Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rane » 09 ное 2018 22:51

rhaegar написа:Голяма работа. Живеем в държава, в която съотношението цена-качество на нета е на топ ниво. Кой изобщо разчита на телевизиите за какъвто и да е спорт, освен малкото мазохисти, все още гледащи БГ футбол?
Точно.
Аз кабелната телевизия я спрях някъде 2008-2009. От този момент всичко, което ме интересува го гледам през интернет. Сайтове и информация има колкото искаш.
Ако има човек интернет, парите за кабелна са пари хвърлени на улицата.
Предпочитам разликата, която ще плащам за кабелна да я дам за повече минути на телефона и/или по-голям пакет с интернет на него, за да мога да гледам и там, когато не съм си у дома.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Mathias_Coureur » 29 дек 2018 15:55

Тъй като очаквам скоро цената на диемите да се вдигне ,още от сега заявявам категорично, че ако дигнат цената на Диема Спорт от 7 лева на 8,10 или повече спирам да си плащам абонамента към тях и ги бойкотирам и всичко , което искам да гледам по диемите ще го гледам на стриймове!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 дек 2018 21:02

Mathias_Coureur написа:Тъй като очаквам скоро цената на диемите да се вдигне ,още от сега заявявам категорично, че ако дигнат цената на Диема Спорт от 7 лева на 8,10 или повече спирам да си плащам абонамента към тях и ги бойкотирам и всичко , което искам да гледам по диемите ще го гледам на стриймове!
Колега, аз вече ги бойкотирам.
Не за друго... Като се замисли човек, 7 лв. не са нищо, но тези просто не знаят как да правят бизнес и т'ва ме ядосва.
По принцип ме нерви склоноста на българина - "Ден - година храни"... За т'ва сме най-бедните в ЕС.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Mathias_Coureur » 31 дек 2018 00:43

THE G.A.M.E написа:Колега, аз вече ги бойкотирам.
Не за друго... Като се замисли човек, 7 лв. не са нищо, но тези просто не знаят как да правят бизнес и т'ва ме ядосва.
По принцип ме нерви склоноста на българина - "Ден - година храни"... За т'ва сме най-бедните в ЕС.

Именно! Плащаш 7 лв, но не получаван никакво качество, да не говорим, че от година на година стадионите стават все по-брутално празни! Дигнат ли още цената и аз ги бойкотирам, единтвеното , което все още ме задържа да им плащам е това, че има гостувания на Черно Море , където няма къде да ги гледам , но и този рекет ще свърши, ако вдигнат още цената!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот NOMER14 » 01 яну 2019 15:42

Диемаджиите посегнаха и на английското първенство.
Новата година започва с брутална подигравка към зрителите. За първия мач са сложили за коментатор някакъв олигофрен от коментиращите българските мачове.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот j0rka7aa » 01 яну 2019 16:10

По време на зимната пауза коментаторите от БГ първенството им дават да коментират по някой мач от английското и френското първенство, все пак и те трябва да си изкарват заплатите за месеците, в които нашето първенство почива, иначе не бих казал, че Илиян Енев е по-противен от Боби Борисов и Драгоев, които с всяка изминала година стават все по-досадни и отвратителни за слушане.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот NOMER14 » 01 яну 2019 16:46

Боби Борисов, Георги Драгоев и Петър Виденов са на светлинни години пред останалите. Към тях ще прибавя първопроходеца в английските мачове Веско Василев. Добър беше и Ивайло Даскалов, но къде се дяна, не знам...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rhaegar » 01 яну 2019 17:11

Драгоев е на нивото на малоумниците от БНТ, какви светлинни години?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот slash1912 » 01 яну 2019 18:06

Аз от този сезон не плащам за диеми и трябва да ви кажа,че никак не ми липсват дебилните им коментатори,студия и предавания :) Да не споменавам,че това,което предлагат не струва повече от 3-4 лева.
Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 яну 2019 13:39

rhaegar написа:Драгоев е на нивото на малоумниците от БНТ, какви светлинни години?
Този все не успява да схване какво се е случило в по напечените ситуации от мачовете. :roll: :lol:

Оня ден на мача на Челси поне 1 минутка не разбра, че на Жиру е отсъдена засада. :? :mrgreen:
А поне 3 пъти по толкова му трябваха за да види, че ударът на Рошавия се отби от гредата. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта