България е в клинична демографска смърт

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот kiril.a.d » 20 мар 2017 11:40

Що спорите бе хора - или правите нови деца, без значение стандарта (като циганите и турците)или правите нови политици и децата се появяват, от новата политика!...Не се сещам за трето положение...а да - третото е, "Майната и на България" и...кой на където му видят очите ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот kiril.a.d » 20 мар 2017 11:42

PorcoRosso написа:
batmanlevski написа:това е резултата от 28 г. капитализъм , честито !

Естествения прираст е отрицателен още от 80-те години - тогава пак ли капитализма беше виновен. :lol:

И ти си прав, но днес, след като съм се женил през 80-те години и се зарекох, че при Тошовизма мога да отгледам и осигуря едно дете, съжалявам че тогава не направих две, но днес се радвам, че не съм с две деца...
Дано ме разбираш ;) ....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот kiril.a.d » 20 мар 2017 11:48

Апропо, поразсмя ме констатацията на професора, за русите и синеоките - има вярно, но то си е естествен процес, тъй като тъмния ген, наречен "дивия ген", е доминантен и при кръстоска, винаги взима връх!
Аз съм рус и синеок, както и брат ми, но това е поради баща ни, типичния славянин, явно от векове, със силни скачени гени!
А по международно изследване, русите и синеоките, все повече ще изчезват, като фенотип, за сметка на "тъмния ген". Само на север, където преобладават тези гени, ще останат блондовете и блондитата ;)
А дори древните арии, тръгнали от северна Индия, са били русокоси и синеоки...Днес, човечеството е друго...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 мар 2017 17:04

Освен план за разждаемост, трябва да видим и как по лесно да даваме паспорти на българите, дето наистина искат да живеят у нас, а не например като макетата.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 мар 2017 17:07

kiril.a.d написа:
Аз съм рус и синеок, както и брат ми, но това е поради баща ни, типичния славянин

Колега, не излагай историческите си познания.
Би трябвало да знаеш, че такова нещо като "славянин", няма.
Не и по етнически белег.


kiril.a.d написа:А дори древните арии, тръгнали от северна Индия, са били русокоси и синеоки...Днес, човечеството е друго...

"Пра-българите" също са били арийци, много "руси" са били. :lol:
Арийският клон е бил доста разнообразен.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот hd29 » 20 мар 2017 18:34

iliev72 написа:
hd29 написа:
iliev72 написа:
hd29 написа:
iliev72 написа:Визите за САЩ едва ли ще отпаднат скоро или ако отпаднат то ще е с решение на САЩ.
И ти пиша защото едно от условия за да отпаднат броя на отказаните визи трябва да е много нисък.
Все пак този % зависи само от САЩ и всичко е в техните ръце и същото важи за Канада :)
Не бих се учудил да въведат същата практика и Британия.Да ни върнат набързо всички нискоквалифицирани кадри - миячи , берачи , сервитьори и т.н. !

Никой никакви кадри няма да връща.Също така и нищо не може да спре младите българите да имигрират на запад.България ще продължи да се обезлюдава, хората вече не са прости да работят за 500 лв месечно за едното ядене.

Тогава защо ли децата на мои приятели след като завършат образованието си в чужбина се прибират в БГ.
Остават само тези които се задомят за местни.Обясни ни го това.

Илиев ти нямаш изобщо връзка с действителността.

Интересно защото аз споделям каквото виждам , а ти плещиш празни приказки.Не знам кой няма връзка с действителността.А относно връщането Англия вече го намекна , но затова не трябва да се четат български вестници и да се гледат новините по Нова и БТВ ;) И Индийците могат да мият чинии и да слугуват и това са го правили 500г.

Стига с тези чинии вече,сякаш у нас не се мият чинии ,но срещу 350 лв разбира се, а не 3500...Има разлика нали.Много си заблуден и относно индийците,но това е друга тема.Аз не чета вестници,а ти казвам от опит философе.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот iliev72 » 20 мар 2017 21:32

hd29 написа:
iliev72 написа:
hd29 написа:
iliev72 написа:
hd29 написа:
iliev72 написа:Визите за САЩ едва ли ще отпаднат скоро или ако отпаднат то ще е с решение на САЩ.
И ти пиша защото едно от условия за да отпаднат броя на отказаните визи трябва да е много нисък.
Все пак този % зависи само от САЩ и всичко е в техните ръце и същото важи за Канада :)
Не бих се учудил да въведат същата практика и Британия.Да ни върнат набързо всички нискоквалифицирани кадри - миячи , берачи , сервитьори и т.н. !

Никой никакви кадри няма да връща.Също така и нищо не може да спре младите българите да имигрират на запад.България ще продължи да се обезлюдава, хората вече не са прости да работят за 500 лв месечно за едното ядене.

Тогава защо ли децата на мои приятели след като завършат образованието си в чужбина се прибират в БГ.
Остават само тези които се задомят за местни.Обясни ни го това.

Илиев ти нямаш изобщо връзка с действителността.

Интересно защото аз споделям каквото виждам , а ти плещиш празни приказки.Не знам кой няма връзка с действителността.А относно връщането Англия вече го намекна , но затова не трябва да се четат български вестници и да се гледат новините по Нова и БТВ ;) И Индийците могат да мият чинии и да слугуват и това са го правили 500г.

Стига с тези чинии вече,сякаш у нас не се мият чинии ,но срещу 350 лв разбира се, а не 3500...Има разлика нали.Много си заблуден и относно индийците,но това е друга тема.Аз не чета вестници,а ти казвам от опит философе.

3500 за миене на чинии :lol: :lol: :lol: Вече съм сигурен , че ти дори не си е междучасието :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic]
[/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот kiril.a.d » 21 мар 2017 12:08

THE G.A.M.E написа:
kiril.a.d написа:
Аз съм рус и синеок, както и брат ми, но това е поради баща ни, типичния славянин

Колега, не излагай историческите си познания.
Би трябвало да знаеш, че такова нещо като "славянин", няма.
Не и по етнически белег.


kiril.a.d написа:А дори древните арии, тръгнали от северна Индия, са били русокоси и синеоки...Днес, човечеството е друго...

"Пра-българите" също са били арийци, много "руси" са били. :lol:
Арийският клон е бил доста разнообразен.

:lol: колега, ако има някой да се излага по исторически познания, това може да е дори Божидар Димитров, но не и аз! - ама много четене, съпоставяне и мислене трябва...А що да мислиш, като може да караш, на готово? ;) ...
"Славяни"? - ти, как очакваш да се изразя във форум за масова употреба? Да напиша Венети? - е-е, кой ще ме разбере, освен някои историци???
И как така, "не и по етнически белег"?....може би визираш, че Венетите са като братовчедите им Вендети, по фенотип?
И сега, ВНИМАНИЕ! - аз ти говоря за Генетика, ти ми говориш за етнос ;)...Ако се усещаш, къде закуцваш, добре, ако ли не...ми питай! - ето ти генетично унаследен етнически признак, който успява да се предаде в поколенията, въпреки доминантността на "тъмния ген"!
А "пра-българите", първо не съществуват, като народност! - понятието е въведено от...не знам какъв...ку-ку. Арийци са били...пак на кукуво лято и само в главата на Хитлер ;) - гъди-гъди, че да сме му верни съюзници ;) :lol:
Та и твоите "пра-българи" ще си ги търсиш пак тук, по нашата територия, ама от преди 10 000 г.пр.н.е.! После, можеш да ги намериш във Шумер, а после, дошли акадите - именно клон на арийската раса и...станало, каквото станало, та и омесване на расите! - 3000 г.пр.н.е.
Всеки "клон" е много разнообразен, не само арийския!!! - и за това, можеш да "обвиняваш" двойната ни спирала на ДНК. Въпреки, че дори единия клон от спиралата на ДНК - от Сириус, е бил пак много разнообразен! Но в друг аспект - вгледай се в Египетските богове ;) ...
Т.е. нашето несъвършенство и многообразие, ни прави много ценни за Галактиката!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 мар 2017 14:52

Aми "славяни" няма, нито в етносно, нито в генетично отношение.
Древните хронисти опреличават така народи, за които нямат инфо.
Дори част от хуните в един момент се опреличават на "славяни"... Дори и тюркски народи, за които ромейските хронисти нямат информация, също са писани за "славяни" ( склавини, по правилно, знаем от какво произлиза ) ... Та дори и част от "пра-българите" ( котригури ) някои ги пишат "славяни".
Ясно е, че е удобен термин, но е фалшив, точно колкото и народът "европейци", термин, който някои се опитват да наложат.
Всеки е от някъде, редно е да се пише от къде и кой е.
Сега, вече ако има само-определение, това вече е друго. Всеки е такъв, за какъвто се смята.
Щом се имаш за славянин, твое право си е.

"Прабългари" съм го написал в кавички.
Ест, че няма "пра-българи", има българи, днес над 65 % от съвременните българи, имат идентични гени с онези, от "Първата Българска Държава.
И да, древните българи са арийци, тука Хитлер няма роля, просто геном и археология, срещу които не се вика.
Т'ва е положението. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България е в клинична демографска смърт

Мнениеот kiril.a.d » 22 мар 2017 10:12

THE G.A.M.E написа:Aми "славяни" няма, нито в етносно, нито в генетично отношение.
Древните хронисти опреличават така народи, за които нямат инфо.
Дори част от хуните в един момент се опреличават на "славяни"... Дори и тюркски народи, за които ромейските хронисти нямат информация, също са писани за "славяни" ( склавини, по правилно, знаем от какво произлиза ) ... Та дори и част от "пра-българите" ( котригури ) някои ги пишат "славяни".
Ясно е, че е удобен термин, но е фалшив, точно колкото и народът "европейци", термин, който някои се опитват да наложат.
Всеки е от някъде, редно е да се пише от къде и кой е.
Сега, вече ако има само-определение, това вече е друго. Всеки е такъв, за какъвто се смята.
Щом се имаш за славянин, твое право си е.

"Прабългари" съм го написал в кавички.
Ест, че няма "пра-българи", има българи, днес над 65 % от съвременните българи, имат идентични гени с онези, от "Първата Българска Държава.
И да, древните българи са арийци, тука Хитлер няма роля, просто геном и археология, срещу които не се вика.
Т'ва е положението. ;)

Уф, човече, първо, това славяни, не знам наистина кой го измисли - казват руснаците...може и така да е. Всички други "савянски" държави употребяват думата словени.
Второ, каза ти - това е племето Венети! - ние сме ги помъкнали насам, идвайки от Азия. Както и Вендетите, които са общо название на всички германски племена и държави по-късно.
Трето, Венети и Вендети са братовчеди, съседни племена и си имат генетично унаследената особеност на преобладаващия светъл ген.
Прабългарите, няма кой да ги води славяни, защото, дори ромеите са знаели що за държава е това - Империя! Е, някои хронисти, може нарочно да са карани от Византийския император, така да ни пише, за да каже че сме им подчинонятия съм ени! Но тава за Дунавската част, а не за цялата Велика Болгария.
И от къде пък изкара че се имам за славянин? - да, кръстоска съм и по днешни понятия съм славяно-българин, т.е. типичния БОЛГАРИН!
А българите са арийци на кукуво лято! - нашия народ, племе, води началото си пак от тук: Причерноморскта цивилизация! И Първата българска държава е тук, край езерото "Черно море" с летопис, още от 14 966 г. пр.н.е.
С ариите сме кръстосали, чааак след разпадането на Шумер! - т.е. някъде 3000 г. пр.н.е.
А ариите, ама направо като раса, в ония древни времена, идват от към Индия - асирийци, финикийци...
Генетичната разлика ни е, че ние тук сме с по-голяма степен, насищаща обратна кръстоска със Сириуски гени, докато ариите с Орионска такава!
Археология? - :) днес, археолозите са така объркани, понеже все повече им се налага да пренаписват историята, а това, все пак е работа на консервативните историци и като така...направо става каша, опитвайки се и едните и другите, да наместват новите археологически открития, които излизат извън времето и писаната история!
Та остави се с археологията - тя дори не може да свърже нашата причерноморска цивилизация, с Шумер! Дори с нас, днешните българи не може да свърже!!!
А гените ни са така омешани, за тези около 100 000 години, от когато съществува съвременния човек, че...зарежи, да ги отделиш и определиш...Да не говорим, че сме родственици с предишните "човешки" раси, тъй като експериментите не са прекратявани, докато не се е получил съвременния човек.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта