1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Поручик Голицын
Мнения: 82
Регистриран на: 20 яну 2015 00:37

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Поручик Голицын » 01 май 2015 19:17

phd написа:Добре се справят с информационната война товаришчите.

http://pan.bg/view_article-49-28958-NA- ... VOJNA.html

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот dindan » 01 май 2015 19:17

1-ви май не е комунистически празник
Преди да пишете се информирайте малко
Честит празник на работещите и тези които са работили някога
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
Поручик Голицын
Мнения: 82
Регистриран на: 20 яну 2015 00:37

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Поручик Голицын » 01 май 2015 19:21

dindan написа:1-ви май не е комунистически празник
Преди да пишете се информирайте малко
Честит празник на работещите и тези които са работили някога

Кажи им го пак на реагиращите първосигнално.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот язе » 01 май 2015 19:39

Честит празник на всички трудещи се! Венсеремос! :mrgreen:
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 май 2015 19:52

"Квоооооо? Искате повишение на заплатата? Ебаси, ма много нагли станахте, бе! :o
Добре, Аре ся, нека ви обясня, мамавидееба мързелива, колко бачкате. Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така ( 8 часа е работния ден,
8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите мъд.... кой, квот има. Остават 121 ден. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа... 8-)
Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе следобяд се скатавате - броим ги за полвин ден, което прави 52половинки, или още 26 дена айляк. Към тва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и кво излиза? 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви лАйна.
Колко останаха? Сметате ли? 35 дена. Аре са маанете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам има 12 официални празника. И кво остана? 1 (един) ден. И тва е Първи Май, да ви го начукам! И кво?
Искате повишение на заплатата?" :o
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот fcb_bg » 01 май 2015 19:58

Captain Stottlemeyer написа:"Квоооооо? Искате повишение на заплатата? Ебаси, ма много нагли станахте, бе! :o
Добре, Аре ся, нека ви обясня, мамавидееба мързелива, колко бачкате. Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така ( 8 часа е работния ден,
8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите мъд.... кой, квот има. Остават 121 ден. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа... 8-)
Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе следобяд се скатавате - броим ги за полвин ден, което прави 52половинки, или още 26 дена айляк. Към тва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и кво излиза? 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви лАйна.
Колко останаха? Сметате ли? 35 дена. Аре са маанете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам има 12 официални празника. И кво остана? 1 (един) ден. И тва е Първи Май, да ви го начукам! И кво?
Искате повишение на заплатата?" :o

Де го тоз работен ден 8 часа, капитан смахнат?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Siegfried » 01 май 2015 19:58

НА 1.май.1776г. е основан орденът на илюминатите :!: Така че смятайте какво празнувате и да не съм ви видял повече да се оплаквате за каквото и да било..
Последна промяна от Siegfried на 01 май 2015 19:59, променено общо 2 пъти.
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
astra
Мнения: 351
Регистриран на: 24 яну 2011 19:00
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот astra » 01 май 2015 19:59

Квоооооо? Искате повишение на заплатата? Ебаси, ма много нагли станахте, бе! :o
Добре, Аре ся, нека ви обясня, мамавидееба мързелива, колко бачкате. Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така ( 8 часа е работния ден,
8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите мъд.... кой, квот има. Остават 121 ден. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа... 8-)
Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе следобяд се скатавате - броим ги за полвин ден, което прави 52половинки, или още 26 дена айляк. Към тва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и кво излиза? 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви лАйна.
Колко останаха? Сметате ли? 35 дена. Аре са маанете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам има 12 официални празника. И кво остана? 1 (един) ден. И тва е Първи Май, да ви го начукам! И кво?
Искате повишение на заплатата?" :o

ГЛУПАКА СИ Е ГЛУПАК.

Честит празник на всички работещи, издържащи онова крадливо и нагло племе.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот Siegfried » 01 май 2015 20:02

А Тед Ливайн, който по принцип се взема по-насериозно отколкото трябва, този път е прав :!:
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: 1 май - ден на труда и на работническата солидарност!

Мнениеот shumkar_44 » 01 май 2015 20:03

Аз си печеля честно и почтено нулата лева, които получавам! Работодателят ми е никой, понеже българските чорбаджии ги е страх от мен. Няма по дискриминирани от мормоните в тази държава!
Толстолоб, на теб съм роб.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта