Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 20 яну 2022 20:50

THE G.A.M.E написа: и ти си готов да повериш бъдещето си, и т'ва на хората, на които държиш, на този индивид ?


Ае то кат гледам има и хора, дето са склонни на копейкин да го поверят, та за един Кирил Петков ли ще се караме?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2022 21:21

rhaegar написа:
THE G.A.M.E написа: и ти си готов да повериш бъдещето си, и т'ва на хората, на които държиш, на този индивид ?


Ае то кат гледам има и хора, дето са склонни на копейкин да го поверят, та за един Кирил Петков ли ще се караме?
Едно е да се компрометираш, имайки властта, друго е да говориш нЕкви неща, дето не ги прилагаш реално.

Кое не е ясно от това, че "Копейката" е фактор ( и за в бъдеще още по сериозен, а вероятно и незаобиколим такъв ) ... Поради "ковид" идиотията ?
А че т'ва си е чиста идиотия, мисля вече е ясно и на децата в детската градина.
Волен яхаше обречени вълни , тоя се нагажда и яха наболели теми... Ами, рано или късно ще се добере до властта, за добро или лошо, предстои да видим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22626
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 20 яну 2022 22:07

DanailG написа:А ти ще ни обясниш ли как точно Киро ти е виновен за тока.

Виновен е, че се е съгласил и се натиска да вземе властта неподготвен. Това не проб(В)иотик, а европейска държава. 8 месеца вече е във властта.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ГЕРБерската сган

Мнениеот Drunken_Master » 20 яну 2022 22:15

NOMER14 написа:
DanailG написа:А ти ще ни обясниш ли как точно Киро ти е виновен за тока.

Виновен е, че се е съгласил и се натиска да вземе властта неподготвен. Това не проб(В)иотик, а европейска държава. 8 месеца вече е във властта.

Първо, каква европейска държава сме е под въпрос. На последните места сме по абсолютно всичко. Много ми е смешно с това изкуствено раздуто БВП. То абсолютно нищо не се произвежда в тая скапана страна, ама БВП-то хвърчи. Земеделие ? Йок ? Краставици от Занзибар и картофи от Зимбабве. И колкото и БВП-то да хвърчи, пак сме последни в ЕС.
Второ, фен на ГЕРБ, да говори за "неподготвеност" е мега смешно. Ония боклук, вашия гуру, да не би да беше подготвен ? Езици ? Елементарни познания ? Ма, то от една проста тиква на пожарникар, колко да искаме.
Трето, и 8 години да е, пак не може да настигне ГЕРБерската сган по издънки, далавери и прочее... Замислял ли си се примерно, що вашия гуру, пожарникарският тъпунгер все строи магистрали ? Ми щото най-хубаво се краде от там. Ако тръгне да строи църкви примерно, колко може да открадне ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22626
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re:

Мнениеот NOMER14 » 20 яну 2022 22:17

pomiqrat написа:Толкин не прай разлика между Враца и Видин, ама да очакваме от него да знае нещо за тока.

Не беше Враца и Видин. Обърка местоположението на Видин и Шумен - повече от 400 км. Да объркаш Първата българска държава с Видинското царство (разлика около 400 години), значи не познаваш историята на страната СИ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ГЕРБерска мърша

Мнениеот Drunken_Master » 20 яну 2022 22:17

Ето, обяснено за най-малоумните хора, как се строи магистрала по ГЕРБерско време...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wCvETKrreE4[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22626
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ГЕРБерската сган

Мнениеот NOMER14 » 20 яну 2022 22:26

Drunken_Master написа:Първо, каква европейска държава сме е под въпрос. На последните места сме по абсолютно всичко. Много ми е смешно с това изкуствено раздуто БВП. То абсолютно нищо не се произвежда в тая скапана страна, ама БВП-то хвърчи. Земеделие ?

БВП може още да се раздуе. Никой не ни е искал сведение за ракията, виното, бурканите и плодовете в мазата. Земеделие няма, защото БКП унищожи БЗНС.
Забравих, на последно място сме и по ваксинация.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ГЕРБерската сган

Мнениеот Drunken_Master » 20 яну 2022 22:29

NOMER14 написа:Земеделие няма, защото БКП унищожи БЗНС.

Айде, комунистите излязоха виновни и за земеделието у нас... АХАХАХАХАХАХАХАХАХА!
Баси мамата ! Абе, има ли нещо, за което да не са виновни, бе, майка му стара !?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 20 яну 2022 22:55

Обаче какво БВП имахме по време на социализъма. Бяхме икономическа сила, ама и БВП си беше друго тогава. Гледам тея новите даже не могат и километър магистрала да построят. И това не било лесно :lol: За какво са ни магистрали? То дори и бюджет не ни е нужен. Бойко нали го нправи за предната година. Ще караме по него. Даже невиждани излишъци имахме, ама пак потънаха в дън земя въпреки липсата на Бойко, че и нов заем теглиха, а уж излишъци имахме невиждани...

Нека строим църкви. Много е важно да строиш църкви :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ГЕРБерската сган

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2022 23:15

Drunken_Master написа:Първо, каква европейска държава сме е под въпрос. На последните места сме по абсолютно всичко. Много ми е смешно с това изкуствено раздуто БВП. То абсолютно нищо не се произвежда в тая скапана страна, ама БВП-то хвърчи. Земеделие ? Йок ? Краставици от Занзибар и картофи от Зимбабве.
Имам първи братовчед, дето обработва 2 000 декара ( жито ) ... Да ти кажа, всяка година си сменя колата, веднъж последният модел БМВ, друг път последният на Ауди, дет' се вика, толкоз, за отрасъл, дето не произвежда нищо. Представям си, ако земеделието ни бе наред ...
А мой приятел е тракторист, седмичният му надник е 500 лв. а е от "дълбоката провинция" - Сливен.
Явно земеделието ни наистина е "фалирало" ...

Ся, да не излезе, че хваля тоС и оня... Числата са въпреки управлението на страната.
Просто, който си го може - може си го.

Междудругото, аз си вземам само продукти родно производство - екстра качество.
Класи над онези през "комунизма".
Млечни, колбаси, плодове, зеленчуци... Топ качество
Продължавайте да пазарувате от Билла и Кауфлад, и след т'ва винете Системата, ня'а проблем.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goshev и 15 госта