Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 май 2018 11:35

1982 написа:Хаха, пак ли ви вдигат цената ?! :lol: :lol: Мине не мине някой месец и алчниците качват. :mrgreen:
Миналата година беше 3.99, вече е 7 кинта... И съответно, ще хванат шнура, да ме поразкарат малко. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Mathias_Coureur » 20 юли 2018 14:32

За 7 лв на месец Диема Спорт трябва всяка година задължително да притежават правата за ШЛ и ЛЕ, както и за Ла Лига, Серия А , Лига 1, Бундеслигата, Премиършип и ППЛ(Агрупа), както и да имат освен Диема Спорт и Диема Спорт 2 плюс още поне Диема Спорт3, Диема Спорт 4 и Диема Спорт5, където да излъчват повече мачове, за да има цената поне някакво покритие ! За това което предлагат 7 лв на месец са си чиста гавра в потребителите!
А не ШЛ да е на А1, а А1 да ги няма по другите оператори! Омръзна ми за всичко да ме дерат все повече и повече!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот pomiqr272 » 20 юли 2018 19:27

7 лъва ли стана туй чудо?

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Mathias_Coureur » 21 юли 2018 00:26

Да за нула време от 4 лева го дигнаха на седем, тоест със 75% увеличиха цената.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот 1982 » 22 юли 2018 22:36

Ами като има балъци, ще има и тарикати.

Още отдавна ви бе казано, плащайте си сега като попове.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот Mathias_Coureur » 22 юли 2018 22:40

Аз си плащам единствено заради Черно Море ,за да мога да гледам гостуванията, които не мога да гледам на живо, да ги гледам поне по телевизията, иначе няма да им плащам.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот TristaNNN » 06 сеп 2018 13:15

1982 написа:Ами като има балъци, ще има и тарикати.

Още отдавна ви бе казано, плащайте си сега като попове.

Лесно ти е да говориш така след като вече остана без отбор.
Ама аз и много такива като мен, примерно, как иначе да гледаме гостуванията на любимия си Левски? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот paceto » 09 ное 2018 19:20

Нова Броудкастинг Груп спечели правата за излъчване на английската Висша лига за следващите три сезона

Нова Броудкастинг Груп спечели изключителните права за излъчване на футболни срещи от английската Висшата лига за следващите 3 сезона от 2019/20 до 2021/22. Мачовете от престижното състезание ще бъдат излъчвани в спортния пакет DIEMA XTRA, който включва каналите DIEMA SPОRT и DIEMA SPORT 2. Двубоите ще бъдат достъпни и за потребителите на абонаментната стрийминг платформа PLAY DIEMA XTRA. От новия сезон броят на мачовете от първенството, излъчвани на живо в каналите от пакета DIEMA XTRA, ще се увеличи. Традиционно зрителите ще могат да гледат двубоите в петък, събота, неделя и понеделник. Освен футболните срещи, в DIEMA SPORT и DIEMA SPORT 2 ще бъдат излъчвани специализирани предавания, анализи, коментари, актуални новини и рубрики, посветени на надпреварата.

„Придобиването на правата за излъчване на футболните срещи от английската Висшата лига през следващите три сезона е част от стратегията на медийната компания за предоставяне на първокласно и разнообразно спортно съдържание в HD качество на всички платформи. Щастлив съм, че ще предложим на феновете на спорта в България и повече на брой мачове от най-вълнуващото клубно първенство в света. Следвайки най-високи стандарти, Нова Броудкастинг Груп добавя нови сезони от качествено световно съдържание към спортното портфолио на компанията“, коментира Николай Андреев, главен финансов директор на Нова Броудкастинг Груп, отговарящ за спорта.

"Продължаваме да работим заедно с Нова Броудкастинг Груп и през следващите три сезона на Висшата лига, тъй като компанията предлага на феновете в България най-доброто съдържание, свързано с турнира”, заяви Ричард Скъдамор, изпълнителен председател на Висшата лига.

Елитната лига e най-престижната надпревара в света, с дългогодишни традиции и богата история. Висшата Лига използва силата и популярността на отборите и футболистите, за да вдъхновява фенове, общности и партньори – не само във Великобритания, но и по целия свят. Състезанието включва едни от най-добрите и популярни отбори, сред които Манчестър Юнайтед, Челси, Ливърпул, Арсенал, Манчестър Сити, Тотнъм Хотспър. Нови ярки лица, утвърдени звезди, исторически съперничества и въздействащи развръзки ще вълнуват феновете на английския футбол за пореден сезон.

В богатата спортна програма от пакета DIEMA XTRA се включват още: Първа професионална Лига, Втора професионална Лига, Купата на България, Купата на Футболната Асоциация, Купата на Лигата на Англия, Футболната Лига на Англия, Купата на Германия, волейболната Суперлига Националната Баскетболна Асоциация (NBA), Лига Ендеса, Формула 1, елитни двубои в професионалния бокс и още много първокласно спортно съдържание.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот NOMER14 » 09 ное 2018 19:32

Но втора седмица подред съботен мач в 17:00 няма да се предава.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот rhaegar » 09 ное 2018 20:17

Голяма работа. Живеем в държава, в която съотношението цена-качество на нета е на топ ниво. Кой изобщо разчита на телевизиите за какъвто и да е спорт, освен малкото мазохисти, все още гледащи БГ футбол?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта