Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот rane » 16 сеп 2021 01:54

Real написа:
rane написа:
Опашката е едно от нещата, които биха ми разказали играта на почивката, а и не само. Но това съм си аз. За други оставам с впечатлението, че им е приятно да висят по опашки.

Това се опитвам да ти обясня, бре! Опашките са по телевизора. Само миналата седмица минах границата три пъти, на два различни пункта. Повече от 15 минути на минаване не ми е отнело. Ако това наричаш опашка - да, прав си, ходи на нашето море или най-добре не ходи никъде. Но не ми говори за драми, щото няма.
А ти защо си мислиш, че пиша за Гърция? Аз пиша, кое е нещото, което ми разваля почивката, а именно опашката. Тази година се отвисях по опашки и ми беше най-кривата отпуска от страшно дълго време(най-вече заради вируса).
И драма има, поне за такива, като мен. Вместо хората, дето обичат да ходят по чужбина да си се бяха изнесли, както други години, сега беше лудница почти навсякъде, където ходих, което е добре за България разбира се, но мен ме дразни да чакам на върволица и да се прескачам с хората.

И вече ти написах - трай си и поддържай слуховете за апокалипсис. За такива, като теб е по-добре.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот rane » 16 сеп 2021 02:04

Pichichi написа:Драма с почивката в Гърция няма! Нито гърците спазваха това което уж е гласувано там при влизане в Гърция, нито българите при прибирането ни. Все пак на отиване имахме рекордно чакане от 45 мин. не ни се беше случвало до сега. В магазините и кафетата бях един от малкото влизащи с маска! Сертификат за ваксина нямам не съм ваксиниран и никой не ми е искал. Маска на плажа ли? :mrgreen:
Равносметката от лятото е че си прецакахме ранното море като за първи път от 2009-та ходихме на нащо море за което много съжалихме след прекараните 6 дни. Море реално нямаше след като 5 дни имаше червен флаг и някаква бабанка с червени гащи свиреше постоянно с дразнеща свирка. Нито един ден не можах да си поплувам.
В Гърция точно обратно, море равно като езеро през целия ден, насладихме се и поплувахме добре. Аз основно ходя на море заради самото море и плаж, заведения, хотели и дискотеки не ме вълнуват.
След като не те интересуват заведения, хотели и дискотеки, както и те дразнят бабанки с червени гащи, защо тогава не ходиш по неохраняеми плажове? И като търсиш море равно като езеро, защо не ходиш по езера? То нали знаеш...море...вълни...вятър...в смисъл нормални са тези неща. По океаните пък какво става чат-пат :lol:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13803
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Pichichi » 16 сеп 2021 09:58

Намери ми толкова чисто езеро и с такава топла вода, кажи ми къде се намира и съм там!
Ама да няма тиньоч както в 100 %-та от язовирите ни!
В България неохраняемите плажове съм ги изринал под Синеморец преди години, големият проблем на нащо море
е че е много по-бурно, от вълните водата се замътва поради финния пясък, доста водорасли има, преди
години и самата вода беше мръсна, септември вече е студено и навън и самата вода а задължително поне
един път ходя след 7/8 септември. Тези неща на Бяло море ги няма и водата е ОК дори и на 20-ти септември!

:mrgreen:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 16 сеп 2021 10:29

Пробвай Марина Роял Палас, там си отделен и имаш всичко, което може да предлага морето в БГ. Имаш си кортове за развлечение, ескорти и тн. И най малкото, всички включително спасителите си знаят мястото и се отнасят с клиентите по съвсем друг начин.
Сега няма как да направят морето топло като на други места, но... каквото може да се направи в БГ е направено.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 16 сеп 2021 13:26

Thsmith написа:Пробвай Марина Роял Палас, там си отделен и имаш всичко, което може да предлага морето в БГ. Имаш си кортове за развлечение, ескорти и тн. И най малкото, всички включително спасителите си знаят мястото и се отнасят с клиентите по съвсем друг начин.
Сега няма как да направят морето топло като на други места, но... каквото може да се направи в БГ е направено.


Кога за последно ходи там?
Защото последните два сезона цена-качество, ама хич не отговарят.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 16 сеп 2021 16:58

Thsmith написа:Пробвай Марина Роял Палас, там си отделен и имаш всичко, което може да предлага морето в БГ. Имаш си кортове за развлечение, ескорти и тн. И най малкото, всички включително спасителите си знаят мястото и се отнасят с клиентите по съвсем друг начин.
Сега няма как да направят морето топло като на други места, но... каквото може да се направи в БГ е направено.

Тъй като кажете няма как...
https://www.emag.bg/byrzovar-feniks-lajt-3000w-17629/pd/DMDWGVBBM/?X-Search-Id=0255f30155cda18de0a6&X-Product-Id=37125029&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view#product-gallery
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 16 сеп 2021 17:05

ivan56 написа:
Thsmith написа:Пробвай Марина Роял Палас, там си отделен и имаш всичко, което може да предлага морето в БГ. Имаш си кортове за развлечение, ескорти и тн. И най малкото, всички включително спасителите си знаят мястото и се отнасят с клиентите по съвсем друг начин.
Сега няма как да направят морето топло като на други места, но... каквото може да се направи в БГ е направено.


Кога за последно ходи там?
Защото последните два сезона цена-качество, ама хич не отговарят.

Ами не скоро, но няколко приятели ходиха и тази година и не казаха нещо лошо. На мен ми е студено черно море и не ходя по тази причина. Всеки път като отида и умирам от студ при влизане във водата, а в крайна сметка отивам заради самото море. За съжаление в любимата ми дестинация от последните години (Израел) са откачили тотално с този Ковид и изобщо не си и помислям за там и съм на стендбай : :cry:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот boabbb » 17 сеп 2021 12:41

Тоя па в Израел :lol: Не отивам на място, където може чалмарите да ме взривят :lol: Стой си тука има един бол хубави курорти, за чий х*й ще ходиш при тия ... Кеф ти Албания, кеф ти Гърция, Черна гора, Хърватска и т.н. та до Бенидорм 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 17 сеп 2021 12:50

Споко там пукнат чалмар не може да видиш близо до курортите. Както се е приближил само до пътя и са го тарашили 20 пъти на голо :lol: Като цяло са супер сигурни, а морето е уникално. Толкова хубаво море няма никъде. Само да нямаш ранички и си цар.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот rane » 17 сеп 2021 17:27

Pichichi написа:Намери ми толкова чисто езеро и с такава топла вода, кажи ми къде се намира и съм там!
Ама да няма тиньоч както в 100 %-та от язовирите ни!
В България неохраняемите плажове съм ги изринал под Синеморец преди години, големият проблем на нащо море
е че е много по-бурно, от вълните водата се замътва поради финния пясък, доста водорасли има, преди
години и самата вода беше мръсна, септември вече е студено и навън и самата вода а задължително поне
един път ходя след 7/8 септември. Тези неща на Бяло море ги няма и водата е ОК дори и на 20-ти септември!

:mrgreen:

Е, то морето е наречено черно и сигурно има причина за това.
Иначе неохраняемите плажове са предимно по северното черноморие с 1-2 градуса по-студена вода. Ако искаш да няма вълни, на част от плажа на Русалка е така, а най-спокойно е на Болата - там вярно е като езеро. Да не забравяаме, че на Русалка и Болата е и доста красиво като природа. Изобщо в онзи край горе има какво да види човек (ако това го интересува разбира се). Ако обичаш да се движиш, докато си отпуска (аз например повече от 3-4 дни на една място не се задържам и не е рядкост за 7 дни да съм на 3-4 различни места) и искаш да разнообразиш скучната и еднообразна картинка на морето, то там има и други неща за разглеждане (на север от Варна).
А водата в Черно море, поне на снимки, които сестра ми ми прати от последната седмица на юни беше същата кристално чиста вода, която можеш да видиш в някое от езерата на Пирин или Рила :!: Да водата е била 21-23 градуса, но отбелязвам чистотата. Аз толкова чиста вода в Черно море не бях виждал досега.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 36 госта