Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 19 сеп 2021 13:27

Добре че е тоя форум да громи 'световните' калпазани
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Real » 19 сеп 2021 13:41

rhaegar написа:
Уви, нищо не са ми платили, за да се ваксинирам. То ако даваха пари, щеше да ми е по-подозрително.

Сега е моментът! Скачай на "трета игла" и успех - дано удариш кола, апартмент или екскурзия до Австралия!
Започва така наречената томбола на Министерството на здравеопазването, съвсем скоро ще я обявят публично. Като се ваксинираш, ще получиш награда. Те са се свързали с мобилни оператори. Ако искат, хората от туристически бранш могат да изпратят предложения за награда. Може да се спечели таблет, часовник.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 19 сеп 2021 13:43

Лелеле Реале тва е голяма драма.
Ама да не окаже, че е лъжа като твойте от последните страници :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Real » 19 сеп 2021 13:50

Warped написа:Лелеле Реале тва е голяма драма.
Ама да не окаже, че е лъжа като твойте от последните страници :lol:

Кои например?

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 19 сеп 2021 13:56

Е ако почна да ги разбивам, много са.
Колко болници има....
Глупости за Гърция, там НЕ дават по 150 евро на тийнейджър, а дават на младежи от 17 до 27 години пропуски за музея, концерт или билети за пътуване с влак.
А томболи са се организирали и за неща като пърдене.........
И тн.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43964
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 19 сеп 2021 16:03

Real написа:
rhaegar написа:
Уви, нищо не са ми платили, за да се ваксинирам. То ако даваха пари, щеше да ми е по-подозрително.

Сега е моментът! Скачай на "трета игла" и успех - дано удариш кола, апартмент или екскурзия до Австралия!
Започва така наречената томбола на Министерството на здравеопазването, съвсем скоро ще я обявят публично. Като се ваксинираш, ще получиш награда. Те са се свързали с мобилни оператори. Ако искат, хората от туристически бранш могат да изпратят предложения за награда. Може да се спечели таблет, часовник.



Аа, това не са пари. Аз искам кеш.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Real » 19 сеп 2021 17:57

Warped написа:Е ако почна да ги разбивам, много са.
Колко болници има....
Глупости за Гърция, там НЕ дават по 150 евро на тийнейджър, а дават на младежи от 17 до 27 години пропуски за музея, концерт или билети за пътуване с влак.

"22 Sanford Health-owned hospitals" - на снимката постната от Регър.
"ATHENS, June 28 (Reuters) - Greecewill offer its young people a 150 euro ($180) cash card and a free month of phone data to get their first COVID-19 shot, in a government drive to boost vaccination rates in the build-up to the holidays."
"От 15 юли всички ваксинирани лица на възраст под 26 години ще получат по 150 евро. Сумата се изплаща дигитално след първата доза и може да се използва за закупуване на билет за кораб, влак или самолет, за настаняване в хотел или за билети за концерти и музеи. Премиерът Кириакос Мицотакис обяви инициативата за „пропуск към свободата”, от който могат да се възползват около 940 000 млади хора, пише „Дойче веле”." - можеш да съдиш Ройтерс и Дойче Веле, ако желаеш... Разбивач. :lol:
Някакви други лъжи да си открил сред писанията ми? Конкретно, моля, не "много са...", "ама ако почна сега..."

THE G.A.M.E
Мнения: 49966
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 сеп 2021 18:30

boabbb написа:Мамка му, рептилите са премахнали новината :shock: :shock: :shock:
Върви си видеото.
Ако не ти тръгва... Общо-взето показва как част от най-влиятелните хора в света ни съобщават, че "капитализмът' дава дефекти, за т'ва се налага >Зануляване< ( към момента не е ясно какво ТЕ разбират под това определение ) ... След което никой човек на тази Планета ( освен тях, разбира се, няма как, те ще ръководят "възкресяването" на света ) ... Няма да притежава абсолютно нищо.
Нито пари, нито дом, нито ниви, нито автомобили, но за сметка на това част от нас ( около 50 % в периода 2030-та - 2050-та ) ще бъдат заменени от роботи с изкуствен интелект, тоест, ще загубят работата си.
"Най-хубавото" е, че смятат да ни натъпчат с нещо, което наричат "нанити", които ест. мисля всички се досещаме как ще бъдат доставени в телата ни.
Така сме щели да сме по-здрави, интелигентни, работоспособни и всичко най-най.
А в края на видеото Клаус Швааб директно заявява, че ако нЕкой си мисли, че доброто-старо време на свобода, на избора и позиция, ще се завърне, то същият този "някой" ще има огромен проблем.

Та, обаче всички важни клечки, чиито изказвания и позиции са показани във видеото твърдят, че цялата тая планирана работа е за доброто на всички нас. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17660
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 19 сеп 2021 18:38

Как хем ще изгубим работата си заради роботи и хем ще ни тъпчат с нанота, за да сме по-работоспособни?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23815
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 19 сеп 2021 19:17

Оуу, тука мернах ''Световния икономически форум'' и нещо за ''зануляване'' 8-)

''By 2030 you'll own nothing and be happy about it'' Знаете ли кой го е казал това ? Няма значение, ще разберете.. :lol: :mrgreen: И ще сте щастливи .



Цитат на чича ви Клаус Шваб , председател на Световния икономически форум . ''Некви сложни работи'' - мисли си сигурно средностатистическия ковид ваксиниран . Споко, не е кой знае ко . 8-)
Силно препоръчвам да видите видеото на тоя пич :arrow:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bEQcyIGH_vQ[/youtube]
Без значение дали сте се боцнали срещу ковид или не . Скоро може и да няма такива видеа, тъй че гледайте .
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта