Мтел Sport 1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Мтел Sport 1

Мнениеот Балкански Орел » 12 яну 2017 13:13

Компанията Мтел стартира нов голям спортен продукт. Новият телевизионен канал на телекомуникационния гигант - Мтел Sport 1, ще предостави на зрителите назабравими спортни емоции и адреналин. Мтел създаде телевизия, която да направи спортните фенове свидетели на постиженията на звездите, на най-страхотните драми и на най-интригуващите развръзки.

Привържениците може да гледат 24 часа, с HD качество, в дома или през мобилното си устройство кралете на тениса, футбола, бойните изкуства, баскетбола и още много други пленяващи игри. Каналът е достъпен само за абонати на Мтел и ще се предлага напълно безплатно до 31.03.2017г.

Изглежда, че това е само началото. Очаква се в близко бъдеще ТВ пазарът в България да се преобърне. Въпрос на време е и най-големите футболните първенства да бъдат взети от телекомуникационните компании, както е навсякъде по света.

Какво ще предава новият канал на Мтел Sport 1

- Холандското първенство и купата на Холандия

- Руското първенство

- Украинското първенство

- Китайското първенство

- Предавания от Барселона ТВ, Аякс ТВ и Байерн ТВ

- Тенис
- Бойни спортове
- Баскетбол
- Хокей от НХЛ
- Моторни спортове
- Атлетика
- Волейбол

• Ексклузивна за България възможност да проследиш на живо мачовете от турнирите на ATP, битките в UFC, Националната хокейна лига, Евролигата по Баскетбол, турнирите от Диамантената лига по лека атлетика и много други
• Спортни предавания, новини и истории от света на спорта. Предавания от Barcelona TV, Bayern TV и Ajax TV
• Възможност да гледаш всичко това в перфектно HD качество и напълно безплатно до 31.03.2017 г.
• Очаквайте скоро: Възможност да гледаш телевизията и на екрана на твоето мобилно устройство чрез услугата Мтел Now http://www.sportal.bg/news.php?news=643392

До тука нищо интригуващо.Само руското, но специално за него е най-добре да го гледаш онлайн през Сопкаст.
Добри коментатори и студиа.

- Холандското първенство и купата на Холандия - въобще не ме жегва.
- Руското първенство
- Украинското първенство - Незнам как при положение, че по същото време може да дават италианско, английско, испанско или българско човек ще гледа украинско.
- Китайското първенство - Дори и да има ахмак, дето да иска да ги гледа, най-вероятно няма да са в удобни часове за България.
- Предавания от Барселона ТВ, Аякс ТВ и Байерн ТВ - тия простотии ги повтаряха по 24 часа едно време по Ринг и бяха пълна простотия.

- Тенис :lol:
- Бойни спортове - Само мач с българин бих гледал.
- Баскетбол - Не.
- Хокей от НХЛ - Не.
- Моторни спортове - Формула1.
- Атлетика :lol:
- Волейбол :lol:

И накрая ще кажа, че винаги бих предпочел да гледам онлайн.
Диемите намазаха поради единствената приина, че А група, ако не я дават по БГ телевизия няма кой да стриймва за да се гледа онлайн.
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

Потребителски аватар
boabbb
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот boabbb » 12 яну 2017 13:51

Само руското буди интерес у мен, но си го гледам онлайн :roll: Бойни спортове ... Какво разбират под това - UFC e pay per view, нещо на запис евентуално или безплатната карта от шоутата, дето събират шопаците :mrgreen: :mrgreen: Лески ТВ няма ли да предават - ако да, значи се записвам ...
О-о-о-о, смешно вратарче :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 12 яну 2017 13:57

Мисля че имаме нужда от нови спортни телевизии, защото БНТ, БТВ и Евроспорт не могат да излъчват всичко по-интересно (Нова са мъртви за мен). Идеята на Мтел е добра. Като оператор ги уважавам много повече от останалите, защото никога не са ме разочаровали за разлика от тях. Разбира се, на първо място искам да подчертая че съм и винаги ще бъда против платения футбол по телевизията - аз за интернет и телевизия плащам и давайки тези пари считам, че ми се полага свободен достъп до всяко спортно събитие и куп други неща. Макар да привличат вниманието ми руското първенство, волейболът и Байерн ТВ никога не бих дал допълнителни 6 лв. за тях, а не вярвам и че някой друг би го сторил. Така че адмирирам идеята, но тази телевизия да бъде "платена" единствено в рамките на парите, които давам за интернет и телевизия към момента.
Само Левски шампион!
Добре дошъл, Юп!
Не на зимното часово време през лятото!

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 12 яну 2017 14:14

Само Холандското буди известен интерес при мен . ;)

Потребителски аватар
soilwork
Контакти:

Мнениеот soilwork » 12 яну 2017 14:29

Китайското е интересно предвид офанзивата която предприемат......скоро там ще гледаме всички футболни звезди
Това е само началото.....лятото М-тел ще атакуват апетитните първенства. Въпрос на време

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 12 яну 2017 14:40

soilwork написа:
Китайското е интересно предвид офанзивата която предприемат......скоро там ще гледаме всички футболни звезди
Това е само началото.....лятото М-тел ще атакуват апетитните първенства. Въпрос на време

Колкото гледаме и MLS ... макар доста да вдигна нивото последните години ;)

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 12 яну 2017 14:53

1914.1902 написа:Само Холандското буди известен интерес при мен . ;)

И аз така. За съжаление не е както преди години, когато имаше добри сопкаст стриймове за Ередивизи, а мачовете са им много атрактивни. Може би не е на нивото отпреди шест-седем години (когато АЗ и Твенте правеха добри мачове в УЕФА), но пак го бива. Преди - още Суарез като риташе в Аякс - го зяпах много, но нещо стана и добрите Сопкаст връзки изчезнаха, а тоя адуер AceStream не го слагам на компа си.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Контакти:

Мнениеот Лимонадения Джо » 12 яну 2017 15:03

soilwork написа:

За кои първенства говориш? Телевизиите, които излъчват първенствата на Испания, Франция, Германия и Италия имат договори до 2018г. Не зная как стои въпросът с Англия. Кои са източниците ти на информация?

Потребителски аватар
ivan56
Контакти:

Мнениеот ivan56 » 12 яну 2017 15:07

Това е чудо :lol:
Още не се е появил "професор" Илиев, да ти кажи какъв тъпак трябва да си да плащаш за да гледаш спорт по тв. 8-)
“"Всичко, което е далеч от морето е
дълбока провинция" - Ърнест Хемингуей

Warped
Контакти:

Мнениеот Warped » 12 яну 2017 15:28

Балкански Орел написа:До тука нищо интригуващо.Само руското, но специално за него е най-добре да го гледаш онлайн през Сопкаст.
Добри коментатори и студиа.

- Тенис :lol:
- Бойни спортове - Само мач с българин бих гледал.
- Баскетбол - Не.
- Хокей от НХЛ - Не.
- Моторни спортове - Формула1.
- Атлетика :lol:
- Волейбол :lol:

аха ама иначе много ги знаете в темите им и в тази за допинга 8-) :lol:

Върни се в “Свободна зона”