и 2019

Мнениеот Eminem » 20 май 2019 19:30

doktora25 написа:
THE G.A.M.E написа:Нали УЖ не искаме мюсюлмани в Европа, почти всички сме съгласни, че създават проблеми, ама иначе ги подкрепяме срещу Израел ?
Логика ? :roll:

Нека 100 хиляди палестинци да емигрират в Исландия, тъй де, нали исландците им се кефят, нека ги приютят.

Всеки народ заслужава да има независима и суверенна държава. Ако го постигнат, на палестинците ще им се повиши качеството на живот и по-малко ще мислят за емиграция. По принцип уважавам всички религии, опасни са единствено религиозните радикалисти и екстремисти, те са основният рисков фактор за Европа.

Съгласен съм с "доктора". Ако си имат стабилна държава, дали ще има такъв наплив към Европа ?

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017, 2018 и 2019

Мнениеот pomiqr272 » 20 май 2019 19:47

doktora25 написа:
THE G.A.M.E написа:
Eminem написа:Нали УЖ не искаме мюсюлмани в Европа, почти всички сме съгласни, че създават проблеми, ама иначе ги подкрепяме срещу Израел ?
Логика ? :roll:

Нека 100 хиляди палестинци да емигрират в Исландия, тъй де, нали исландците им се кефят, нека ги приютят.

Всеки народ заслужава да има независима и суверенна държава. Ако го постигнат, на палестинците ще им се повиши качеството на живот и по-малко ще мислят за емиграция. По принцип уважавам всички религии, опасни са единствено религиозните радикалисти и екстремисти, те са основният рисков фактор за Европа.


Време е за Рома.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 23 госта