Всичко за Евровизия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот doktora25 » 13 май 2022 00:27

Трима бе, трима. Тяхната кожа! Добре поне, че най-гадния не го класираха. Как може и румънците да се излагат? От тях не го очаквах. Защо ги гледам и аз, отврат повечето песни?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот doktora25 » 15 май 2022 13:03

Да направя все пак една ретроспекция: спечели може би очаквано Украйна. Акцентът тук е че победата се дължи главно на вота на зрителите, а не на журито. Журито я класира на 4-то място, на 100 т. зад фаворита им Великобритания, но от зрителите Украйна получи средно по 10 т. от държава (от нас - 12). В челото след тях се наредиха в този ред Испания, Швеция, Сърбия и Италия, като от тези само шведската заслужава някакво внимание, на нея ѝ стисках палци, следейки случващото се, напомня ми на песента на Лейда Гага и Брадли Купър - Шалоу, което не знам дали е минус или е плюс, че наподобява по-нормална, а не гадна песен. За пръв път от много време шведите се явяват с красива скандинавка. Иначе по мое мнение от останалите на върха (Великобритания, Испания, Сърбия и Италия) украинската е по-качествена и абстрахирайки се от всичко случващо се може би справедливо ги победи. Едва 8-та в подреждането Гърция също ми харесва, главно заради певицата. Странно ми се стори това, че аз следях коефициентите на букмейкърите за победител в реално време, през цялото време за Украйна бе 1,2 и не мръдна и на сантиметър, след като се разбра че по вот на журито изостава на 100 т., явно букмейкърите са били сигурни как ще протече вотът на зрителите, в което има известна нередност и предпоставки за съмнения. Сега казаха и че румънците са подали оплакване, че журито им е гласувало с 12 т. за Молдова, а са ги начислили на Украйна.

Колкото до нашето представяне: оказа се че на първия полуфинал съвсем не сме били близо до класиране, а сме завършили предпоследни. Получили сме точки само от 3 държави - Албания (12 от зрители, 1 от жури), Гърция (1 от зрители, 10 от жури) и Молдова (5 от зрители, 5 от жури). На Молдова и Гърция сме върнали жеста с много точки от наша страна. Странни са нулата точки от Италия, предвид много българи, които уж живеят там, но явно вече след короната не са чак толкова много. Трябва да се отбележат и 0-та точки от Украйна за нас. Азербайджан, с които през последните години си разменяхме добри гласове, за съжаление не бяха в нашия полуфинал.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия

Мнениеот ImmortaL_1000 » 19 май 2022 03:22

Украйна ще спечели световното от сега го знайте!!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 209 госта