Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15562
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 18 юли 2018 01:07

1982 написа:
Groucho написа:
1982 написа:Не ми разтягай локуми за други, попита по кой договор Украйна може да има претенции за Крим и си получи отговора. Истината е, че Русия потъпка меморандума от Будапеща и окупира и заграби територия на Украйна. Така че тукашните русофили няма какво лицемерно и двулично да четат морал на другите.

Попитах Thsmith за договора, защото той неглижира исторически събития. Не ти разтягам локуми. Казвам ти, че има голяма вероятност Украйна да е скрила една-две ядрени ракети и малко химическо оръжие. При таква голяма вероятност за неспазване на договорните отношения от страна на Украйна Русия е в правото си да се намеси превантивно. Защо не уважаваш големите вероятности :?: :lol: :lol: :lol: :lol:


Аз разбирам какво намекваш, ама нали се сещаш, че пък аз мога да те върна и по-назад, когато някои нахлуваха с танковете да спасяват "властта на народа" от "контра-революционерите, слуги на световния империализъм" ??! :mrgreen:

Брежнев, украинец. Хрушчов, Крим, украинец. Крим.

Харесва ли ти хайкуто?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 18 юли 2018 11:25

GOLEADOR написа:
1982 написа:
GOLEADOR написа:Нали Украйна беше признала автономията на Крим,каква собственост търсите там?Не ви е лесно,бетона тежи.


Автономия не значи пълна независимост, ти тотално обърка нещата. То и Чукотка е автономна, да приемам ли, че не е част от Россия ??! :lol: :lol:

Последно,за независимост ли говоря или за собственост?Чукча не читател...
Независимост Крим обявява 1992 (на 5 май,какво съвпадение).


Това обявяване не почива на нищо, нито на референдум, нито на нищо .... неслучайно и почти веднага променят текста, явно са били пияни и като са изтрезнели бързо са усетили каква тъпотия са свършили.

А Крим си става автономна република в състава на Украйна още предната година.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 18 юли 2018 11:32

Groucho написа:
1982 написа:Аз разбирам какво намекваш, ама нали се сещаш, че пък аз мога да те върна и по-назад, когато някои нахлуваха с танковете да спасяват "властта на народа" от "контра-революционерите, слуги на световния империализъм" ??! :mrgreen:

Eм, връщай колкото искаш. Важното е, че по въпроса за Украйна всичко е точно :lol: Има голяма вероятност Украйна да е скрила ядрено оръжие, затова Русия е в правото си да се намеси превантивно. Не ми казвай само, че оспорваш легитимността на причината "голяма вероятност" :lol:


Ами не е така, защото цинизмът не започва от Ирак, това се опитах да ти покажа. Мога и още по-назад да те върна, когато Руската империя окупира една друга държава под предтекст да я ..... пази. :mrgreen: (то горе-долу и за Крим това бе обяснението :lol: :lol: )
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 18 юли 2018 13:47

1982 написа:Ами не е така, защото цинизмът не започва от Ирак, това се опитах да ти покажа. Мога и още по-назад да те върна, когато Руската империя окупира една друга държава под предтекст да я ..... пази. :mrgreen: (то горе-долу и за Крим това бе обяснението :lol: :lol: )

Koй е казал, че цинизмът почва от Ирак? Съгласяваме се само, че всичко в Украйна е точно, защото има голяма вероятност Украйна да е нарушила договора, с който приема да предаде атомните си бомби. След като има голяма вероятност за нарушение на този договор, Русия се меси превантивно, за да се защити от агресията и кой откъде е :lol:

Връщай колкото искаш, няма проблем 8-)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 18 юли 2018 15:29

Ами ти така го изкарваш, щото все това за Ирак си повтаряш, като някаква индулгенция. :lol: :lol: :lol: Аз па ти казвам, че САЩ нахлуха в Ирак, за да го пазят, щото Иран му мислеше лошото. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 18 юли 2018 19:04

1982 написа:Аз па ти казвам, че САЩ нахлуха в Ирак, за да го пазят, щото Иран му мислеше лошото. :mrgreen: :mrgreen:

Eм, аз да не би да го оспорвам това или да казвам нещо за САЩ или Ирак :?: :lol: Ти пишеш за тях. Щом се влезли там, за да пазят от Иран - ОК. Има голяма вероятност Иран да нападне Ирак - американците влизат. Има голяма вероятност Украйна да крие атомно оръжие - руснаците влизат. Всичко изглежда точно :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 18 юли 2018 22:10

Жалко, че не криеха. Щяха да си спестят всички тези работи някоя и друга съветска ядрена ракета ; )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 18 юли 2018 23:24

Groucho написа:
1982 написа:Аз па ти казвам, че САЩ нахлуха в Ирак, за да го пазят, щото Иран му мислеше лошото. :mrgreen: :mrgreen:

Eм, аз да не би да го оспорвам това или да казвам нещо за САЩ или Ирак :?: :lol: Ти пишеш за тях. Щом се влезли там, за да пазят от Иран - ОК. Има голяма вероятност Иран да нападне Ирак - американците влизат. Има голяма вероятност Украйна да крие атомно оръжие - руснаците влизат. Всичко изглежда точно :lol:


Освен и САЩ да анексират Ирак и да стане 51-ия щат ...... колко му е, провеждат един "референдум", опазван от американската армия, и готово. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 19 юли 2018 00:31

1982 написа:Освен и САЩ да анексират Ирак и да стане 51-ия щат ...... колко му е, провеждат един "референдум", опазван от американската армия, и готово. :mrgreen: :mrgreen:

Нищо против.

AndreshkoGacovBacov
Мнения: 593
Регистриран на: 05 авг 2016 01:02
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот AndreshkoGacovBacov » 19 юли 2018 00:41

1982 написа:
Groucho написа:
1982 написа:Аз па ти казвам, че САЩ нахлуха в Ирак, за да го пазят, щото Иран му мислеше лошото. :mrgreen: :mrgreen:

Eм, аз да не би да го оспорвам това или да казвам нещо за САЩ или Ирак :?: :lol: Ти пишеш за тях. Щом се влезли там, за да пазят от Иран - ОК. Има голяма вероятност Иран да нападне Ирак - американците влизат. Има голяма вероятност Украйна да крие атомно оръжие - руснаците влизат. Всичко изглежда точно :lol:


Освен и САЩ да анексират Ирак и да стане 51-ия щат ...... колко му е, провеждат един "референдум", опазван от американската армия, и готово. :mrgreen: :mrgreen:


:)

По принцип няма проблем, Бекалка ...
Ама първо ше трябва да изселят тарамбуките ... и да заселят някакви "американци" там ...
:?

А това си е трудна работа ...

Докато в Крим си живеят "руснаци" ... и на Путлер му е по-лесно ...

:)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 14 госта