Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Capitane5Puyol
Мнения: 433
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 02 май 2024 18:48

Смити е от поколението доста преди 90та и е видно, че не може да се справя с всичко...така че и тая теза на комунистите отпада. Изображение
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12840
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Eminem » 02 май 2024 19:45

Професионалисти винаги ще има. Нали знаете че дълго време не остава вакуум, когато има дефицит на кадри в дадени области, се внася от чужбина. Просто лека полека ще заприличваме на държавите от Западна Европа. Проблемът е че трябва да скъсим разликата откъм стандарт на живот. Иначе кадри бол от държави от третия свят, които биха се навили в дадени случаи дори на българските заплати, понеже в техните страни е по-зле от нас и ние им се виждаме, както на нас ни се вижда стандарта в Западна Европа.

"Кадри"...хахаха Едни такива кадри по морето ще ви готвят храната, а те още не са овладели изкуството да се къпят. Тепърва ще ги учат какво е душ. И не, не е майтап. Дори по телевизията си го казаха, че трябва да ги учат да си чистят и режат ноктите.

Нелегалната сган не ни е достатъчна, та сега ни пълнят и с легална такава. Плевен и Пловдив са пълни с непалски диваци.

ReBorn1982
Мнения: 8124
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 02 май 2024 20:01

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17789501

Тази сган - циганите, наистина е само за газовите камери. Тези диваци не могат да живеят в цивилизация. Жалко че живеем в либерастки свят, където всеки паразит е на почит и трови нормалните хора на воля.


ReBorn1982
Мнения: 8124
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 02 май 2024 20:10

Същата тая жена сигурно работи и плаща данъци, за да се хрантутят ей тия цигански изродчета, на които "баба" им сигурно е на не повече от 30 г.

От "полицията" провели "беседа" с мангустите и съставили протокол .... страшни мерки просто. Утре спокойно могат и да запалят колата с все жената вътре ....

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 02 май 2024 20:34

Thsmith написа:
delqnski47 написа:
Thsmith написа:
delqnski47 написа:
Thsmith написа:То в мизерията е така, налага ти се да станеш майстор по всичко, а не да се довериш на професионалист :lol: :lol:


---
п.с. Нямах представа, че в БГ се произвеждат бойлери :lol:

Не е задължително да е мизерия. Хора с възможности си имат хоби - готвят, садят картофи или си оправят нещо друго, за да си създадат готино чувство за себе си, а не да са безмозъчни консуматори.

От хоби(макар и шантаво) до "специалист по всичко" и никакъв майстор, разликата е доста голяма :lol:

Казвам че не е нужно да е мизерия та да реши някой да си оправи нещо сам в свободното време за свой кеф да се почувства пълноценен, а не да води скучен безмислен живот, нямайки елементарна базова култура за някои неща. И да са толкова тъпи и смотани че да чакат 1 час да дойде професионалиста да им смени крушката :lol: Сигурно някои след 10 години ще търсят друг да им бърше гъза, знае ли човек.
Познавам строителни предприемачи и хора с добра заплата да вършат горните работи, просто щото им е готино вътрешно, знам ли.

Мда, да се правиш на майстор Тричко е смисъла на живота иначе е скучен и безсмислен :lol: И да, всеки може да има хоби, но това за което се говори не е хоби. Ако се опитваш да ме убедиш, че тезата как поколението преди 90 можело всичко и си оправяло всичко само понеже това им е хобито, хайде де :lol: Чакам някой да ми обясни и как хобито масово е да се оправят бойлери и в свободното време след тежък работен ден се започва едно разглобяване и сглобяване на бойлер, ей така за хоби за удоволствие :lol:

Говоря за базови познания от коя страна се държи винтоверт (примерно) , а не майстор Тричко или смяна на бойлери . Иначе извън базовите познания естествено че се вика майстор.
Ама за 10 минути работа с винтоверта да чакам като сопол да дойде някой си е нелепо просто. :lol: Тва трябва да си някъв пълен идиот.
Последна промяна от delqnski47 на 02 май 2024 20:52, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 21:02

Изображение
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Capitane5Puyol
Мнения: 433
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 02 май 2024 21:22

ReBorn1982 написа:https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17789501

Тази сган - циганите, наистина е само за газовите камери. Тези диваци не могат да живеят в цивилизация. Жалко че живеем в либерастки свят, където всеки паразит е на почит и трови нормалните хора на воля.

Върви да ги биеш и кастрираш и правиш газови камери за тях. С реване по форуми няма да стане.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 02 май 2024 22:14

delqnski47 написа:Говоря за базови познания от коя страна се държи винтоверт (примерно) , а не майстор Тричко или смяна на бойлери . Иначе извън базовите познания естествено че се вика майстор.
Ама за 10 минути работа с винтоверта да чакам като сопол да дойде някой си е нелепо просто. :lol: Тва трябва да си някъв пълен идиот.

Защо си мислиш, че всички трябва да си купуват винтоверти и да си ги държат вкъщи? Аз примерно не съм имал никога такива джаджи. Дори през ума не ми е минавало да си купувам такива неща.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 02 май 2024 22:30

Thsmith написа:
delqnski47 написа:Говоря за базови познания от коя страна се държи винтоверт (примерно) , а не майстор Тричко или смяна на бойлери . Иначе извън базовите познания естествено че се вика майстор.
Ама за 10 минути работа с винтоверта да чакам като сопол да дойде някой си е нелепо просто. :lol: Тва трябва да си някъв пълен идиот.

Защо си мислиш, че всички трябва да си купуват винтоверти и да си ги държат вкъщи? Аз примерно не съм имал никога такива джаджи. Дори през ума не ми е минавало да си купувам такива неща.

Не може "всички" да имат, щото хората сме различни. Ти беше написал че в мизерията еди си какво си и аз ти казах, че това не е верно и има хора дето някои неща им е просто кеф сами да си го създадат или свършат особено ако е нещо базово и то някой път. Сега кво да ти обяснявам повече. Това е,няма нещо кой знае какво толкова.
Аз също бих си го свършил, ако ми влиза в общата култура и имам време.
Последна промяна от delqnski47 на 02 май 2024 22:31, променено общо 2 пъти.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта