Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 18 авг 2018 01:19

Предполагам, че нещо от което бих се обринал :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 18 авг 2018 01:25

Thsmith написа:Предполагам, че нещо от което бих се обринал :lol:


Предполагаш грешно. Имах всичко, което е било необходимо за едно дете - хокеен стик, кънки, ски, шейна, въдица, касетофон представи си. Е, нямал съм като теб бавачка испанка, да те обучи в банята на ранно сексуално отношение, ма не съжалявам.
Във влака когато пътувахме към България, в Румъния поисках от чичкото с количката Швепс портокал. Висна му ченето когато изкарах парите си от джоба и му платих швепса сам.
Такива ми ти работи, ама ти щом си живял по соца и по-знаеш, тъй да бъде...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 18 авг 2018 01:28

Всичко необходимо за едно дете? :lol: :lol:

--

пп Нещо не разбрах в сюжета на историята ти. Какво е породило това "висване" на чене? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 18 авг 2018 01:32

Thsmith написа:Всичко необходимо за едно дете? :lol: :lol:

Точно така. Аквариум с риби имах, после един хамстер живя в него.
Я разкажи ти кво си имал и кви са ти вижданията за потребности на едно дете.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 18 авг 2018 01:34

Thsmith написа:Всичко необходимо за едно дете? :lol: :lol:

--

пп Нещо не разбрах в сюжета на историята ти. Какво е породило това "висване" на чене? :lol:

Рублите бе, дето ги изкарах от джоба си. Единайсегодишния сополанец. Не знам кое точно го изуми - колко сополанеца изкара или защото спокойно си плати сам.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 18 авг 2018 01:40

Е какво чудно има да ги извадиш и да си платиш?


-----
Принципно всичко. Никога не ми се отказваше нищо, каквато и дивотия да пожелая. Даже на кеч са ме водили.
Иначе първото нещо за което се сетих при прочитането на въпроса ти е, че се обаждах в една сладкарница за торти всеки ден и постоянно включвах някаква измишльотина. Това е нещо супер дребно, но е първото за което се сетих.

Сигурно бая съм изтормозил сладкарката. Само си представям как някое хлапе на 6-7-8 години обяснява какво точно иска. А бях адски злояд и инатлив. Едно нещо да не ми хареса и отказвах. :lol: Няма да забравя и едно ходене до дисни, когато нещо се разсърдих и отказах да правя каквото и да е. Съответно си тръгнахме и другата седмица ме водиха пак :lol:
Ето това е една от причините поради, която нямам желание да имам дете. Нещо за което ме пита преди 1 седмица. Направо не си представям дядо как ме е издържал и ми е угаждал на всяко нещо. Аз не бих имал нерви за същото. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

AndreshkoGacovBacov
Мнения: 593
Регистриран на: 05 авг 2016 01:02
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот AndreshkoGacovBacov » 18 авг 2018 01:43

Thsmith написа:Всичко необходимо за едно дете? :lol: :lol:


:)
шА са заФторя :

- зимен лагер на планина 10 дена ... летен лагер - 20 дена ... почивка на планина с баба ми /2 седмици/ ... почивка на море с наште - 20 дена ... /
И това - ВСЯКА година ...

- с лев и 50 - 2 лева на ден - си купуваш всички глезотийки за ядене за които се сетиш ... плюс кино ... и ти остават парички да си спестиш за някакво хоби - при мене - географски карти, атласи и книжки ...
:cry:

- спортувал съм БЕЗПЛАТНО и с удоволствие от 1-ви до 11-ти клас - плуване, водна топка, лека атлетика, футбол ... - със съответните му допълнителни "БЕЗПЛАТНИ лагери" всяко лято ... като студент съм спортувал БЕЗПЛАТНО - плуване и ски ...

- прибирал съм се по нощИте през цяла София през тия години - без на нашите дори и да им хрумне да се разтревожат за мене ...

:cry:

Е - дай Боже всекиму такъв "комунистически тормОз" ...

:lol:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 18 авг 2018 01:47

Thsmith написа:Е какво чудно има да ги извадиш и да си платиш?


-----
Принципно всичко. Никога не ми се отказваше нищо, каквато и дивотия да пожелая. Даже на кеч са ме водили.
Иначе първото нещо за което се сетих при прочитането на въпроса ти е, че се обаждах в една сладкарница за торти всеки ден и постоянно включвах някаква измишльотина. Това е нещо супер дребно, но е първото за което се сетих.

Сигурно бая съм изтормозил сладкарката. Само си представям как някое хлапе на 6-7-8 години обяснява какво точно иска. А бях адски злояд и инатлив. Едно нещо да не ми хареса и отказвах. :lol: Няма да забравя и едно ходене до дисни, когато нещо се разсърдих и отказах да правя каквото и да е. Съответно си тръгнахме и другата седмица ме водиха пак :lol:
Ето това е една от причините поради, която нямам желание да имам дете. Нещо за което ме пита преди 1 седмица. Направо не си представям дядо как ме е издържал и ми е угаждал на всяко нещо. Аз не бих имал нерви за същото. :lol:

Е, аз на 6 не съм тормозил никого, още повече защото ми се е прищяло нещо. Явно е въпрос на възпитание.
И защо не искаш да имаш дете - защото не искаш същия глезльо на главата си? Ами то е въпрос на възпитание, ако искаш ще ти дам съвети, как детето ти да не се качва на главата ти. :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 18 авг 2018 01:48

какви глезотии си купуваш бре? Всички дето ги няма. :lol:
Още ли си вярваш, че може да ме залъжеш?

fcb_bg написа:
Thsmith написа:Е какво чудно има да ги извадиш и да си платиш?


-----
Принципно всичко. Никога не ми се отказваше нищо, каквато и дивотия да пожелая. Даже на кеч са ме водили.
Иначе първото нещо за което се сетих при прочитането на въпроса ти е, че се обаждах в една сладкарница за торти всеки ден и постоянно включвах някаква измишльотина. Това е нещо супер дребно, но е първото за което се сетих.

Сигурно бая съм изтормозил сладкарката. Само си представям как някое хлапе на 6-7-8 години обяснява какво точно иска. А бях адски злояд и инатлив. Едно нещо да не ми хареса и отказвах. :lol: Няма да забравя и едно ходене до дисни, когато нещо се разсърдих и отказах да правя каквото и да е. Съответно си тръгнахме и другата седмица ме водиха пак :lol:
Ето това е една от причините поради, която нямам желание да имам дете. Нещо за което ме пита преди 1 седмица. Направо не си представям дядо как ме е издържал и ми е угаждал на всяко нещо. Аз не бих имал нерви за същото. :lol:

Е, аз на 6 не съм тормозил никого, още повече защото ми се е прищяло нещо. Явно е въпрос на възпитание.
И защо не искаш да имаш дете - защото не искаш същия глезльо на главата си? Ами то е въпрос на възпитание, ако искаш ще ти дам съвети, как детето ти да не се качва на главата ти. :lol:

Не, защото няма да мога да му дам това което сам съм получил. Пък и нямам желание за това. Имам други интереси :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 18 авг 2018 01:52

AndreshkoGacovBacov написа:
Thsmith написа:Всичко необходимо за едно дете? :lol: :lol:


:)
шА са заФторя :

- зимен лагер на планина 10 дена ... летен лагер - 20 дена ... почивка на планина с баба ми /2 седмици/ ... почивка на море с наште - 20 дена ... /
И това - ВСЯКА година ...

- с лев и 50 - 2 лева на ден - си купуваш всички глезотийки за ядене за които се сетиш ... плюс кино ... и ти остават парички да си спестиш за някакво хоби - при мене - географски карти, атласи и книжки ...
:cry:

- спортувал съм БЕЗПЛАТНО и с удоволствие от 1-ви до 11-ти клас - плуване, водна топка, лека атлетика, футбол ... - със съответните му допълнителни "БЕЗПЛАТНИ лагери" всяко лято ... като студент съм спортувал БЕЗПЛАТНО - плуване и ски ...

- прибирал съм се по нощИте през цяла София през тия години - без на нашите дори и да им хрумне да се разтревожат за мене ...

:cry:

Е - дай Боже всекиму такъв "комунистически тормОз" ...

:lol:

Хах като каза за спортуването, аз какво ли не съм пробвал като хлапе. футбол, баскетбол, шахмат, даже се пробвах да свиря на тромпет. Записах се и на кръжок по картинг, представи си.

Я са си признай чесна пионерската на смити, че лъжеш кат разпран, а всъщност си ял филии с мас кат Светилото. :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jembajemba и 39 госта