Вън от България палячовщината Хелоуин!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот Кашчей » 31 окт 2015 23:01

olfix написа:Що не протестирахте като ви налагаха да празнувате октомврийската революция?:)Тук поне хората си празнуват доброволно каквото им е кеф!


Ти къде беше, когато НИ налагаха да празнуваме ВОСР? Къде е това ТУК, където празнувате каквото ви харесва? То и аз ТУК си празнувам Денят на бирата, хем го празнувам всеки ден, но не тръбя по медии, че трябва и другите да го правят!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот rebel » 31 окт 2015 23:21

До автора на темата: Ами тогава давай и вън от България на рока, метъла, рапа, и всякаква отпадъчна западна култура. Най-добре е да се затворим и да не си подаваме носа от държавата. Всеки да си празнува каквото иска, щом не пречи, какъв е проблема. А това че ние нищо не правим за нашите /езически/ празници си е наш проблем.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот Кашчей » 31 окт 2015 23:27

rebel написа:До автора на темата: Ами тогава давай и вън от България на рока, метъла, рапа, и всякаква отпадъчна западна култура. Най-добре е да се затворим и да не си подаваме носа от държавата. Всеки да си празнува каквото иска, щом не пречи, какъв е проблема. А това че ние нищо не правим за нашите /езически/ празници си е наш проблем.


Тоо щото Хелоуин не е езически празник, ама никак :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот dunavfc » 31 окт 2015 23:44

Въпреки уважението ми към автора на темата, не мога да не споделя, че темата е малоумна ! Да не говоря, че автора е толкова привързан към една чужда култура, че чак е лицемерно, точно той да говори по темата...
На българина живота му е такава песен, такава идилия, че тръгнал да се бори против чуждите празници....Хора, това е празник ! Не е тумор, не е туберкулоза, не е смърт ! Който му харесва празника да го празнува, който не му харесва да не го празнува, толкова е просто и елементарно.

А, като почнете с тоя псевдо национализъм и чак ми се досира...Някакъв олигофрен измислил "великата" фраза, че когато американците почнели да носят мартеници, тогава и ние сме, трябвало да празнуваме Хелоуин. А да питам аз, защо не сте толкова принципни, когато става въпрос за други неща от живота !?
Защо не спрете да гледате чужди филми, докато чужденците не почнат да гледат български ?
Защо не спрете да слушате чужда музика, докато чужденците не започнат да слушат българска ?
Защо не спрете да обличате чужди дрехи, докато чужденците не започнат да носят български ?
Мога да продължавам с примерите до сутринта...Въобще, толкова е малоумна и комплексирана тази тема, че нямам думи.

ПП: Тая тема е страхотен начин да се видят и различат конете с капаците с широко скроените хора...Няма човек на земята, който да ме убеди, че един празник може да е нещо лошо !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот Кашчей » 31 окт 2015 23:59

dunavfc написа:Въпреки уважението ми към автора на темата, не мога да не споделя, че темата е малоумна ! Да не говоря, че автора е толкова привързан към една чужда култура, че чак е лицемерно, точно той да говори по темата...
На българина живота му е такава песен, такава идилия, че тръгнал да се бори против чуждите празници....Хора, това е празник ! Не е тумор, не е туберкулоза, не е смърт ! Който му харесва празника да го празнува, който не му харесва да не го празнува, толкова е просто и елементарно.

А, като почнете с тоя псевдо национализъм и чак ми се досира...Някакъв олигофрен измислил "великата" фраза, че когато американците почнели да носят мартеници, тогава и ние сме, трябвало да празнуваме Хелоуин. А да питам аз, защо не сте толкова принципни, когато става въпрос за други неща от живота !?
Защо не спрете да гледате чужди филми, докато чужденците не почнат да гледат български ?
Защо не спрете да слушате чужда музика, докато чужденците не започнат да слушат българска ?
Защо не спрете да обличате чужди дрехи, докато чужденците не започнат да носят български ?
Мога да продължавам с примерите до сутринта...Въобще, толкова е малоумна и комплексирана тази тема, че нямам думи.

ПП: Тая тема е страхотен начин да се видят и различат конете с капаците с широко скроените хора...Няма човек на земята, който да ме убеди, че един празник може да е нещо лошо !


Някои люде сте готови и дупе да дадете, особено по време на исконния Прайд ъф София, но нали е празник-да се веселят хората! то такива "веселящи се" осраха и всичко ново и красиво в Русе, защото им е кеф и се веселят пишлеметата-нали трябва да сме като западняците, със спрейовете :evil:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот dunavfc » 01 ное 2015 00:10

Ако не си ти да се изсереш в някоя тема, без да правиш никаква връзка с написаното няма да си ти...
Говорим за празници, той ми говори за гейове, спрейове, Русе и чуждопоклоничество, абе въобще, има ли смисъл да ти се обяснявам, не знам...Или провокираш нарочно или просто не умееш да схващаш елементарни неща. Надявам се да е първото...
Най-лесно ми е да те игнорирам, ама това ли е начина ? Все пак всеки заслужава най-малкото 2 реда от уважение, ама понякога се чудя, дали не трябва определени неща в живота си, просто да ги игнорирам, че иначе прекалено много излишен негативизъм се събира...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15163
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот miro_rz » 01 ное 2015 00:13

dunavfc написа:Въпреки уважението ми към автора на темата, не мога да не споделя, че темата е малоумна ! Да не говоря, че автора е толкова привързан към една чужда култура, че чак е лицемерно, точно той да говори по темата...
На българина живота му е такава песен, такава идилия, че тръгнал да се бори против чуждите празници....Хора, това е празник ! Не е тумор, не е туберкулоза, не е смърт ! Който му харесва празника да го празнува, който не му харесва да не го празнува, толкова е просто и елементарно.

А, като почнете с тоя псевдо национализъм и чак ми се досира...Някакъв олигофрен измислил "великата" фраза, че когато американците почнели да носят мартеници, тогава и ние сме, трябвало да празнуваме Хелоуин. А да питам аз, защо не сте толкова принципни, когато става въпрос за други неща от живота !?
Защо не спрете да гледате чужди филми, докато чужденците не почнат да гледат български ?
Защо не спрете да слушате чужда музика, докато чужденците не започнат да слушат българска ?
Защо не спрете да обличате чужди дрехи, докато чужденците не започнат да носят български ?
Мога да продължавам с примерите до сутринта...Въобще, толкова е малоумна и комплексирана тази тема, че нямам думи.

ПП: Тая тема е страхотен начин да се видят и различат конете с капаците с широко скроените хора...Няма човек на земята, който да ме убеди, че един празник може да е нещо лошо !


Много точно !
Изображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот Кашчей » 01 ное 2015 00:22

dunavfc написа:Ако не си ти да се изсереш в някоя тема, без да правиш никаква връзка с написаното няма да си ти...
Говорим за празници, той ми говори за гейове, спрейове, Русе и чуждопоклоничество, абе въобще, има ли смисъл да ти се обяснявам, не знам...Или провокираш нарочно или просто не умееш да схващаш елементарни неща. Надявам се да е първото...
Най-лесно ми е да те игнорирам, ама това ли е начина ? Все пак всеки заслужава най-малкото 2 реда от уважение, ама понякога се чудя, дали не трябва определени неща в живота си, просто да ги игнорирам, че иначе прекалено много излишен негативизъм се събира...


Да де, за празници говорим, а Прайд ъф София също е празник-исконен български празник, както Хелоуин и св. Валентин. Ти какво не разбра?!
Ако догодина някакви хлапета ти се изтъпанчат на вратата с маски и със " Сладкиш, или мизерия?" ти какво ще избереш, ако не си подготвен със сладкиши? Точно същите по мислене са и тези, които осраха всички спирки в Русе, дори и картите с маршрута на градския транспорт, защото просто се забавляват!
Не отговаряй, защото си предвидим, като жена в козметичен магазин!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот dunavfc » 01 ное 2015 00:42

Ти скандален, но по-лошото неизличим случай....Когато човек няма и един свестен аргумент най-често започва да говори глупости и да върти темата в посока, която няма, ама абсолютно нищо общо с дискусията до момента. Прайда в София бил празник...Според кого ? Ако ти го приемаш за празник, празнувай си го, твоя си работа, аз не бих те критикувал за това. Само, че за хората това не е празник, а някаква публична проява, това е един митинг. Въобще, ако си го казал с цел да провокираш, а наистина го мислиш и го сравняваш в Хелоуин, работата си ебало майката...

Второто ти гениално сравнение между един празник и драскането по спирки и табели, въобще, не знам, как трябва да се коментира...

Потребителски аватар
shevchenko
Мнения: 586
Регистриран на: 30 мар 2008 16:25
Местоположение: Старите "форумци" ви благодарят за "коректното" ви отношение
Контакти:

Re: Вън от България палячовщината Хелоуин!

Мнениеот shevchenko » 01 ное 2015 00:47

Страна, в която всеки ден е Хелоуин, е безсмислено да се празнува един път в годината.
Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта