Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот doktora25 » 22 апр 2021 11:17

Тия дни покрай последните събития съм бъкан с идеи направо. Предложението ми е във връзка с усъвършенстване на идеята ми от тази страница. Може би от Конго и Румъния няма да изкопчим милиони за телевизионни права, но защо не се насочим директно към големите пари? Говоря за Катар и ОАЕ. Нашите отбори така и така купуват чужденци на килограм, голяма част от които не правят разликата и не вдигат чувствително нивото на футбола ни, но защо не се насочим конкретно към футболисти от тези 2 страни - най-талантливите и обичани от феновете местни момчета, които искат да се развиват, да вкусят от европейския футбол, да живеят в страна с по-либерални закони. Най-добре звезди на 2 "вечни съперника" да ги привлечем в наши два такива, да се пренесе съперничеството им от арабска на българска почва. И тогава вече ще им поискаме милиони за телевизионни права за родния шампионат. И в същото време футболният медиен продукт по-тясно да се интегрира с туристическия. По време на студията, на рекламните блокове да ги облъчваме с туристически реклами на курорти, на хотели, на забележителности в градовете - домакини на мачовете, история на клубовете, хубави мадами непрекъснато по всички реклами, а водещите на студията да изкарват футбола ни по-лъскав и от Висшата лига.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rhaegar » 22 апр 2021 11:25

Пиши на гела и лорд Тирион ловешки, тука кой да ги прочете тия неща? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17445
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот pomiqrat » 22 апр 2021 17:14

doktora25 написа:Тия дни покрай последните събития съм бъкан с идеи направо. Предложението ми е във връзка с усъвършенстване на идеята ми от тази страница. Може би от Конго и Румъния няма да изкопчим милиони за телевизионни права, но защо не се насочим директно към големите пари? Говоря за Катар и ОАЕ. Нашите отбори така и така купуват чужденци на килограм, голяма част от които не правят разликата и не вдигат чувствително нивото на футбола ни, но защо не се насочим конкретно към футболисти от тези 2 страни - най-талантливите и обичани от феновете местни момчета, които искат да се развиват, да вкусят от европейския футбол, да живеят в страна с по-либерални закони. Най-добре звезди на 2 "вечни съперника" да ги привлечем в наши два такива, да се пренесе съперничеството им от арабска на българска почва. И тогава вече ще им поискаме милиони за телевизионни права за родния шампионат. И в същото време футболният медиен продукт по-тясно да се интегрира с туристическия. По време на студията, на рекламните блокове да ги облъчваме с туристически реклами на курорти, на хотели, на забележителности в градовете - домакини на мачовете, история на клубовете, хубави мадами непрекъснато по всички реклами, а водещите на студията да изкарват футбола ни по-лъскав и от Висшата лига.


Имаш право на трима чужденци извън ЕС. Бая пари трябва да налеят в тв права, за да напуснат футболистите им клубовете. Освен с жени с друг туризъм не можеш да ги привлечеш. По улиците ни има повече прахоляк, отколкото пясък са виждали, а пътищата ще ги съсипят. Както една ме попита: "война ли е имало тук" :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот paceto » 18 май 2021 18:48

Нова Броудкастинг Груп стартира нов спортен канал от 1 юли

Изображение

На 1 юли стартира нов спортен канал в пакета DIEMA XTRA – DIEMA SPORT 3. Той ще предложи на зрителите в България премиум спортно съдържание в HD качество 24/7. В DIEMA SPORT 3 ще бъдат програмирани едни от най-оспорваните и зрелищни футболни първенства от Топ 5 на Европа – Първа и Втора Бундеслига (Fußball-Bundesliga) и Френската лига 1 (Première division), както и състезания от Формула 1.

„Придобиването на правата за мачовете от най-високото стъпало в германския клубен футбол и най-висшата дивизия във френския футбол постави необходимостта да създадем още един спортен канал. Щастливи сме да обявим, че от това лято DIEMA XTRA се разраства с четвърти HD канал. Нашата амбиция е да продължим да обогатяваме съдържанието в програмата на DIEMA XTRA, така че да предложим на зрителите най-атрактивните спортни събития в света“ - заяви Николай Андреев, главен изпълнителен директор на Нова Броудкастинг Груп.

DIEMA XTRA включва ексклузивни спортни събития като българското футболно първенство, мачовете за Купата на България, Английската Висша лига, Купата на Лигата на Англия, Формула 1, баскетболните срещи от НБА, испанската баскетболна лига, континенталната хокейна лига, зрелищни бокс турнири и още много интригуващи първенства, обзорни и магазинни спортни предавания, токшоута и коментарни студиа.

За Нова Броудкастинг Груп

Нова Броудкастинг Груп e една от най-големите мултиплатформени медийни и технологични компании в България, част от водещия телекомуникационен и медиен оператор в Югоизточна Европа Юнайтед Груп. Развива се изключително динамично и предлага на клиентите и партньорите си голямо разнообразие от телевизионни канали, радио станции, уебсайтове, дигитални платформи и печатни медии. NOVA е новатор в програмирането и пионер в налагането на много международни формати у нас. Подкрепата на българските филми и сериали се превърна в запазена марка на компанията, а авторските уеб продукции и видео проекти допълват богатото портфолио на групата. Зад посланието “Довери се на опита” стоят утвърдени журналисти с мисията да информират обективно. Спортните канали и платформи на Нова Броудкастинг Груп предлагат достъп на зрителите и онлайн потребителите до едни от най-атрактивните първенства. Първият премиум платен спортен пакет на пазара DIEMA XTRA осигурява богато спортно съдържание в общо 4 канала: DIEMA SPORT, DIEMA SPORT2, DIEMA SPORT 3 и TRACE SPORT STARS, а абонаментната стрийминг платформа PLAY DIEMA XTRA гарантира неограничен достъп до каналите на живо и в HD качество.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот NOMER14 » 19 май 2021 20:07

Диемаджиите ми дават глупави първенства и американски спортове, но защо не ми дават Дартс вече.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17445
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот pomiqrat » 31 май 2021 19:04

NOMER14 написа:Диемаджиите ми дават глупави първенства и американски спортове, но защо не ми дават Дартс вече.

Сигурно, защото Еди Хърн държи правата и може да се гледа по DAZN, както и боксовите мачове на клиентите му.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rhaegar » 31 май 2021 19:26

А и защото в България от дартс се интересуват около 1000 човека.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Warped » 31 май 2021 19:33

Аз така агитирамм за леката атлетика ама и Евроспорт се отказа от нея нищо
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
rasputin_nk
Мнения: 643
Регистриран на: 14 дек 2016 11:46
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rasputin_nk » 17 юни 2021 09:02

13 лв/месец от 1 юли за пакета Диема Екстра :!:

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот favaca8888 » 17 юни 2021 18:47

rasputin_nk написа:13 лв/месец от 1 юли за пакета Диема Екстра :!:


Да си купят свещи с тех ;)
Шнур за Диема ПСорт !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта