Всичко за Евровизия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот NOMER14 » 16 май 2017 19:05

На българската песен къде да й видя превода на....български?
Съвсем сериозно питам.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот Eminem » 16 май 2017 19:49

NOMER14 написа:На българската песен къде да й видя превода на....български?
Съвсем сериозно питам.

https://www.vbox7.com/play:86d724cd02

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот Eminem » 18 май 2017 00:14

https://nova.bg/news/view/2017/05/17/18 ... тво-видео/

Тази година се насраха да крадат от други песни.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот Eminem » 16 мар 2018 15:30

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Uvy_R3fTHQ4[/youtube]
Песента ни тази година.
Добра е, харесва ми.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот doktora25 » 16 мар 2018 18:25

Песента чисто субективно малко повече ми харесва в сравнение с тези от предходните 2 години, знаем тогава на кои места се класирахме. В същото време обаче друго нищо хубаво не мога да кажа и не съм настроен оптимистично.

Не по-малко важно от това каква е песента е кой е изпълнителят и как се представя. Ние реално кого изпращаме: група - най-вероятно временно формирование, състояща се от:
-възможно най-противната българска певица, известна повече с наркоманството си
-двама световно неизвестни американци
-един перспективен млад изпълнител, печелил няколко награди и участвал в румънския Х-фактор, но като цяло непопулярен сред тези, които не следят по-отблизо българската музика (между другото ако само той пееше песента щеше да е далеч по-добре)
-и един, който съвсем не е ясно какъв е

Кой точно трябва да направи някакво впечатление и да бъде запомнен? С какво - някакви уникални гласове ли имат, или са включили етнически елементи, или стойностен текст, засягащ актуален проблем? Или песента е неповторима и незабравима? Кой ще носи отговорност за представянето? Какъв е смисълът от изпращане на временна група?
Мисля че Поли Генова и Кристиян спечелиха не заради песните си, а заради тях самите, заради изпълненията си и присъствието си на сцената. Поли е пълно олицетворение на това, което организаторите на конкурса търсят.

Според мен през тази година единствено на журналистическия вот ще можем да разчитаме или ако конкуренцията е много слаба.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017

Мнениеот Eminem » 16 мар 2018 19:24

Първо, ето единия "световно неизвестен американец":
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OfZNeCjO3gs[/youtube]

Аз не мисля, че временна група е проблем. Въобще не виждам как това може да има някакво значение за конкурс като Евровизия. Но въпрос на мнение.
Не виждам и проблем, че били световно неизвестни. Кои са тези български певци, които са световно известни ? Кой да пратим ? Поли Генова и Костов преди участието си, също бяха световно неизвестни. Едва ли и сега са много известни. Костов повече, но не можеш да кажеш, че и сега е световно известен.

Мисля че Поли Генова и Кристиян спечелиха не заради песните си, а заради тях самите, заради изпълненията си и присъствието си на сцената.

А защо си мислиш, че тази група няма да има присъствие на сцената и няма да впечатли публиката ?

Какъв е смисълът от изпращане на временна група?

Какъв е смисълът да е постоянна група ? Не схващам проблема, че била временна. Това е три дневен конкурс, зрителите не се вълнуват дали групата е временна или постоянна.

Кой ще носи отговорност за представянето?

Същите, които са отговорни за резултатите на Поли и Костов.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот doktora25 » 08 май 2018 12:07

Тази вечер е първият полуфинал, на който ще участваме. Вече съм по-малко скептичен относно песента. Изглежда има очаквания за достойно представяне. Признавам, малко ще ме е яд точно наркоманката Жана Бергендорф да постигне успех, но наша си е песента, трябва да ѝ стискаме палци и аз също ще го правя.

Очаквам най-много гласове от Македония, Гърция, Кипър и Азербайджан.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот doktora25 » 09 май 2018 01:18

Много ниско качество на песните тая година. Нашата направо изпъква. :lol:
Имаше една, която много ми хареса - беларуската, но отпадна.
Нашите както винаги с постни сценични ефекти. Самата Жана и особено тоалетът ѝ ще ми предизвикват кошмари поне 1 седмица.
Финалистите мисля че са подбрани на напълно случаен принцип, без да е критерий качеството на песента или изпълнението. Важното е че ние сме сред тях, все пак заслужено, доколкото може да се използва това понятие.
Кипърката - аз я знам тая певица - е копирала в много голяма степен песента на Поли от по-миналата година, вкарвайки и някои неща от Моя номер 1 на Елена Папаризу от 2005 година. Имаше едно израелско китоподобно, което разкърти всичко което можеше да изкърти, с нещо което не знам как да го нарека, но не е песен. 2-3 хубави мадами, не всички от тях продължиха. И общо взето е това. Нищо друго не са изпуснали тия, които не са го гледали.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот Eminem » 09 май 2018 02:48

Нашата песен е песен победител. Страхотно пеят, все едно е запис.
Израелката е отвратителна грешка на природата! Явно дори Бог не е безгрешен.
Думите не стигат, за да се опише колко е противна и гнусна. Песента й е срам за музиката. Ако това изчадие спечели, значи човечеството е стигнало дъното и може да идва някой огромен метеорит и да се свършва.

Харесах песента на Австрия(в създаването й има българско участие - Борислав Миланов, а певецът беше беквокалист на Поли и Кристиан) и на Гърция.
Кипърката много безсрамно е крала от песента на Поли.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Евровизия 2017 и 2018

Мнениеот doktora25 » 11 май 2018 01:19

Тая вечер по-добре откъм качество на песните. Направи ми добро впечатление, че една немалка част пеят на собствения си език. Молдовската най-много ми хареса - класира се за финала, но не вярвам там да влезе в 5-цата, защото подобни изпълнения доста ги пренебрегват в последните години. Изкефиха ме и унгарците. Австралийската сигурно доста нависоко ще я качат. Нищо чудно и някоя от Франция/Германия/Италия да направи пробив. Изненадах се само че Малта не се класира. Очаквах и в 10-ката да влезе.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта