Черен списък на заведенията в София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Asoto_S_Bira
Мнения: 88
Регистриран на: 16 окт 2016 02:06
Контакти:

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот Asoto_S_Bira » 15 ное 2016 22:49

J.J.Murphys - Ирландски пъб в центъра на София, на ул. Кърниградска. На мача Италия-Испания от Европейското тази година, чаках близо 60 мин. за бира и пържени картофки. Бяха само 2 момичета за 100 човека клиенти.
Irish Harp - Друга ирландска кръчма намираща се между Happy-то на площад "Св. Неделя" и Съдебната палата. Семеен бар, в който собственика непрестанно спореше с жена си и дъщеря си за нещо. Малки порции картофи, които даже ни ги разсипаха по бара. Гледах Лудогорец-Арсенал там понеже бяхме в центъра с приятели и на пожар се сетих за тази кръчма. Повече едва ли ще стъпя там, ако пак не е по спешност за някой мач.


Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот scb » 16 ное 2016 08:30

Черният козел написа:Messi_fan,пича поне работи ! Кажи депутатите колко работни дни имат в месеца !!!


:) Не намесим ли депутатите, какви българи сме изобщо?

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 16 ное 2016 08:50

Asoto_S_Bira написа:J.J.Murphys - Ирландски пъб в центъра на София, на ул. Кърниградска. На мача Италия-Испания от Европейското тази година, чаках близо 60 мин. за бира и пържени картофки. Бяха само 2 момичета за 100 човека клиенти.
Irish Harp - Друга ирландска кръчма намираща се между Happy-то на площад "Св. Неделя" и Съдебната палата. Семеен бар, в който собственика непрестанно спореше с жена си и дъщеря си за нещо. Малки порции картофи, които даже ни ги разсипаха по бара. Гледах Лудогорец-Арсенал там понеже бяхме в центъра с приятели и на пожар се сетих за тази кръчма. Повече едва ли ще стъпя там, ако пак не е по спешност за някой мач.

Ирландски пъб в центъра на Ямбол на метри от хотела.Останах възхитен и всяка вечер бях там.Обстановката по-добра от повечето заведения в града,а цените по-малки.Ако темата е черен списък за обстановка,цени,обслужване,рейтинг то в столицата трябва да се изброява с дни.В едно кафене срещу Народното събрание ми взеха 10 лв за кафе и сок.Може би за това от среща кебапчето е с цена като на Билла.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот boabbb » 16 ное 2016 09:50

Аз мога да похваля една пицария - "Виктория" до Централния Военен Клуб - добро обслужване, богато меню и неособено високи цени 8-) На обратното мнение съм за ресторанта на последния етаж в хотел "Москва" - ясно изразен соц стил, стара мебелировка и интериор, и доста високи цени :| Локацията е доста добра, но имат върху какво да поработят
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот Red joker » 16 ное 2016 10:45

Смени си професията :idea:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот ММ1914 » 16 ное 2016 11:35

Пича е пуснал едно от малкото си свестни теми, вие я о.рахте. Да си смени работата, депутатите, колко дни работел.
ПП наистина темата е полезна.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот Zaash » 16 ное 2016 12:53

South_Park написа:Нека в тази тема да постваме случки или преживявания в дадени заведения в София , които са оставили негативен отпечатък у вас.

Започвам с моите преживявания , докато си търсих работа, като готвач:

1.Ресторант Пици-Фрици в Младост - напълно опасна и мизерна кухня за работа - качвате се по зиг-заг стълби за да се преоблечете , слизането е двойно по-опасно , има много остри ръбове, аспирацията е много слаба , а за капак газовата бутилка се намира до скарата :shock:
2.Ресторант Gatsby - осигуровки на 4-часа , работа на 12 , клаустрофобична и мизерна кухня , мега слаба аспирация ,която ви трови.
3.Айнщайн - отвратителна кочина, работа в подземие, освен че готвите, миете и чинии(споко , не съм измил нито 1, тъй като се задържах 30 мин там)
4.Grill House Младост - 1:1 с Айнщайн


Следва продължение.......


Не се разбира много дали от гледна точка на клиентите или служителите. За мен Пици Фрици е любимо заведение и категорично не мога да се съглася с автора,че трябва да води черен списък на заведенията в София, поне що се отнася до клиентската гледна точка. В кухнята не съм влизал никога, но това заведение съм го посещавал стотици пъти и съм водил много познати и приятели. В повечето случаи гостите са доволни, а съм чувал, че идват хора и от Дружба защото много им допада. Сигурно не е висок клас, но определено за цените си е на добро ниво и не познавам човек, който да се изказал негативно като цяло, освен за първи път автора на темата. Само, че той пише само от гледна точка на служител, за което не мога да изразя никакво мнение по отношение на Пици Фрици. Работил съм в този бранш (ресторантьорския) и като цяло текучеството е голямо защото самият бизнес изисква твърде много от служителите и изхабява. Условията обикновено са ден за ден и на пръв поглед доходът е висок, но в крайна сметка много неустойчив бизнес. Рядко някое заведение може да поддържа постоянно високо ниво без да се вложат наистина много усилия и пари, а и обикновено се изисква през определен период някаква промяна защото омръзва на клиентите и замира, е има и изключения. Доколкото съм запознат, а и лично видял, това е работа (независимо, дали готвач, сервитьор, управител и т.н.), която не ти позволява да имаш необходимото свободно време за семейство и т.н. За Пици Фрици конкретно знам, че хората работят на практика нонстоп. Няма делник, няма празник. Ако искаш дохода от който имаш нужда, трябва яко да бъхтиш. В заведенията, в които съм работил знам, че нещата стоят горе долу по същия начин и важното е или поне да си заслужава дохода или да помислиш за друга професия.
Последна промяна от Zaash на 16 ное 2016 13:12, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот maldin1 » 16 ное 2016 13:08

Zaash написа:
Не се разбира много дали от гледна точка на клиентите или служителите. За мен Пици Фрици е любимо заведение и категорично не мога да се съглася с автора,че трябва да води черен списък на заведенията в София, поне що се отнася до клиентската гледна точка. В кухнята не съм влизал никога, но това заведение съм го посещавал стотици пъти и съм водил много познати и приятели. В повечето случаи гостите са доволни, а съм чувал, че идват хора и от Дружба защото много им допада. Сигурно не е висок клас, но определено за цените си е на добро ниво и не познавам човек, който да се изказал негативно като цяло, освен за първи път автора на темата. Само, че той пише само от гледна точка на служител, за което не мога да изразя никакво мнение.

Той не е уточнил от коя страна съди. Отвън може всичко да е лъскаво, а кухнята да е най-мизерната на света. Те и в Happy готвят добре и т.н., но са ми казвали да ям само пици там...
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Черен списък на заведенията в София

Мнениеот South_Park » 16 ное 2016 13:16

ММ1914 написа:Пича е пуснал едно от малкото си свестни теми, вие я о.рахте. Да си смени работата, депутатите, колко дни работел.
ПП наистина темата е полезна.

Селяни 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта