Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rhaegar » 02 яну 2019 18:49

Да не говорим че по цял мач яде нещо. Деба мама му, 2 часа имаш един мач да изкоментираш, хапни преди тва, няма да пукнеш от глад. Или поне не яж нещо в шумтящи опаковки.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Mathias_Coureur » 14 юни 2019 16:56

К*р за Диема Спорт и НОВА! Няма да им дам нито стотинка повече на тези монополисти! Имам платена Диема Спорт до 9 Юли , когато бяха на 7 лв, но откакто вдигнаха с още цената няма да им плащам повече и да се дам на тези рекетьори , които само ти дерат кожите! Ако трябва мачовете ще ги гледам по барчета , на интернет стрймове , но нито стотинка повече на тези монополисти !
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Eminem » 15 юни 2019 01:18

Ако никой не им плати пакета на новата цена или бройката е малка, веднага ще намалят цената.

aztitoy
Мнения: 10
Регистриран на: 14 юни 2019 18:28

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот aztitoy » 15 юни 2019 01:30

Eminem написа:Ако никой не им плати пакета на новата цена или бройката е малка, веднага ще намалят цената.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aztitoy
Мнения: 10
Регистриран на: 14 юни 2019 18:28

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот aztitoy » 15 юни 2019 01:34

Eminem написа:Ако никой не им плати пакета на новата цена или бройката е малка, веднага ще намалят цената.

И тогава Домуса няма да има пари да купува съдии в ЕКТ и Лудите ще се провалят, а Левски ще са уникално добри и ще влязат в групите на ЛЕ :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Eminem » 15 юни 2019 01:43

aztitoy написа:
Eminem написа:Ако никой не им плати пакета на новата цена или бройката е малка, веднага ще намалят цената.

И тогава Домуса няма да има пари да купува съдии в ЕКТ и Лудите ще се провалят, а Левски ще са уникално добри и ще влязат в групите на ЛЕ :mrgreen: :mrgreen:

Страхотно включване. Коментарът ти няма нищо общо с моя.
И не знам кое точно ти е смешно. Ако хората не оценяват услугата ти на цената, която си сложил, искаш не искаш, ще я намалиш.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот insaneboy1 » 15 юни 2019 08:44

Хората в България обичат да ги гърбят за нещо, което не струва парите си. Обикновено изказванията са "е какво един лев го е вдигнал", нищо че тоя един лев вече прогресира от 4 лв насам, другото обичайно изказване е "една кутия цигари струва" макар че вече върви към две. Да слушам Драгоев и 4 лв не бих дал, какво остава за 8.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот insaneboy1 » 15 юни 2019 08:46

rhaegar написа:Драгоев е на нивото на малоумниците от БНТ, какви светлинни години?


Дори малоумниците от БНТ, които правят грешки, лапсуси и подобни глупости имат повече понятие от футбол и мача е по-интересен с тях, с Драгоев може да заспиш, нищо не разбира от футбол, плющи в ефир, говори монотонно, като се вкара гол не вдига интонацията, а продължава със същия равен тон и постоянно вади безсмислени статистики (последното важи за повечето диемаджии).
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот slash1912 » 15 юни 2019 09:37

Последния сезон не им дадох нито лев,смятам да продължавам така :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

aztitoy
Мнения: 10
Регистриран на: 14 юни 2019 18:28

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот aztitoy » 15 юни 2019 11:11

Eminem написа:
aztitoy написа:
Eminem написа:Ако никой не им плати пакета на новата цена или бройката е малка, веднага ще намалят цената.

И тогава Домуса няма да има пари да купува съдии в ЕКТ и Лудите ще се провалят, а Левски ще са уникално добри и ще влязат в групите на ЛЕ :mrgreen: :mrgreen:

Страхотно включване. Коментарът ти няма нищо общо с моя.
И не знам кое точно ти е смешно. Ако хората не оценяват услугата ти на цената, която си сложил, искаш не искаш, ще я намалиш.

Тези приказки знаеш ли откога ги слушам? Лично аз не съм дал и 1 лев повече, отколкото ми е пакетът за телевизия. Няма и да дам и проблемът не е в Домусчиев, защото Диема си увеличаваха регулярно с 1 лев на сезон цената, много преди Домуса да ги купи. Вие и тогава твърдяхте, че той вдига цената. Естествено, Ганьо обича да пише, а не да чете, иначе щяхте да знаете, че НБГ е откупила правата за 5 години. Омразата и мъката от 10 безславни години определено замъглява нечии очички!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта