Медиите на Пеевски в шах ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9734
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот peliforewer » 08 окт 2015 11:41

Вече три часа след първата част на интервюто на банкера Цв.Василев по ТВ7 никоя от медиите на Делян Пеевски не е поместила коментар,а атаките срещу Кулезич и ТВ7 през вчерашния ден бяха жестоки и в Блиц и в Пик.Явно се решава как да се отговори на банкера и в следващите часове ще бъдем заляти от атаки срещу банкера и журналистката.Не съм му адвокат на Цв.Василев,но много от това което каза беше разумно и лесно може да се провери дали е истина или лъжа,това интервю постави доста въпроси за финансовата стабилност на държавата,за зависимостите във властта,за това защо активите на банката не отиват в полза на държавата,за да може тя да си върне част от трите милиарда дадени за фалита,а се разпродават от тези които спомогнаха за фалита.
Последна промяна от peliforewer на 08 окт 2015 11:59, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот Заклет Левскар » 08 окт 2015 11:53

Милия той, мамин златен Мустачко. Още ли се крие у Белградо?
Айде да си идва, че ще му изстине мястото у централния.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот veselinsk » 08 окт 2015 12:12

Бърза реакция от феновете на Да Подкрепяш Сините :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот Beck's » 08 окт 2015 12:24

Заклет Левскар написа:Милия той, мамин златен Мустачко. Още ли се крие у Белградо?
Айде да си идва, че ще му изстине мястото у централния.

:roll: Не купувай контрабанда, нормално е да не купуваме контрабандни стоки.... една кампания на дебелия и София Уест....

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 окт 2015 12:38

"Идвам си в България тези дни, за да изчистя позора, който беше хвърлен въху мен. Ще се явя пред разседващите органи" - Това каза шефът на КТБ Цветан Василев преди минути по БиТиВи..."Намирам се във Виена, не се крия от никого, имама пълна готовност да се явя и да дам показания пред разследващите органи. За този „обир на века” ще кажа едно-там където трябва аз ще дам своите показания. Нещата са силно преувеличинени. Нямам никаква представа за начина, по който е изготвена оценката за банката. След като се запозная с нея ще направя своите правни действия..."

http://frognews.bg/news_72935/TSvetan-V ... te-organi/

Това банкерът-родолюбец е казал на 11.07.2014 година, т.е. само преди някакви си 15 месеца, значи "тези дни" трябва да го чакаме да кацне в София, може би още утре (петък) и всички ще сме доволни и щастливи. Аз му вярвам, вярвам на всяка негова дума, така както вярвам и на неговите роднини и приятели от циганския квартал в родното му Габрово... :lol: :lol: :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот veselinsk » 08 окт 2015 12:40

Ако приемем че има две страни на барикадата - от едната е Василев, а от другата Пеевски вече е доста видно защо му е на Пеевски синия отбор 8-)
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот slash1912 » 08 окт 2015 12:43

Сините амбразурчици защитават шефа си,който нямал нищо общо с тях :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
lpfc_1926
Мнения: 131
Регистриран на: 23 юни 2010 21:33
Контакти:

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот lpfc_1926 » 08 окт 2015 13:15

Траят си, защото е намесен и Доган в интервюто. А там ще трябва да се пипа с мноооого меки ръкавици!!! :lol:

"Доган ми каза, че е късно. Не знам какво точно е било късно. Но това означава едно. Че съм бил наклеветен. Твърдо.";
░▒▓▀1926▀▓▒░ LPFC ░▒▓▀1926▀▓▒░

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот warhead » 08 окт 2015 13:34

Captain Stottlemeyer написа:"Идвам си в България тези дни, за да изчистя позора, който беше хвърлен въху мен. Ще се явя пред разседващите органи" - Това каза шефът на КТБ Цветан Василев преди минути по БиТиВи..."Намирам се във Виена, не се крия от никого, имама пълна готовност да се явя и да дам показания пред разследващите органи. За този „обир на века” ще кажа едно-там където трябва аз ще дам своите показания. Нещата са силно преувеличинени. Нямам никаква представа за начина, по който е изготвена оценката за банката. След като се запозная с нея ще направя своите правни действия..."

http://frognews.bg/news_72935/TSvetan-V ... te-organi/

Това банкерът-родолюбец е казал на 11.07.2014 година, т.е. само преди някакви си 15 месеца, значи "тези дни" трябва да го чакаме да кацне в София, може би още утре (петък) и всички ще сме доволни и щастливи. Аз му вярвам, вярвам на всяка негова дума, така както вярвам и на неговите роднини и приятели от циганския квартал в родното му Габрово... :lol: :lol: :lol:


Най ме радва тролове като тебе как защитават Пеевски .Честно казано не вярвах ,че ще има нормален човек ,който ще защитава мазната свиня ....както е казал народа на бой и пари никой не е издържал!
П.С.Това твоето си е просто лакейство ,човек понякога трябва да опита ,да си запази достойнството нещо, което ти ЯВНО нямаш!!!!След протестите преди година срещу свинята,които 1000% и ти си подкрепил да ги пишете тия нямам думи!!!!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Медиите на Пеевски в шах ?

Мнениеот Мистри » 08 окт 2015 13:40

warhead написа:
Captain Stottlemeyer написа:"Идвам си в България тези дни, за да изчистя позора, който беше хвърлен въху мен. Ще се явя пред разседващите органи" - Това каза шефът на КТБ Цветан Василев преди минути по БиТиВи..."Намирам се във Виена, не се крия от никого, имама пълна готовност да се явя и да дам показания пред разследващите органи. За този „обир на века” ще кажа едно-там където трябва аз ще дам своите показания. Нещата са силно преувеличинени. Нямам никаква представа за начина, по който е изготвена оценката за банката. След като се запозная с нея ще направя своите правни действия..."

http://frognews.bg/news_72935/TSvetan-V ... te-organi/

Това банкерът-родолюбец е казал на 11.07.2014 година, т.е. само преди някакви си 15 месеца, значи "тези дни" трябва да го чакаме да кацне в София, може би още утре (петък) и всички ще сме доволни и щастливи. Аз му вярвам, вярвам на всяка негова дума, така както вярвам и на неговите роднини и приятели от циганския квартал в родното му Габрово... :lol: :lol: :lol:


Най ме радва тролове като тебе как защитават Пеевски .Честно казано не вярвах ,че ще има нормален човек ,който ще защитава мазната свиня ....както е казал народа на бой и пари никой не е издържал!
П.С.Това твоето си е просто лакейство ,човек понякога трябва да опита ,да си запази достойнството нещо, което ти ЯВНО нямаш!!!!След протестите преди година срещу свинята,които 1000% и ти си подкрепил да ги пишете тия нямам думи!!!!



И къде прочете ,че защитава пеевски!?
Цитирай.
Или като всички първосигнални-щом не е за цецоууу, значи е за прасетоууу...
Наистина злобата ви към Левски ви е изпила и малкото мозък, който сте имали. :mrgreen:
Изображение


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта