Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот sin4ec » 14 окт 2022 22:50

ImmortaL_1000 написа:
boglev написа:НАСА и Роскосмос и сега си работят заедно, не са и спирали.

Там работят умни хора ..... Не тъпанари!

Именно!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот sin4ec » 14 окт 2022 22:59

Там се разиграват битки на друго ниво. ВС РФ така и не си разкриха козовете, САЩ също, освен че имат резервен вариант на сателитната връзка. Жалко, много жалко за жертвите, много станаха.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот bobonikolov » 14 окт 2022 23:02

delqnski47 написа:
bobonikolov написа:
delqnski47 написа:
bobonikolov написа:
delqnski47 написа:
bobonikolov написа:Интересно защо всички мълчаха, когато една дебела тьотка реши, че България й е бащиния, нарече народа еврогейски подлоги

Много съм далеч от русофилията, но още по далеч съм от манипулацията и лъжата.....
А това е абсолютна лъжа. Ама абсолютна турбо мега хипер топ лъжа. Или си мислиш, че Простия и тея около него са ''народа''.... оооооокей. Може и така да си мислиш, не знам. Аз лично не се определям нито за Простия, нито за онея 2-3 процента от целия народ, който е гласувал за него плюс Христо Иванов. А това, че някой (wink wink...) и някои са се припознали, си е техен проблем. Aма ''народа''.... ай ся да не се изхвърляме.

Значи според теб това трябва да се приеме за нормално поведение? Ако е така, тогава защо се учудваш, че представител на друго правителство размахва пръст на българското?

Ама Простия е евроатлантическа подлога, кое не е така? Тва и вие го знаете, даже се кефите на това. ''Уууу ние сме малки и задължително тряя вземем страна в тоя конфликт''. Ми тва кво е според теб.....
А оня с очилата дойде да ми вдига тон защо съм му дал храна, а не пари, скапания очилат мангал. И то на моя територия. Как може изобщо да сравняваш двете...

Пак не разбрах ти подкрепяш ли споменатите от мен конкретни действия от Митрофанова? Ако приемаш, че тя има право да държи сметка на правителството, защо се учудваш, че и други политици го правят? Макар, че както споменах Кулеба размаха пръст за съвсем друго, което продължава удобно да се пропуска. Пак ще повтория. През 2021 Украйна плаща на България 240 млн долара за да получи боеприпаси, произведени в нашите ВМЗ. Идва Корнелия като министър на икономиката, който е принципал на ВМЗ и отказва да подпише заявките за износ, въпреки, че боеприпасите са платени от Украйна много преди войната да започне. И в това отношение Кулеба е прав да реагира. Има платено снаряжение, което те не искат да им доставят. Това си е висша форма на измама и кражба. Ако ти утре да речем поръчаш нови прозорци за твоето жилище, преплатиш цялата сума и фирмата за дограма ти каже "Няма да ти доставим прозорците, защото така искаме" няма ли да си лееко бесен?

Нещо фактури има ли по тея плащания 240 милиона... а у. Принципно, ако имаш спор за нещо, отиваш в съда, а не ходиш да размахваш пръсти. Само да ти кажа... А утре мога да кажа, че ми дължиш 500 милиона и да дойда да ти размахам пръст.
За кои точно действия на Митрофанова ме питаш, че да ти отговоря.

Ами питам за това, че освен, че използва профанен език за да обиди държавата ни, което явно не е проблем за теб, Митрофанова правеше изказвания какво трябва и какво не трябва да прави правителствто все едно й е бащиния. Смяташ ли за нормално това тя да нарежда на бълагрското правителство какво да прави и какво да не прави по отношение на Русия?

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот bobonikolov » 14 окт 2022 23:06

ImmortaL_1000 написа:
boglev написа:НАСА и Роскосмос и сега си работят заедно, не са и спирали.

Там работят умни хора ..... Не тъпанари!

Я да си припомним как Рогозин искаше света да бъде унищожен с ядрена война и после пак да помислим дали наистина работят умни хора... Щото това умен човек няма да го каже според мен ама карай...

Потребителски аватар
boglev
Мнения: 790
Регистриран на: 27 юли 2009 13:12
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот boglev » 14 окт 2022 23:12

Ох боже, много честни пък тия.
Колко договора се нарушиха последните години, точно уж някакви боеприпаси не сме пратили.
А въоръжението за няколко милиарда което изнесохме за "Полша"?
Стига цинизъм
«Войну убивают войной, кровь смывают кровью, зло вернется к тому, кто его сотворил!»[center][/center]

Colonelcassad
Мнения: 972
Регистриран на: 07 авг 2022 19:41
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Colonelcassad » 14 окт 2022 23:16

bobonikolov написа:...когато Кулеба дойде да напомни на комунистката Нинова, че Украйна е платила едни 240 млн миналата година за боеприпаси от България, които тя като министър категорично отказва да освободи за Украйна е вид намеса в работите на правителството?Защото тия детайли бяха спестени на обикновения гражданин. Та Кулеба имаше пълното право да нахока кака ви Корни. И вие ако предплатите за нещо ще си искате продукта без значение какво ви казва продавача нали? Само питам....


Та в този ред на мисли, ние кого да пратим в Америката да ни търси Ф-ките, за които предплатихме не милиони, а милиарди?!

Кого да нахокаме?!

И аз само питам... ¯\_(ツ)_/¯

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот delqnski47 » 14 окт 2022 23:17

bobonikolov написа:
delqnski47 написа:
bobonikolov написа:
delqnski47 написа:
bobonikolov написа:
delqnski47 написа:Много съм далеч от русофилията, но още по далеч съм от манипулацията и лъжата.....
А това е абсолютна лъжа. Ама абсолютна турбо мега хипер топ лъжа. Или си мислиш, че Простия и тея около него са ''народа''.... оооооокей. Може и така да си мислиш, не знам. Аз лично не се определям нито за Простия, нито за онея 2-3 процента от целия народ, който е гласувал за него плюс Христо Иванов. А това, че някой (wink wink...) и някои са се припознали, си е техен проблем. Aма ''народа''.... ай ся да не се изхвърляме.

Значи според теб това трябва да се приеме за нормално поведение? Ако е така, тогава защо се учудваш, че представител на друго правителство размахва пръст на българското?

Ама Простия е евроатлантическа подлога, кое не е така? Тва и вие го знаете, даже се кефите на това. ''Уууу ние сме малки и задължително тряя вземем страна в тоя конфликт''. Ми тва кво е според теб.....
А оня с очилата дойде да ми вдига тон защо съм му дал храна, а не пари, скапания очилат мангал. И то на моя територия. Как може изобщо да сравняваш двете...

Пак не разбрах ти подкрепяш ли споменатите от мен конкретни действия от Митрофанова? Ако приемаш, че тя има право да държи сметка на правителството, защо се учудваш, че и други политици го правят? Макар, че както споменах Кулеба размаха пръст за съвсем друго, което продължава удобно да се пропуска. Пак ще повтория. През 2021 Украйна плаща на България 240 млн долара за да получи боеприпаси, произведени в нашите ВМЗ. Идва Корнелия като министър на икономиката, който е принципал на ВМЗ и отказва да подпише заявките за износ, въпреки, че боеприпасите са платени от Украйна много преди войната да започне. И в това отношение Кулеба е прав да реагира. Има платено снаряжение, което те не искат да им доставят. Това си е висша форма на измама и кражба. Ако ти утре да речем поръчаш нови прозорци за твоето жилище, преплатиш цялата сума и фирмата за дограма ти каже "Няма да ти доставим прозорците, защото така искаме" няма ли да си лееко бесен?

Нещо фактури има ли по тея плащания 240 милиона... а у. Принципно, ако имаш спор за нещо, отиваш в съда, а не ходиш да размахваш пръсти. Само да ти кажа... А утре мога да кажа, че ми дължиш 500 милиона и да дойда да ти размахам пръст.
За кои точно действия на Митрофанова ме питаш, че да ти отговоря.

Ами питам за това, че освен, че използва профанен език за да обиди държавата ни, което явно не е проблем за теб, Митрофанова правеше изказвания какво трябва и какво не трябва да прави правителствто все едно й е бащиния. Смяташ ли за нормално това тя да нарежда на бълагрското правителство какво да прави и какво да не прави по отношение на Русия?

Ма откога някой избран с нула цяло нам колко процента е ''народа'' и ''държавата'', че не ми става ясно? Все едно кат му казвам на Простия, че е Прост и ти да се изтъпаниш ''Аааа не обиждай България'' .... :DDDDD ?!
Вече като каза нещо което е факт (т.е. че са евроатлантически подлоги) и ''аааааа..... тва не е вярно'' . Ха. Само щото било казано от Митрофанова, а не от някой друг. А иначе искам да видя как рускиня ще нарежда на евроатлантически подлоги какво да правят. :D
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Colonelcassad
Мнения: 972
Регистриран на: 07 авг 2022 19:41
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Colonelcassad » 14 окт 2022 23:30

В интерес на истината, Митрофанова е права. Тя нарече евроатлантически подлоги не българския народ, а управляващите, които са си точно такива - евроатлантически подлоги. Друг е въпросът, че такъв език е недопустим в дипломатическите среди, но то пък и украинският посланик в Германия нарече Шолц "обиден лебервуст".

А наскоро германски депутат нарече Ердоган "канализационен плъх".

Президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган дава под съд високопоставен германски депутат, който го нарече "канализационен плъх", съобщи днес адвокатът на турския лидер, предаде Асошиейтед прес, цитирана от БТА.

Кубицки, член на Свободната демократическа партия, част от управляващата коалиция в Германия, заяви пред ДПА, че не се притеснява от съдебния иск.

Тази седмица турското правителство остро критикува коментарите на Кубицки, направени по време на неотдавнашна предизборна кампания. Кубицки използва термина "канализационен плъх" по отношение на Ердоган, докато говореше за миграционната сделка между Турция и Европейския съюз.

Последна промяна от Colonelcassad на 14 окт 2022 23:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 14 окт 2022 23:31

bobonikolov написа:
ImmortaL_1000 написа:
boglev написа:НАСА и Роскосмос и сега си работят заедно, не са и спирали.

Там работят умни хора ..... Не тъпанари!

Я да си припомним как Рогозин искаше света да бъде унищожен с ядрена война и после пак да помислим дали наистина работят умни хора... Щото това умен човек няма да го каже според мен ама карай...

При Карибската криза, същото се е чувало и от оттатък локвата.
Достатъчно й го начукахте на Европа с действията си, айде да се кротнете малко.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

ReBorn1982
Мнения: 7982
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 14 окт 2022 23:41

Eminem написа:Днешна Германия е тотално пропаднала и скапана държава! Показвали, че ценят многообразието......а бе да си ходят по техните държави, като си искат техните традиции. Все едно някой да дойде в дома ви и да започне да се разпорежда с него. Това е чисто завладяване и претопяване! Ще ни завладеят без да изстрелят и един куршум. От толкова псевдо толерантност и тъпотии за многообразие, Европа сама ще се унищожи.
Но си го заслужава.


Либерастите може и да ценят "многообразието", но диваците от Африка и Азия гледам не го ценят хич .... ще дойде след (не много) години критичният момент, когато те ще са повече, тогава ще изчезне всякакво "многообразие" .....

Ето, днес "спасили" още 87 дивака в Йонийско море, тръгнали да нахлуват в Италия .... сега ще ги приютат, хрантутят, ще си щъкат свободно и ще си правят зулума ..... докато пиша това, потеглят още орди от лодки от Либия, Турция, Мароко и т.н., в очакване да бъдат "спасени" ....


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 155 госта