Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот NOMER14 » 05 яну 2021 22:29

Тия новоназначени пишлегари по диемите яко дразнят.
Мичманът сигурно се върти в гроба...
Вчера врякащият за 3 минути 3 пъти употреби нищо незначещото "много-много". Всички новоизлюпени гьотверенчета употребяват израза "бъдете сигурни". Явно даскалът им е един. Анатема!
Оня ден нов лаф: "той собственоръчно вкара гола".
Само в Евроспорта останаха читави коментатори.

galinmm
Мнения: 10
Регистриран на: 30 окт 2019 11:16
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот galinmm » 17 яну 2021 21:16

От ден на ден по-зле стават тези телевизии. Никаква атмосфера, емоция, нищо при коментара... Глупави статистики и безсмислени анализи.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот doktora25 » 20 яну 2021 17:41

Хрумна ми сега една революционна идея, в която виждам потенциал да донесе финансови ползи на всички и да се отрази позитивно на българските клубове и футбол. Преди няколко дни казаха че Мавис Чибота е станал футболист №1 на Конго за 2020 г., а Гаюс Макута - №2. Брадли Мазику е малко по-назад, но и той е в челото. Република Конго е страна с население 5,2 млн., с БВП на глава от населението 3 пъти по-малко от нашия, по-бедна е, но това са хора, за които футболът е страст и едно от малкото развлечения. Предполагам че ножицата е широко разтворена и с медийния живот там не съм запознат. Мисълта ми е предвид всичко това не е ли най-нормалното нещо българското футболно първенство да се излъчва в Конго и парите от телевизионни права да се разпределят между клубовете и телевизията, държаща основните права? И далеч нямам предвид само Конго, ами и във всички държави, откъдето има по-сериозна колония от легионери. Разбира се телевизионните права ще са значително по-малки като суми, но ако идват от много места ще са безценни приходи за клубовете. В повечето африкански държави населението расте в бързи темпове. Но нямам предвид само от Африка, румънци, бразилци също има.

Като цяло разбира се предпочитам развиването и налагането на български футболисти, клубовете са длъжни да го правят ако искат българският футбол да върви нагоре и да се развива, но щом като са взели някои чужденци от развиващи се държави с класата си да вдигат нивото защо освен с по-ниските разходи за тяхното "създаване" и евентуалните приходи от препродажба да не носят и подобни вторични постъпления? И разбира се тези приходи е най-добре да се инвестират в школите.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот NOMER14 » 12 фев 2021 23:51

Етиопци да не са купили Диемите? Какъв е този мач в неделя в 19:30?

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1705
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот burchill » 13 фев 2021 00:39

doktora25 написа:Хрумна ми сега една революционна идея, в която виждам потенциал да донесе финансови ползи на всички и да се отрази позитивно на българските клубове и футбол. Преди няколко дни казаха че Мавис Чибота е станал футболист №1 на Конго за 2020 г., а Гаюс Макута - №2. Брадли Мазику е малко по-назад, но и той е в челото. Република Конго е страна с население 5,2 млн., с БВП на глава от населението 3 пъти по-малко от нашия, по-бедна е, но това са хора, за които футболът е страст и едно от малкото развлечения. Предполагам че ножицата е широко разтворена и с медийния живот там не съм запознат. Мисълта ми е предвид всичко това не е ли най-нормалното нещо българското футболно първенство да се излъчва в Конго и парите от телевизионни права да се разпределят между клубовете и телевизията, държаща основните права? И далеч нямам предвид само Конго, ами и във всички държави, откъдето има по-сериозна колония от легионери. Разбира се телевизионните права ще са значително по-малки като суми, но ако идват от много места ще са безценни приходи за клубовете. В повечето африкански държави населението расте в бързи темпове. Но нямам предвид само от Африка, румънци, бразилци също има.

Като цяло разбира се предпочитам развиването и налагането на български футболисти, клубовете са длъжни да го правят ако искат българският футбол да върви нагоре и да се развива, но щом като са взели някои чужденци от развиващи се държави с класата си да вдигат нивото защо освен с по-ниските разходи за тяхното "създаване" и евентуалните приходи от препродажба да не носят и подобни вторични постъпления? И разбира се тези приходи е най-добре да се инвестират в школите.



:) От къде ти хрумна ,че ще имат интерес към нашето първенство.Това,че са по-бедни от нас не означава че автоматично ще генерират интерес към нас.Освен това това са два различни континента и кой знае какви по-належащи ,техни си Конгоански проблеми имат.Как си го представяш,отиват наши емисари и им предлагат пакет мачове от държава,която вероятно не са и чували,така ли?Да не говорим,че повечето от населениието им живее в палатки и колиби и ток не се знае дали имат.Ти би ли гледал първенството на Мозамбик например :).Същото е и за тях,различни светове.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17446
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот pomiqrat » 13 фев 2021 12:30

NOMER14 написа:Етиопци да не са купили Диемите? Какъв е този мач в неделя в 19:30?


Как 19:30 през февруари :lol: Може много английски да има по-рано и да не се застъпят.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот NOMER14 » 20 мар 2021 17:36

Кой пидал ги избира тия момченца да коментират българското първенство. Много бързо дърдорят безсмислени неща. Все пак това е телевизор , а не е радио. Виждаме какво става. Едно такова лайне коментира Селото-Лудите.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2021 17:51

Съвсем "вдигнаха" нивото, Жорко в промото на мача на Челси бърка Тухел с Хайзенхютъл.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17446
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот pomiqrat » 04 апр 2021 15:14

Бащата се оплака, че ще вдигат с левче диемата на лято. То само 2.96, какво се оплакваш
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Dust
Мнения: 7885
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Dust » 04 апр 2021 18:46

Че това ви го споделих още миналата година.
От 01.07.2021 Диема става 9,99, а макс спорт 6,99
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта