Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот boabbb » 30 сеп 2014 10:50

Двама полицаи от Пловдив отказаха 105 лева подкуп, за да не напишат акт на бизнесмен. Катаджиите хванали бизнесмена да кара скъпия си джип в центъра на града без шофьорска книжка и с куп други нарушения.
Полицаите Стоян Хаджиев и Стефан Карчев патрулирали, когато на оживения булевард покрай тях профучал скъп черен джип. Катаджиите го настигнали и го спрели.
"Колата беше със затъмнени стъкла, което е явно нарушение на Закона за движение по пътищата. Изискахме необходимите документи - документ за самоличност, шофьорска книжка и документи на автомобила, лицето не ги представи", разказа Стефан Карчев пред Нова телевизия.
Мъжът учтиво бил поканен в полицейското управление за разпознаване. По пътя станало ясно, че скъпият джип няма и "Гражданска отговорност". Така 48-годишният бизнесмен се сдобил с три акта за нарушения. Преди да му бъдат написани, бизнесменът се пробвал да избяга от ударите на закона.
"Същият ни предложи подкуп, с което много ни възмути. Каза ни, че ни предлага 600 лева, но в момента има само 105 лева", разказа още Карчев.
Въпреки уверението на бизнесмена, че след това ще получат и останалите пари, двамата полицаи не взели подкупа. Оставили банкнотите на масата и арестували нарушителя.
И двамата полицаи не отричат, че се нуждаят от средства, но изкарани по честен път. Единият чака бебе, а другият има натрупани сметки за плащане. Казват, че знаят цената на парите, защото преди да облекат униформите са завършили икономика. Избрали обаче да служат на реда.
Бизнесменът е пуснат на свобода срещу гаранция от 1000 лева. Възмездието и за двамата полицаи, проявили гражданска доблест, е морална награда от ръководството на пловдивската полиция. Бизнесменът ще бъде съден по бързото производство. По закон може да получи до 10 години затвор.

Източник: [offtopic]http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1332870[/offtopic]

Браво, бе 8-) Значи все пак има надежда ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот Red Warrior » 30 сеп 2014 10:52

"Същият ни предложи подкуп, с което много ни възмути. Каза ни, че ни предлага 600 лева, но в момента има само 105 лева", разказа още Карчев..... Почувствали са се пре.бани. :mrgreen:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот ЕМИЛ » 30 сеп 2014 10:53

"Същият ни предложи подкуп, с което много ни възмути. Каза ни, че ни предлага 600 лева, но в момента има само 105 лева", разказа още Карчев.


Страшен бизнесмен :shock: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот ros » 30 сеп 2014 10:54

Момчетата са били морално наградени с "Писмена похвала" както сам се изрази шефът им :shock:
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот boabbb » 30 сеп 2014 10:57

ros написа:Момчетата са били морално наградени с "Писмена похвала" както сам се изрази шефът им :shock:


Другарска похвала - потупване по рамото :lol: :lol: Другия път - усмивка по радиото :mrgreen: Все пак е добре, че има и такива хора 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот cska-632 » 30 сеп 2014 11:01

Докъде сме го докарали да хвалим някой, че е свършил това, за което му плащат. Да се излъчи по CNN, Euronews & Reuters.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

motg
Мнения: 638
Регистриран на: 06 апр 2009 19:43
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот motg » 30 сеп 2014 11:10

В Дупница на едно приятелче му отказаха 1000+ лева кеш. Има хора и хора ;)

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот Red Warrior » 30 сеп 2014 11:11

motg написа:В Дупница на едно приятелче му отказаха 1000+ лева кеш. Има хора и хора ;)

На мен пък обикновено ми казват: " Ама ние сме четирима." ;)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот cska-632 » 30 сеп 2014 11:34

Red Warrior написа:
motg написа:В Дупница на едно приятелче му отказаха 1000+ лева кеш. Има хора и хора ;)

На мен пък обикновено ми казват: " Ама ние сме четирима." ;)

Толкова ли ти свидят четири лева :mrgreen:
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

motg
Мнения: 638
Регистриран на: 06 апр 2009 19:43
Контакти:

Re: Похвално: Катаджии отказаха на бизнесмен подкуп от 600 лв.

Мнениеот motg » 30 сеп 2014 11:36

Red Warrior написа:
motg написа:В Дупница на едно приятелче му отказаха 1000+ лева кеш. Има хора и хора ;)

На мен пък обикновено ми казват: " Ама ние сме четирима." ;)

При което аз винаги им казвам да пишат каквото решат и до сега никой нищо не ми е писал, 20+ спирания, 5-6 от които с нарушения.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта