Часовници :)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот smoothc » 13 апр 2014 01:07

Parmigiani Fleurier-Най-добрата марка часовници в света!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот IvailoRz » 13 апр 2014 01:08

Какво ще кажете за тази марка ?
Изображение

Много ми харесват , преди години си купувах списание National Geographic ,и постоянно ги рекламираха там . Не съм гледал цени , но със сигурност са много скъпи . Надявама се да не са по 600 000
и един ден да мога да си позволя :Д

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот smoothc » 13 апр 2014 01:17

За почитателите на по-спортни модели,горещо препоръчвам моделите на Lorus!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот IvailoRz » 13 апр 2014 01:22

smoothc написа:За почитателите на по-спортни модели,горещо препоръчвам моделите на Lorus!


Тея доколкото проверих са със земни цени , не са десетки и стотици хиляди левове . Дори някои са прекалено евтини :mrgreen:

Потребителски аватар
FILIP1912
Мнения: 214
Регистриран на: 14 яну 2011 00:07
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот FILIP1912 » 13 апр 2014 01:38

Владо_ЦСКА написа:Иначе Patek Philippe са уникални часовници.
Изображение

Няма такива механизми като техните. Уникални!

Изображение

Определено имаш вкус. И на мен това ми е любимата марка часовници.
Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот CTAHKO » 13 апр 2014 03:24

Човек като чете тази тема ще си помисли, че сме форум само за мултимилионери, а всъщност болшинството от писалите в нея, нямат пари да се усмихнат и са някакви хлапета, ровещи се по цял ден в нета :lol: Ама иначе пък марките часовници ги знаем ;) И моята любима марка часовници е Вашерон Константин, ама едва ли някога ще мога да си позволя да нося такъв часовник 8-) Часовникът трябва да отговаря на стандарта ви :!: От там нататък всичко останало е пълен фъш ;) Това да не ви е айфонче, дето след 5 - 6 месеца ще излезе новият модел 8-) Ето това е моят. Мовадо! Харесва ми, точен е, отговаря на стандарта ми, какво повече ми трябва. Рядко го нося, но сложа ли го и веднага събира очите (поне на хората, които разбират от часовници). Умишлено съм си взел сребрист, а не златист. Не харесвам златистите накити, още по-малко ако са часовници. Много кичозно ми изглеждат, а часовника трябва да е красив и най-вече да се харесва и да носи удоволствие на собственика си 8-) Иначе ако е за самия час, то и на телефончето си имаме часовник ;) Аз специално харесвам класическите, кръгли часовници и не харесвам тези, които са като компас, а още по-малко ме интересува дали са модерни или не 8-) А темата си е много готина :)

Изображение

П.П. Зенит и Радо също имат страхотни часовници.

П.П. 2. Хубавите часовници тръгват от 300-400 лева нагоре. Ако не можете да си позволите такива, по-добре не си купувайте и не си давайте парите на вятъра.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот McLovin » 13 апр 2014 04:56

Tissot T-Touch.
Изображение
Имам го вече... 7 години. Уникален часовник. Да имаш часовник с тъчскрийн(така да се каже) преди на пазара да навлезат телефоните с такива, може да породи любопитни случки :lol: Швейцарски, титан, сапфир, какво повече му трябва на човек? От някъде се сдобих с календарче на Tissot, с картинка на тогава бъдещият ми часовник. Казах си, че ще го имам някой ден. Не го извадих от портфейла си 3 години и на края, макар и малко случайно си сбъднах желанието. Точно същия като на календарчето. Странно нещо е съдбата :roll: Сега от известно време ми седи едно календарче на Мерцедес с един SLR McLaren... ще видим дали на него ще му дойде времето :geek: :lol:
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот IvailoRz » 13 апр 2014 10:24

CTAHKO написа:Човек като чете тази тема ще си помисли, че сме форум само за мултимилионери, а всъщност болшинството от писалите в нея, нямат пари да се усмихнат и са някакви хлапета, ровещи се по цял ден в нета :lol: Ама иначе пък марките часовници ги знаем ;) И моята любима марка часовници е Вашерон Константин, ама едва ли някога ще мога да си позволя да нося такъв часовник 8-) Часовникът трябва да отговаря на стандарта ви :!: От там нататък всичко останало е пълен фъш ;) Това да не ви е айфонче, дето след 5 - 6 месеца ще излезе новият модел 8-) Ето това е моят. Мовадо! Харесва ми, точен е, отговаря на стандарта ми, какво повече ми трябва. Рядко го нося, но сложа ли го и веднага събира очите (поне на хората, които разбират от часовници). Умишлено съм си взел сребрист, а не златист. Не харесвам златистите накити, още по-малко ако са часовници. Много кичозно ми изглеждат, а часовника трябва да е красив и най-вече да се харесва и да носи удоволствие на собственика си 8-) Иначе ако е за самия час, то и на телефончето си имаме часовник ;) Аз специално харесвам класическите, кръгли часовници и не харесвам тези, които са като компас, а още по-малко ме интересува дали са модерни или не 8-) А темата си е много готина :)

П.П. Зенит и Радо също имат страхотни часовници.

П.П. 2. Хубавите часовници тръгват от 300-400 лева нагоре. Ако не можете да си позволите такива, по-добре не си купувайте и не си давайте парите на вятъра.



Донякъде си прав , едва ли някой ден ще мога да си позволя часовник за няколко хиляди лева , а и по-нагоре . А за хубавите часовници : значи тоя g-shock e "железен" . Незнам какво имаш впредвид
под хубав , но аз лично не го смъквам . Имам чувството че нищо неможе да го "пречупи" . Цените започват от 120-130 до около 1000 лева . Моя точно е със стандартни екстри -5 аларми , осветление ,
световни време , хронометър и т.н . и струваше около 230-250 лв . Просто железен .

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот AnalBreaker » 13 апр 2014 11:00

Много хубава тема. И аз съм много запален по часовниците
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот groti » 13 апр 2014 11:12

CTAHKO написа:П.П. Зенит и Радо също имат страхотни часовници.

П.П. 2. Хубавите часовници тръгват от 300-400 лева нагоре. Ако не можете да си позволите такива, по-добре не си купувайте и не си давайте парите на вятъра.


Хехехе..накара ме да се смея :) Такива като теб са ми любимите. Лесно е да се вземе и за 3000 лв часовник,ама после ще броиш трохите няколко месеца :roll: Ако не е 300-400 лв не е часовник и сигурно ако не е БМВ не е кола :roll: Смях..Кажи го на баща ми и неговия 100 левов касио дето му е на ръката 5-та година :roll:
Някой заговори за Лорус - това е най-бюджетния вариант часовник на Сейко. И не се плашете,че е под 300 лв..вършат работа :)
Харесвам часовниците и се интересувам горе-долу. Мога съвсем спокойно да каже (а и от опит),че с достатъчно дебнене на оферти можете да си купите добър часовник и до 100 лв. Примери колкото щете - Лорус,Касио, Калипсо..
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 144 госта