TreiD-Измамник от форума

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ivan951
Мнения: 131
Регистриран на: 19 фев 2015 12:19
Контакти:

TreiD-Измамник от форума

Мнениеот Ivan951 » 28 окт 2015 20:54

Накратко:
Предполагам някои от вас са прочели темата, която пуснах - за форумна лига в сайт за eSports. Определих вход от 5$, като за първите пет човека, които желаят да се включат, получават бонус от мен - 5$ в пейпал, които да вкарат в сайта, т.е. БЕЗПЛАТЕН вход. Въпросният индивид обаче реши да ги задържи за себе си. Даже се опита да изкопчи още 5$, но не мина номера. Както казах и на него, през...... ми е за петте долара, просто недоумявам как е възможно да има такива жалки хорица и тарикати на дребно.Ето и малко снимчици:


http://prikachi.com/images/677/8432677a.png

Малко по-късно, с най-голямата си наглост, ми писа от мултиакаунт.
http://prikachi.com/images/681/8432681K.png

Айде, харчи си ги със здраве, дано съм те направил малко по-богат и съм ти дал повод за радост в жалкото ти съществуване.
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот LSFC 1914 » 28 окт 2015 21:05

С тези 5 $ свещи да си купува.

Потребителски аватар
Ivan951
Мнения: 131
Регистриран на: 19 фев 2015 12:19
Контакти:

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот Ivan951 » 28 окт 2015 21:10

Видях, че преди няколко дни е пуснал тема "Проблем със Pay Pal! Постоянно ми прехвърлят пари!" - http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=53&t=194315 Вероятно е замесен и в други измами... името му е Toni Petkov
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот organzata » 28 окт 2015 22:38

Или ти си голям балък,или онази персона е много пекана.
Друго какво да ти кажа,PeyPal не е за всеки!
Ако така са те прекарали,или лъжеш или се правиш на излъган,но това няма значение!

Потребителски аватар
Ivan951
Мнения: 131
Регистриран на: 19 фев 2015 12:19
Контакти:

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот Ivan951 » 28 окт 2015 23:30

organzata написа:Или ти си голям балък,или онази персона е много пекана.
Друго какво да ти кажа,PeyPal не е за всеки!
Ако така са те прекарали,или лъжеш или се правиш на излъган,но това няма значение!


Аз лъжа? Хаха, моля ти се, ставаш смешен. Защо бих пускал тема ако всичко е минало точно? :D Просто не съм очаквал някакъв келеш да се прави на тарикат за подобна мижава сума, а още по-малко съм очаквал след като пуснах тази тема, той да бъде възвеличаван и определян за "пекан", защото е откраднал 5$. И защо pEypal да не е за всеки?
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот Trueplayer » 29 окт 2015 02:49

organzata май е най-"пекан" :lol:

Потребителски аватар
tores94
Мнения: 96
Регистриран на: 28 окт 2015 11:03

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот tores94 » 29 окт 2015 06:09

Нашето поколение е умствено обременено, за да не кажа промито. Навсякъде ни се привиждат измамници. Живеем озлобено, което съвсем не подхожда на млади хора.
Не говоря за конкретния случай, а по принцип.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот dreben23 » 29 окт 2015 15:33

На измамници е фраш тука, не ме тревожат. ;) Но нещо днес ми изкачат некви рекламки и май са ви хакнали форумчето некви външни търговци. :cry:
При мен си е проблема, фалшива тревога. Ся ще ги оправим лошите.

[offtopic]Лошите си имат и име - бг гледай тв, внимавайте! Ако натиснете некоя рекламка и уйде коня. Адблокър имам и всичко и пак са се бутнали. Най-доброто решение ьа ползване на тоз сайт е Bluestacks на компа, оттам инсталвате приложението за андроид и готово. Най-тъпото е, че се правят на хакери мнозина и са си защитили линковете и т.н. да не може го дръпнеш, а не могат си манат тъпите рекламки от сайта, ама те ги оставят умишлено малките копеленца. 20 минути работа е с малуеър байтс, ама ми губят само времето- 80 файла бяха с таз гадинка, с плъгини в браузъра, папки всичко. Казва се лошата програмка monarh find, но си е паднало на майстора аз съм си по-цар- пущината ми вадеше али експрес рекламки из форума. Но явно се активира няколко дни по-късно, защото ги немаше предните два дни. Само от бг гледай тв се е наврело, че влизах да търся диема спорт 2. :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

pomiqr270
Мнения: 358
Регистриран на: 13 авг 2015 19:04

Re: TreiD-Измамник от форума

Мнениеот pomiqr270 » 30 окт 2015 13:01

dreben23 написа:На измамници е фраш тука, не ме тревожат. ;) Но нещо днес ми изкачат некви рекламки и май са ви хакнали форумчето некви външни търговци. :cry:
При мен си е проблема, фалшива тревога. Ся ще ги оправим лошите.

[offtopic]Лошите си имат и име - бг гледай тв, внимавайте! Ако натиснете некоя рекламка и уйде коня. Адблокър имам и всичко и пак са се бутнали. Най-доброто решение ьа ползване на тоз сайт е Bluestacks на компа, оттам инсталвате приложението за андроид и готово. Най-тъпото е, че се правят на хакери мнозина и са си защитили линковете и т.н. да не може го дръпнеш, а не могат си манат тъпите рекламки от сайта, ама те ги оставят умишлено малките копеленца. 20 минути работа е с малуеър байтс, ама ми губят само времето- 80 файла бяха с таз гадинка, с плъгини в браузъра, папки всичко. Казва се лошата програмка monarh find, но си е паднало на майстора аз съм си по-цар- пущината ми вадеше али експрес рекламки из форума. Но явно се активира няколко дни по-късно, защото ги немаше предните два дни. Само от бг гледай тв се е наврело, че влизах да търся диема спорт 2. :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]


[offtopic]Защо не си признаеш, че кликаш на рекламите за удължаване на пениса?[/offtopic]
"В повечето случаи, когато човек твърди, че любовта не се купува, то той не притежава собствен самолет и яхта, а тя никога не е попадала на човек собственик на самолет и яхта", Николай Николаев известен кът помияра у форуму на гонг.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov и 19 госта