в-к" 7дни спорт "спря

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: в-к 7дни спорт спря

Мнениеот Tommi » 10 дек 2016 00:02

Кашчей написа:
Tommi написа:
Captain Stottlemeyer написа:Във вестниците (говорим конкретно за спортните) има интересни материали - анализи, разкази за минали събития, интервюта с участници в тях и други... "Съвременните информационни източници" бързат да ти поднесат информацията и тя е доста семпла, не винаги точна, да не говорим за стила и правописа. ;)

Няма никаква пречка тези интересни анализи и интервюта да са в онлайн вариант. :)


Интересно, защо в парламента, в МС, Президентство.. използват стенографи, след като има дигитални записи на всичко, което се случва..или няма :roll: Даже няма проблем да се дигитализират всички архиви на Народната библиотека и след това хартиените им носители да се унищожат, защото не са нужни и заемат място. Наблягам на унищожат, защото за дигитализирането съм съгласен на 100%.

При онлайн изданието информационния поток е многократно по-бърз, новините са по-актуални, като това по никакъв начин не пречи да се пишат същите интересни анализи, интервюта и т.н. А за собствени нужди нека да си ги съхраняват на хартиени носители.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: в-к 7дни спорт спря

Мнениеот diplomat » 10 дек 2016 00:40

Кашчей написа:Не говоря за достъп до интернет, а за възможности и желание.
Изобщо, защо си мислиш, че всеки, ползващ интернет, не обича да чете книга на хартиен носител (както е модерно да се казва сега).
Вярно е, че нашите простотии тук (т.н. умни мисли и биСери) няма да ги прочета във вестник, обаче пък внего ще прочета нещо различно, които тук няма как да го прочета. За мен е по-лесно и приятно да прочета дълъг материал във вестник, отколкото километър копи-пейст във форума, ако ще и абсолютно едно към едно да са и на двете места. Определено пропускаш един ефект, зрителен-във вестника написаното не е в една колона, която ти се точи до подметките на обувките, докато в нета, материал със същата дължина ще предизвика главоболие на мишката ми. Аз, видя ли толкова нещо постнато (последното бе интервюто на Хаяско) си го пропускам като Панамския канал кораб- с малко забавяне, но без проблеми 8-)

Просто ни е огромно възрастовото различие и имаме различни навици. За книгите съм съгласен, но там се изисква да отделиш повече време и дори чувство в четенето - не четеш кратка новина или дори анализ, а нещо много по-структурирано.

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот ceBep » 10 дек 2016 05:28

Аз предпочитам това да чета от хартия отколкото електронен вариант. С кеф съм си купувал вестник и съм сядал да чета, я пред тв, я с кафе на плажа, определено този ми беше по-любимия от двата спортни, наистина имаше интересни истории, ама шанс.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот mikata » 10 дек 2016 08:37

Аз си взимах само Меридиан Мач :oops: но от десет години не съм си го купувал :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 10 дек 2016 08:58

Конкуренцията на сайтове,медии и прочие погубват вестникарският бизнес.Всеки знае че кетъринговите журналисти са на ясла.Кой на Домуса,на Прокопиев , Ирен или друг все едно.6 медийни компании владеят световният пазар.И хиляди техни подразделения.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот BFS » 10 дек 2016 09:24

вестника беше с 90% новини за футбол и в редакцията са се усетили, очевидно по-рано от БФС, че футболът ни вече е аматьорски и интересът е значително по-малък. Просто са изпреварили всички останали.
Дано в медиите, които останат да отсеят и оставят качествените журналисти

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот iliev72 » 10 дек 2016 10:15

Хора вие на кой свят живеете ?!
Най-старият съществуващ вестник в света остава само в дигитална версия
Това е реалността !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот milen.hristov » 10 дек 2016 10:45

forever bluet написа:Вестник 7 дни спорт приключи съществуването си. Днес екипа е бил разпуснат. Вестника няма повече да излиза. След 22 години вестника вече няма бъдеще. В последните години вестника се превърна в сол т....к на Лудогорец и тиража му спадна драстично. Източник Блиц и много други! Амин! Без силни Левски и ЦСКА няма никакъв интерес към БГ Футбола и фалита на вестника е само началото. Наред са другите вестници и телевизиѝте на Домусчиев.

Лудогорец ли е виновен, че Левски и ЦСКА се управлява от хора неразбиращи от това. Лудогорец ли е виновен, че в Левски и ЦСКА началниците назначават за треньори Топчо и Стамен Белчев.
Лудогорец ли е виновен, че в Левски и ЦСКА купуват бабатундета, нарове, десиса, курабии от едните и подобни неудачници при другите за, които на всякъде в Европа казват вземи ги ти.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот boabbb » 10 дек 2016 10:47

Известен повече като "7 дни обор" или напоследък като "Лудогорче" - не е зле, че спира 8-) Кашака пак дава акъл, а не гледа, че и в тоя форум са над 50% или сини, или червени фенове, а "орлите се броят на пръстите ... на едната ръка :| Истината е болезнена - на никого не му дреме за Лудогорец, а синия и червения отбор, и на Занзибар Юнайтед да ги прекръстят, пак ще привличат масата хора :idea:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот boabbb » 10 дек 2016 10:51

milen.hristov написа:
forever bluet написа:Вестник 7 дни спорт приключи съществуването си. Днес екипа е бил разпуснат. Вестника няма повече да излиза. След 22 години вестника вече няма бъдеще. В последните години вестника се превърна в сол т....к на Лудогорец и тиража му спадна драстично. Източник Блиц и много други! Амин! Без силни Левски и ЦСКА няма никакъв интерес към БГ Футбола и фалита на вестника е само началото. Наред са другите вестници и телевизиѝте на Домусчиев.

Лудогорец ли е виновен, че Левски и ЦСКА се управлява от хора неразбиращи от това. Лудогорец ли е виновен, че в Левски и ЦСКА началниците назначават за треньори Топчо и Стамен Белчев.
Лудогорец ли е виновен, че в Левски и ЦСКА купуват бабатундета, нарове, десиса, курабии от едните и подобни неудачници при другите за, които на всякъде в Европа казват вземи ги ти.


Милене, на ЦСКА ако ще дедо Мъри да сложат треньор, а на Левски - Стойчо Младенов, отборите пак ще си имат привърженици и ще придърпват най-малкото ТВ гледаемостта към себе си :!: Ако видиш рейтинга на мач на Левски или ЦСКА, сравнен с такъв на Лудогорец в ППЛ, ще разбереш каква е истината ... Лудогорец и Арсенал докараха и пак не беше пълен стадиона, и имаше по-малко хора от ЦСКА-Монтана :idea:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта