Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот blue avalanche » 10 апр 2018 00:37

Thsmith написа:Тони и Колин никога не са казвали, че Саддам има ядрено оръжие. Казаха, че е в състояние да произведе до Х време.

Затова ли Блеър после се червеше пред парламента? Защото бил казал, че едикойси бил в състояние да произведе едикаквоси някогаси? :mrgreen:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 10 апр 2018 00:50

THE G.A.M.E написа:За какви по точно "справедливи поводи" трябва да говорим, при режими и сатрапи, като Саддам и Асад ?
Аз ако съм на "Янките" хич нямаше да се занимавам с глупости.
Директно щях да заявявам - Този ( режим управляващ ) не ни кефи, за т'ва ще им хвърлим един бой. :lol:
Пък кой-к'вото иска да си приказва после. :mrgreen:



Тоя Асад баси сатрапа, пребива умните и красиви западно-подкрепяни 'жихадета, ама кога точно да им го набута до гръкляна, зема, че праща 1 хеликоптер да им фърли варел с хлор на децата и жените. Тъй, нали? Велика военна тактика.
Ай беж оттука с тия тъпни, поне да земат да измислят по-готин сценарий. Писна на ни от сиво еднообразие.
Тоз ни кефи, тоз не ни кефи, тоя е наше копеле... демократи ми били, за човешки права и борба за мир ми се борели... ташаци на рояци !
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 10 апр 2018 00:55

Thsmith написа:Тони и Колин никога не са казвали, че Саддам има ядрено оръжие. Казаха, че е в състояние да произведе до Х време.

Е и кво като произведе? Некой друг освен САЩ досега да е метал ядрено оръжие по чужда армия? Опс, те сащисаните дори по армия не са го метали, ами по...
Тони и Колин... мнооо семейно нещо им викаш.. :lol:
Последна промяна от fcb_bg на 10 апр 2018 01:08, променено общо 1 път.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 10 апр 2018 01:05

Thsmith написа:Кюрдите най-добре знаят дали са "послъгали". Сигурно със свеж планински въздух ги обгазяваха :lol: :lol:

Тихо, тихо, знаем кой кого е подпирал в оная война. Както и сега "знаем" с кого са "сключили" договор американски нефтодобивни компании опериращи сирийските кладенци. На това му се вика само по един и единствен начин - КРАЖБА!
Както и виждаме снимки и видеа на отрови произведени в западните демокрации, бивша собственост на умерените жихадета, които показват сирийците.
Ама тия снимки нъцки във вечерните новини по СНН или БТВ. Друго си е да ни прожектират "Белите каски" и видеа от асадова хим. атака, след която нема грам, грамец, милиграмец, обгазен сирийски бунтовник, камо ли да видим оръжие некво.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 10 апр 2018 01:10

Чакай сега... нали знаеш, че мен грам не ме интересува кой и какво хвърля? Интересува ме само да има тръба и Али Баба да си го държат в пустинята. Толкоз :lol: Много добре знаеш, че нямам никакво намерение да лицемернича и да се правя, че пускам горчиви сълзи.

И няма значение кой какво е подкрепял и кой им е дал тоя газ, важното е, че са го имали (Саддам) :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот blue avalanche » 10 апр 2018 01:11

Гледам "сърцераздирателните" кадри от Дума и разбирам, че няколко вдишвания с инхалатор и пошляпвания по гръбчето са достатъчна реанимация след отравяне със СТРАШНИЯ отровен газ. Тц, тц, тц... Малииййй...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 10 апр 2018 01:11

Тоя Асад ако не утрепе и обгази некое дете или жена, нема как да си върне държавата
Оная държава в която Великден и Рамазан байрям се празнуваха без проблем. Сега при Асадовите територии пак е така, ама как се празнува Великден при прокситата?
Ше празнуваш Великден, ама...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 10 апр 2018 01:14

Thsmith написа:Чакай сега... нали знаеш, че мен грам не ме интересува кой и какво хвърля? Интересува ме само да има тръба и Али Баба да си го държат в пустинята. Толкоз :lol: Много добре знаеш, че нямам никакво намерение да лицемернича и да се правя, че пускам горчиви сълзи.

И няма значение кой какво е подкрепял и кой им е дал тоя газ, важното е, че са го имали (Саддам) :lol:


Тъжно ми е за теб.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот blue avalanche » 10 апр 2018 01:16

Забравих...някои се "лекуват" с кратко поливане с маркуч. Аууу...модерно!!! :lol:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 10 апр 2018 01:20

blue avalanche написа:Гледам "сърцераздирателните" кадри от Дума и разбирам, че няколко вдишвания с инхалатор и пошляпвания по гръбчето са достатъчна реанимация след отравяне със СТРАШНИЯ отровен газ. Тц, тц, тц... Малииййй...

Ся ОЗХО ше разследват... от офисите си и от публикацииите във Фейса, а не на място, разбира се.
Тъй беше и при Хан Шейхун, тва си е баси адски професионализъм в работата и оформянето на експертното мнение.
Като се сетя руснаците колко време молеха некой да дойде да види телата от самолета в Украйна, щот овече се подували от жегата и никой разследващ не отиде, та накрая тия си ги натовариха и прибраха в моргите, знам колко им е разследването "на терен".
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта