За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

За кого бихте гласували

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Стоичков
Мнения: 9
Регистриран на: 05 юни 2013 19:43
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот Стоичков » 10 ное 2016 21:09

Аз лично в тази номинация усещам голяма конспирация. Някой си е направил сметката. Жалко за България!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот GOLEADOR » 10 ное 2016 21:10

Балкански Орел написа:
Те тия са най-големия майтап, кво да имат ? Те хем искат да имат много гласове, хем не искат един министър да сложат да отговаря за дейставията си, хем в управлението, ама когато трябва да агитират Герб са много лоши, пълен смях са тия.Незнам скоро да е имало по-смешна коалиция (партия).

Аз знам,тази на Бай Радан.Там случая е за психиатрия,шизофренията някаква.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Small_wind
Мнения: 76
Регистриран на: 28 авг 2016 11:04
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот Small_wind » 10 ное 2016 21:11

Стоичков написа:Аз лично в тази номинация усещам голяма конспирация. Някой си е направил сметката. Жалко за България!

Направо си мирише на Путин! Но след острите и справедливи критики на Плевнелиев към Русия това трябваше да се очаква. Вероятно руската разведка е успяла да пробие в близкия кръг на премиера.

Small_wind
Мнения: 76
Регистриран на: 28 авг 2016 11:04
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот Small_wind » 10 ное 2016 21:14

GOLEADOR написа:
Балкански Орел написа:
Те тия са най-големия майтап, кво да имат ? Те хем искат да имат много гласове, хем не искат един министър да сложат да отговаря за дейставията си, хем в управлението, ама когато трябва да агитират Герб са много лоши, пълен смях са тия.Незнам скоро да е имало по-смешна коалиция (партия).

Аз знам,тази на Бай Радан.Там случая е за психиатрия,шизофренията някаква.

Напълно е вероятно точно Радан Кънев да се окаже спасителя на България от новата червена зараза.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот Балкански Орел » 10 ное 2016 21:15

GOLEADOR написа:
Балкански Орел написа:
Те тия са най-големия майтап, кво да имат ? Те хем искат да имат много гласове, хем не искат един министър да сложат да отговаря за дейставията си, хем в управлението, ама когато трябва да агитират Герб са много лоши, пълен смях са тия.Незнам скоро да е имало по-смешна коалиция (партия).

Аз знам,тази на Бай Радан.Там случая е за психиатрия,шизофренията някаква.


Аз тях не ги броя за нищо, те са просто едно нищо, избранниците на сбърканяците в България.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Empty
Мнения: 1145
Регистриран на: 05 мар 2009 01:50
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот Empty » 10 ное 2016 21:17

Стоичков написа:Аз лично в тази номинация усещам голяма конспирация. Някой си е направил сметката. Жалко за България!


+1.И аз си го помислих още щом я посочиха за кандидат.Или има някаква невероятна схема, която само те си знаят, или Борисов е толкова самоуверен, че си мисли.....който и да номинирам ще победи, само заради рейтинга на партията. :roll:

П.П Не бързам да предричам оставката на Бойко....все пак Трумп спечели (а всички социолози му предричаха загуба.....даже букитата се опраиха :lol: )

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот Балкански Орел » 10 ное 2016 21:18

GOLEADOR

И мен точно това ме дразни, защото тогава ПФ можеха да вземат няколко министерства, а не да ги дават на сбърканяците от РБ.Аз защо гласувах тогава за тях ? Нали с надеждата да имат някаква власт, а с моя глас и тези на много други хора те отказаха властта и показаха огромно неуважение към хората, които са гласували за тях !
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15562
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот fcb_bg » 10 ное 2016 21:22

Тая е много тъпа, тръгна да разисква армейски въпроси. Затъна като американски хамър в пясъка на португалски плаж по време на натовско учение.
Отделно един път не можа да си вземе време за да завърши мисълта, Радев един път се пробва и го направи.

Цециноооо, де си тръгнала, мари?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот BEROE_StZ » 10 ное 2016 21:23

Много правилен избор на милиционерите от гроб :mrgreen:
Цецка е уникална при участието си на дебата. Някаква ехидна полуусмивка, или са тикове (опазил господ)?
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Кой идиот посъветва Бойко да издигне Цецка?

Мнениеот Messi_fan » 10 ное 2016 21:32

Small_wind написа:
Стоичков написа:Аз лично в тази номинация усещам голяма конспирация. Някой си е направил сметката. Жалко за България!

Направо си мирише на Путин! Но след острите и справедливи критики на Плевнелиев към Русия това трябваше да се очаква. Вероятно руската разведка е успяла да пробие в близкия кръг на премиера.


Най-вероятно е успяла. Все пак руската разведка е най-добрата на света. Успяха да си сложат президент в САЩ, че в една България ли няма да успеят. 8-) И всичко това при положение, че поне според думи на тукашните янкофлиски тролчета, Русия е натикана в ъгъла, стои в изолация и до края на годината :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: щяла да обяви фалит. 8-)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 48 госта