Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот boabbb » 26 фев 2015 16:43

shumkar_44 написа:Моля, прекратете вулгарността! Апропо, как бихте се справили с отровния газ? Бихте ли си направили саморъчен скафандер?


Плондир от топка + активен въглен = противогаз 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот sin4ec » 26 фев 2015 16:51

rhaegar написа:Те не акат ли, докато спят? :lol:

Май изпадат в хибернация...знам, че се зариват в пръстта. :?:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот Red_Neck » 26 фев 2015 17:35

Дълго мислих по сценарий 3 .... :)
Зароди се съмнението, дали обилно, групово, задно оригване след сутришно шкембе с чесън и кисело зеле за обяд, няма да неутрализира токсичния газ?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Eric_Cantona
Мнения: 1918
Регистриран на: 27 дек 2012 12:59
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот Eric_Cantona » 26 фев 2015 17:37

Тая тема има потенциал :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://i.imgur.com/12qu710.png[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/novcCUX0wU6Ri/giphy.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот Adrian Monk » 26 фев 2015 17:39

Kris_men2000 написа:Другарю шумкар44 един сценарии за теб.Стоиш си вързан в Карлуково и си казваш сам на себе си ,че това не си ти.Но се виждаш в огледалото и разбираш цялата истина ,че лудият си ти.Та как ще обясниш на лекарите ,че не си луд за да те пуснат доброволно от лудницата.

Не става - параграф 22!... 8-)
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот rhaegar » 26 фев 2015 17:58

Red_Neck написа:Дълго мислих по сценарий 3 .... :)
Зароди се съмнението, дали обилно, групово, задно оригване след сутришно шкембе с чесън и кисело зеле за обяд, няма да неутрализира токсичния газ?


Ти ако си се токсинирал с ракия и после с шкембе и чесън, няма да ти дреме за отровен газ :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот shumkar_44 » 26 фев 2015 18:09

Аз, например, бих напуснал скришом Устово, за да се опитам да спася спортистката Линси Вон, с цел да създадем раса от суперинтелигентни и предимно привлекателни хуманоиди, които обичат да карат ски в свободното си време. Днес за първи път видях въпросната персона в един всекидневник и мигом ми напомни на Ана, девойката, която така и не посмях да заведа на голямата забава в Чепеларе през есента на шестдесет и втора.
Толстолоб, на теб съм роб.

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот Седем » 26 фев 2015 19:14

sin4ec написа:Дракусите се трепят лесно с куршум, намазан със смес от овча сперма, телешка урда и лайно от таралеж. Героят , затворен в къщата си, бърка с черпака смело цял казан от сместа, като преди това е сбирал с дръзновение съставките. Почва да маже куршуми, но в това време дракусите го атакуват на ескадрили. Няма време за пушка, загребва с ръце и хвърля по враговете, които се тръшкат и гърчат в агония. Победата е факт!

Обаче дракусите са много и само шепите не са достатъчни да ги отблъсне и затова смелият герой, закърмен с идеите на великите си предци - кошмар за всички мандри в Родопите, си пълни устата с взривоопасната смес и плюе по гадините. Обаче, не щеш ли, се увлича и изпива цялата смес и дракусите го изяждат и съответно умират от заразената му със сместа кръв. Хепиендът е налице! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот Groucho » 26 фев 2015 20:33

shumkar_44 написа:Аз, например, бих напуснал скришом Устово, за да се опитам да спася спортистката Линси Вон.

Хубаво би било да носите една права лопата и далекобойна прашка. Нали, ако спортистката Линси Вон не поиска да бъде спасявана и тръгне да бяга :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Анкета: Оцеляване при три сценария на Апокалипсис

Мнениеот rhaegar » 26 фев 2015 21:04

Другарят Шумкaр има начини за съблазняване на дамите, които не подлежат на отказ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 181 госта