Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот GOLEADOR » 16 юли 2018 21:42

Нали Украйна беше признала автономията на Крим,каква собственост търсите там?Не ви е лесно,бетона тежи.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 16 юли 2018 21:48

Смити, тоя същия Путин, дето сами си избрахте навремето, днес отново на пресконференцията, ви разказа играта... :lol:
Докато Доналд мънкаше, Путин предложи съвместно разследване по "руската намеса" и всички подобни казуси, като се позова на действащ двустранен договор, като в този кюп сложи и разследването на банда избягала в САЩ и дала 400 милиона за кампанията на Клинтън ...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LyGW9L6s1DM[/youtube]
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 16 юли 2018 22:01

1982 написа:
Groucho написа:
1982 написа:По един договор, с който и Русия признава териториалната цялост и суверенитет на Украйна .... барабар с Крим. ;)

Tи не чу ли? Имало голяма вероятност Украйна да е скътала една-две ядрени ракети и два-три тона химическо оръжие. Ама голяма вероятност имало. При такава голяма вероятност за нарушение на договора, Русия е в правото си да се намеси превантивно, както други се намесват превантивно при големи вероятности. Спести си усилията.


Не ми разтягай локуми за други, попита по кой договор Украйна може да има претенции за Крим и си получи отговора. Истината е, че Русия потъпка меморандума от Будапеща и окупира и заграби територия на Украйна. Така че тукашните русофили няма какво лицемерно и двулично да четат морал на другите.

След Косово и разширението на НАТО на изток руснаците имат пълното право да суспендират договори с Запада...

Нито един договор с Русия не струва дори хартията на която е написан. Не се надявайте, че веднаж възползвали се от слабостта на Русия вие ще получавате дивиденти вечно, руснаците винаги идват за своето. И като дойдат, не се надявайте подписаните от вас йезуитски съглашения да ви оправдаят. Затова с руснаците си струва да се играе или честно, или въобще да не се играе. - Бисмарк


Нашата грешка е, че ви се доверихме, а вашата грешка е, че възприехте нашето доверие за слабост. - Путин
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 16 юли 2018 23:46

Грешката е, че не се тръгна по пътя на Аденауер, а по пътя на Клинтън и Ostpolitik.

Groucho написа:
Thsmith написа:Няма как да са са собственици без да са купили земята от собственика - Украйна. Следователно са окупатори. И не е нужно да имат никакви претенции, те нямат претенции. Те са собственици и това е факт.

Пишеш несъществени неща. Но печелиш, честито, писна ми :lol:
Ee стига де... Не толкова лесно.

Изображение

pampi написа:Смити, да не бяхте отваряли кутията на Пандора и да не бяхте окупирали Косово. Да не бяхте бастисвали Либия и Ирак! Хак ви сега! Всеки сега може да влиза дето си иска и да прави каквото си иска! Помислихте се за богове, ама се оакахте. :lol:
Намесихте се в руските избори през 1996 година и сложихте Елцин на власт! Какъв майтап, Елцин избра за свой заместник ... Путин! Сега ми подсмърчате! Путин такъв, Путин онакъв! Ха-ха-ха... :lol:

Няма никакви кутии.
Елцин не успя да овладее положението, но поне се опитваше да върви в правилна посока, а не да връща страната към капсулация и неминуем нов крах. И плюенето и подсмърчането са много различни неща. Може да подсмърчаш ако на някой любим му се случи нещастие. Ако кварталния хулиган разбие съседния магазин, не подсмърчаш, а го плюеш и се надяваш жандарма да го сложи на място и да възстанови реда.

pampi написа: дето сами си избрахте навремето, днес отново на пресконференцията, ви разказа играта... :lol:

Каква игра е разказал и на кого и защо мен споменаваш? Кога съм написал дори 1 ред за руска намеса в американски избори? Това си е на демократите стратегията.
И като цяло аз под намеса в избори разбирам да има някаква измама, а не някой да си създава профили и да пропагандира нещо и това видиш ли да е намеса.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 17 юли 2018 00:27

Groucho написа:
1982 написа:Не ми разтягай локуми за други, попита по кой договор Украйна може да има претенции за Крим и си получи отговора. Истината е, че Русия потъпка меморандума от Будапеща и окупира и заграби територия на Украйна. Така че тукашните русофили няма какво лицемерно и двулично да четат морал на другите.

Попитах Thsmith за договора, защото той неглижира исторически събития. Не ти разтягам локуми. Казвам ти, че има голяма вероятност Украйна да е скрила една-две ядрени ракети и малко химическо оръжие. При таква голяма вероятност за неспазване на договорните отношения от страна на Украйна Русия е в правото си да се намеси превантивно. Защо не уважаваш големите вероятности :?: :lol: :lol: :lol: :lol:


Аз разбирам какво намекваш, ама нали се сещаш, че пък аз мога да те върна и по-назад, когато някои нахлуваха с танковете да спасяват "властта на народа" от "контра-революционерите, слуги на световния империализъм" ??! :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 17 юли 2018 00:31

GOLEADOR написа:Нали Украйна беше признала автономията на Крим,каква собственост търсите там?Не ви е лесно,бетона тежи.


Автономия не значи пълна независимост, ти тотално обърка нещата. То и Чукотка е автономна, да приемам ли, че не е част от Россия ??! :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот GOLEADOR » 17 юли 2018 03:58

1982 написа:
GOLEADOR написа:Нали Украйна беше признала автономията на Крим,каква собственост търсите там?Не ви е лесно,бетона тежи.


Автономия не значи пълна независимост, ти тотално обърка нещата. То и Чукотка е автономна, да приемам ли, че не е част от Россия ??! :lol: :lol:

Последно,за независимост ли говоря или за собственост?Чукча не читател...
Независимост Крим обявява 1992 (на 5 май,какво съвпадение).
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 17 юли 2018 09:10

1982 написа:Аз разбирам какво намекваш, ама нали се сещаш, че пък аз мога да те върна и по-назад, когато някои нахлуваха с танковете да спасяват "властта на народа" от "контра-революционерите, слуги на световния империализъм" ??! :mrgreen:

Eм, връщай колкото искаш. Важното е, че по въпроса за Украйна всичко е точно :lol: Има голяма вероятност Украйна да е скрила ядрено оръжие, затова Русия е в правото си да се намеси превантивно. Не ми казвай само, че оспорваш легитимността на причината "голяма вероятност" :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот boabbb » 17 юли 2018 11:48

Groucho написа:
1982 написа:Аз разбирам какво намекваш, ама нали се сещаш, че пък аз мога да те върна и по-назад, когато някои нахлуваха с танковете да спасяват "властта на народа" от "контра-революционерите, слуги на световния империализъм" ??! :mrgreen:

Eм, връщай колкото искаш. Важното е, че по въпроса за Украйна всичко е точно :lol: Има голяма вероятност Украйна да е скрила ядрено оръжие, затова Русия е в правото си да се намеси превантивно. Не ми казвай само, че оспорваш легитимността на причината "голяма вероятност" :lol:


A-a, недей така :lol: :lol: Човекът ще се притесни, не можеш да вкарваш американската логика зад всяка война, която са отворили :mrgreen: Има много яко интервю на Роджър Уотърс, в което каза на Ким Катрал ( тая май играе в Секса и града ), че американците си мисля, че се бият с терористи, но всъщност това не е вярно. Тая го погледна все едно е оправил с пръст котката й :lol: :lol: :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3gNtJgRZNHA[/youtube]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15515
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 18 юли 2018 00:49

Тръмп е ....!? :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта