Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 мар 2018 14:29

Thsmith написа:Абе какви хладилници пълните за 50 лв и то за 7 дни? Вие на трева ли карате
Че и за по малко.
Само като мина през две села, съм се уредил с месо, колбаси, сирена и кашкавали, при това на 100 % естествени. ;)
Просто трябва да се пообиколи, търсене му в майката.
Но като си намериш производители, натам вече е лесно.

В кауфланти и мауфланти влизам само за бира, коняк и безлкохолно :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 17 мар 2018 18:10

THE G.A.M.E написа:
Thsmith написа:Абе какви хладилници пълните за 50 лв и то за 7 дни? Вие на трева ли карате
Че и за по малко.
Само като мина през две села, съм се уредил с месо, колбаси, сирена и кашкавали, при това на 100 % естествени. ;)
Просто трябва да се пообиколи, търсене му в майката.
Но като си намериш производители, натам вече е лесно.

В кауфланти и мауфланти влизам само за бира, коняк и безлкохолно :mrgreen:


И колко евтино ще да го купуваш това месо за да ти стигне за седмица бре? :lol: Аз се храня с ресторантьорска хукня и пак само за разядките отива доста повече. Само един хамон е 120-30 лв и не стига за повече от две седмици.... и то като имаш предвид, че не влиза в машината и трябва да го режа ръчно.


pampi написа:
Thsmith написа:ох, бях забравил за теориите на конспирацията. Ти на кого си "собственост"? :lol:


Смити, я се прояви като начетен млад момък и кажи колко струва една президентска кампания в Щатите? Като отявлен привърженик на капитализма и най-вече на капитала как смяташ, има ли капиталист, дето да фърли ей тъй на вятъра едни големи пари? Това с изборите там си е чиста сделка, а сделката ,какво е бре, Смити? Покупко-продажба на някакви активи, ...

Смити,Смити мислех си, че разсъждаваш, а ти си бил една копирна машина на англосаксонската реклама... :mrgreen:

Разсъждения на мужик няма как да разберат американската изборна система. Няма как да разберат, че е пълно с хора изпращащи някой и друг долар в плик по пощата. Естествено, това са символични суми, но идеята е важна. Всеки плаща на кандидата, който смята, че ще защитава неговите интереси. Примерно NRA финансира кандидати, които подкрепят техните виждания, а не обратното. Не е трудно да се сетиш. Това е доста далеч от притежание, но както казах... мужиците не могат да го разберат.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 17 мар 2018 19:23

Thsmith написа:Разсъждения на мужик няма как да разберат американската изборна система. Няма как да разберат, че е пълно с хора изпращащи някой и друг долар в плик по пощата. Естествено, това са символични суми, но идеята е важна. Всеки плаща на кандидата, който смята, че ще защитава неговите интереси. Примерно NRA финансира кандидати, които подкрепят техните виждания, а не обратното. Не е трудно да се сетиш. Това е доста далеч от притежание, но както казах... мужиците не могат да го разберат.


Ах направо ме разплака от умиление, ега ти идилията. Да се чуди човек, как успяват да измислят сюжети за филми, в които описват какви ли не политически извращения, като се почне от рекет до убийства... 8-)
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 19 мар 2018 18:16

https://www.dnevnik.bg/biznes/2018/03/19/3149259_gazprom_se_otkazva_zasega_ot_turski_potok_kato/?ref=home_mainStory


"Газпром" се отказва засега от "Турски поток" като износител на газ за Европа


Газпром" е започнал да демонтира и замразява стотици километри от тръбопровода, подвеждащ газ по руска територия към морския участък на проекта "Турски поток". Това означава, че в компанията са изгубили надежда в обозримо бъдеще да превърнат газопровода в мащабен износ за Европа, коментира изданието Finanz.ru.


Турците нещо не клъвнаха, само се моля да не се прехвърлят пак при нас с тези уникални "печалби", че нашите чакали само това чакат. Да ни загробят с още някакъв подобен проект.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqr272 » 21 мар 2018 19:18

Сега е моментът да унищожим Турция. Някой да светне кюрдите да тикнат някой долар на Бойко. Ей тъй, за час ще станем владетели на Балканите.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 21 мар 2018 19:22

По хубаво да си оправяме нашите каши, а да не се мъчим да си създаваме още ядове. Макар и иронично ;)


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqr272 » 22 мар 2018 18:34

А нашите банки гледат каква такса да ти измислят и как да намалят прага на кешовото разплащане и да те крадат.

Откриването или закриването на банкова сметка, управлението ѝ, както и основните операции като внасяне или теглене на суми са безплатни за мнозина румънци, съгласно закон, който се прилага от началото на тази година, предаде БТА.

Според закона банките нямат право да вземат комисионни от клиенти с доходи доста под средната месечна заплата, която за тази година се очаква да бъде 4162 леи (1744 лева), пише в. „Ромъния либера“. Това означава, че всички румънци, чиито месечни доходи не превишават 2500 леи (1048 лева), могат да се възползват от безплатното обслужване, посочва изданието.

За влезлия в сила закон знаят малко клиенти и никоя финансова институция не говори за него, отбелязва „Ромъния либера“.

Законът прилага разпоредбите на европейска директива от 2014 г., която цели да осигури достъп на „уязвимото“ население до най-простите банкови услуги. Европейските власти позволиха на всяка страна да определи понятието „уязвим потребител“, а управляващото в Румъния лявоцентристко мнозинство обвърза това понятие с прогнозираната средна заплата за страната.

Така от безплатните банкови операции могат да се възползват хора с доходи, не по-високи от 60 процента от средната брутна работна заплата за страната.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqr272 » 26 мар 2018 16:05

Защо в България няма вкаменелости на динозаври?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 26 мар 2018 17:31

pomiqr272 написа:Защо в България няма вкаменелости на динозаври?


Не са искали да живеят близо до Лили Иванова?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2018 19:08

pomiqr272 написа:Защо в България няма вкаменелости на динозаври?
Мисля, че все пак има намерени некви останки. :?
Тука преди 2-3 години се беше чуло ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 20 госта