Какво мислите за протеста на БНР?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот hd29 » 02 яну 2017 19:38

Държавни пари на вятъра са тези,които се дават на БНТ и БНР.Никой не ги гледа и слуша,а те се роят непрекъснато,БНТ2,БНТ ХД,БНТ незнам си какво,ужас.Безсмислени предавания за ски и мотокрос,които едва ли интресуват някой,но се предават пряко.Ако случайно загледаш някой мач,то коментатора е в състояние да те докара до нервен срив с некомпетентността си.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот bluesupport » 02 яну 2017 19:45

Че, БНТ и БНР са пълни с връзкари и поглъщат милиони е повече от ясно. От друга страна, сравнявайки БНТ с останалите частни канали, не виждам особена разлика, онези са дори още по-зле. Според мен държавните медии трябва да останат, но задължително да се реформират из основи. По-притеснителното е, че народа явно обича да гледа чалги, маанета, турски, индийски и не знам какви си сериали. Възхищава се на разни Златки, Николети, Динковци и тем подобни селски бекове. Някой да ме поправи, ако греша, но не се сещам за свестен БГ канал с добри журналистически предавания, документални поредици и прилични филми. Явно подобни неща не се гледат. В последните години се развалиха дори любимите ми Discovery и National Geographic. Напълниха ги с идиотски предавания, в които разни нашарени с татуировки брадати примати псуват на всяка втора дума и се лигавят.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот 1982 » 02 яну 2017 20:21

bluesupport написа:От друга страна, сравнявайки БНТ с останалите частни канали, не виждам особена разлика, онези са дори още по-зле.


Категорично не съм съгласен, но това не е и важно - частните канали не висят на държавния бюджет, щом им излиза сметката на баланса, това е важното, и аз съм имал много възражения срещу тях за определени неща, но си е тяхно право какво да правят или не, аз не ги издържам, че да им търся сметка. Но БНТ и БНР висят изцяло на издръжка от държавата и там вече можем много да изискваме. Защото тези некадърници и търтеи живеят на гърба на данъкоплатеца.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот bluesupport » 02 яну 2017 20:40

1982 написа:
bluesupport написа:От друга страна, сравнявайки БНТ с останалите частни канали, не виждам особена разлика, онези са дори още по-зле.


Категорично не съм съгласен, но това не е и важно - частните канали не висят на държавния бюджет, щом им излиза сметката на баланса, това е важното, и аз съм имал много възражения срещу тях за определени неща, но си е тяхно право какво да правят или не, аз не ги издържам, че да им търся сметка. Но БНТ и БНР висят изцяло на издръжка от държавата и там вече можем много да изискваме. Защото тези некадърници и търтеи живеят на гърба на данъкоплатеца.


Не твърдя обратното, но като оставим начинът на финансиране настрана, самата продукция е повече от жалка. Изцяло съм за, търтеите да се изгонят от държавните медии и да има строг контрол при харченето на бюджета. Това всъщност важи за абсолютно всички бюджетни институции.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот iliev72 » 02 яну 2017 21:04

hd29 написа:Държавни пари на вятъра са тези,които се дават на БНТ и БНР.Никой не ги гледа и слуша,а те се роят непрекъснато,БНТ2,БНТ ХД,БНТ незнам си какво,ужас.Безсмислени предавания за ски и мотокрос,които едва ли интресуват някой,но се предават пряко.Ако случайно загледаш някой мач,то коментатора е в състояние да те докара до нервен срив с некомпетентността си.

Това ,че ти не ги гледаш не значи ,че и другите не гледат.Формула Е , Формула 1 Втр. линия , 10+2 , ЛЕ и още много други неща :) Вземи малко погледай и после давай мнение !
1982 същото се отнася и за теб !!! Гледайте и после се правете на разбирачи !!!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот Балкански Орел » 02 яну 2017 21:08

Сигурно, ако ги спрат тези умрели програми и радиа, които имат трагичен рейтинг ще могат с някой лев да вдигнат пенсиите за които настана такъв рев напоследък. :lol:
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот 1982 » 02 яну 2017 21:15

iliev72 написа:
hd29 написа:Държавни пари на вятъра са тези,които се дават на БНТ и БНР.Никой не ги гледа и слуша,а те се роят непрекъснато,БНТ2,БНТ ХД,БНТ незнам си какво,ужас.Безсмислени предавания за ски и мотокрос,които едва ли интресуват някой,но се предават пряко.Ако случайно загледаш някой мач,то коментатора е в състояние да те докара до нервен срив с некомпетентността си.

Това ,че ти не ги гледаш не значи ,че и другите не гледат.Формула Е , Формула 1 Втр. линия , 10+2 , ЛЕ и още много други неща :) Вземи малко погледай и после давай мнение !
1982 същото се отнася и за теб !!! Гледайте и после се правете на разбирачи !!!


Гледал съм, човек, дотук ти дадох 2 примера, на които съм бил свидетел, а има и още много. Те са от спортния отдел, щото отдавна друго, освен някой мач, не съм си пускал. И недоумявам как откровени дебили, като Манченко, Ангелов и сие, може да се хрантутят там, а първият дори е и шефче. Не може цял мач да викаш на Чили, ту Чили, ту Мексико .... това е уникална олигофрения, уникална. Този търтей и полуидиот трябваше още на полувремето да е уволнен, вместо това и до днес виси там, взима хубава държавна заплатка, хонорари, командировъчни и т.н.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот Странджата » 02 яну 2017 21:20

Ето програмата за утре на БНТ и Дарик Радио. По-конкретно - кое е по-доброто предаване. Кое радио според вас има по-широк спектър от теми и аудитория? Кое може да се нарече национално не само заради финансирането?
БНР вторник
00:15 Нощен блок
03:00 Еврокласик ноктюрно
05:00 Музикален атлас
06:00 Концерт
07:15 Нашият ден
10:00 Нашият ден - практично
11:00 Концерт
12:15 Артефир
14:00 Време и половина
14:30 Малките бисери
15:30 За думите (1001 защо – Ефир знание)
17:00 Концерт
17:30 Звукови хроники (1001 защо – Ефир знание)
18:00 Музикален атлас
19:20 Студио „Музика”
21:30 Аларма
23:00 Концерт
Дарик радио
06:28 - 10:00
Дарик Кафе Водещи: Иво Райчев Михаил Дюзев
10:00 - 12:00 Кой Говори?
Водещи: Нина Александрова Пролет Велкова
12:00 - 12:20
Новините в 12 Водещи: Никола Братанов Петър Севов Петя Царевска Стефан Кунчев
12:30 - 13:00
Спортни новини Водещи: Иво Райчев Инес Павлова Кремена Младенова Светослав Табаков
14:00 - 17:00 Следобедният блок
Водещ: Драгомир Симеонов
17:00 - 18:00 Спортно Шоу Гонг
Водещи: Валентин Грънчаров Веско Вълчев Ивайло Йовчев Ирина Русева Ники Александров Светослав Табаков Стефан Стоянов Томислав Русев
18:00 - 19:00 Денят на ДАРИК
Водещи: Никола Братанов Петър Севов Петя Царевска Стефан Кунчев
19:00 - 20:00
Плюс един

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот Blue1914 » 02 яну 2017 22:32

Абе, някой от всички коментирали тук многознайкоци спомена ли, че и Дарик имаха такъв проблем преди няколко години? :mrgreen:

Националните телевизии и радиа изобщо не са последен избор в случай, че се интересуваш от култура и политика. Но наистина- колкото и големи разходи и ангажименти да има, по никой начин не мога да си представя как 45 милиона на година не стигат на БНР. :roll:

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Какво мислите за протеста на БНР?

Мнениеот child in time » 02 яну 2017 22:34

Ще има компромис. БНР е най голямата радио-преносна мрежа в България. Която пуска съответно и най - много музика. Няма луд който да изгуби такъв пазар. Съответно и постъпления. ;)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта