Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Tiberius » 06 юни 2018 13:18

Такива отрепки като този трябва да се бесят!!!
[offtopic]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214686034618673&id=1657826802[/offtopic]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 06 юни 2018 13:31

Tiberius написа:Такива отрепки като този трябва да се бесят!!!
[offtopic]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214686034618673&id=1657826802[/offtopic]

След като видях това трябваше да си трия историята на браузара.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 06 юни 2018 13:35

Tiberius написа:Такива отрепки като този трябва да се бесят!!!
[offtopic]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214686034618673&id=1657826802[/offtopic]


Това само доказва за сетен път какви кухи и празни кратуни са русоробите, путинофилите и всякаква така измет.
За Родину За Сталину 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 06 юни 2018 14:16

Thsmith написа:ама върви си давай живота бре, никой не те спира.

Щом вярваш, че съществуваш заради държавата. Аз съм от тези с обратното мнение. Държавата съществува само заради хората и те са важните.


Ах ти, манипулаторче англосаксонско, как сам влезе в капана, за каква държава ми пееш ... :lol:
Говорим за духовни неща, чоджум! Ха сега напъни образованата си главица и ми кажи "държава" духовно понятие ли е или материално? А сега "Родина" и "Отечество" - духовни понятия ли са или материални?
Да четеш книжки е много добре, ама не стига... Мисъл трябва, мисъл... :lol:
Как да води човек смислена беседа с теб, като ти бъркаш елементарни неща?

П.П За домашно, с образователна цел, есе на тема : " За Родину, за Сталину" еквивалент ли е на " За СССР, за КПСС" ? :lol:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Mathias_Coureur » 06 юни 2018 15:29

Tiberius написа:Такива отрепки като този трябва да се бесят!!!
[offtopic]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214686034618673&id=1657826802[/offtopic]

Това е прекалено!За такова деяние - минимум 10 години затвор. Протестирай срещу властта колкото си искаш, има си далеч по-добри начини да го направиш, но не може да се гавриш по такъв начин с национален символ като българското знаме! Но от комунист умно нещо не може да се очаква , комуниста е безродник.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqr272 » 06 юни 2018 16:16

Да умреш за нчия идея означава, че няма за какво да живееш.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 06 юни 2018 17:34

pampi написа:
Thsmith написа:ама върви си давай живота бре, никой не те спира.

Щом вярваш, че съществуваш заради държавата. Аз съм от тези с обратното мнение. Държавата съществува само заради хората и те са важните.


Ах ти, манипулаторче англосаксонско, как сам влезе в капана, за каква държава ми пееш ... :lol:
Говорим за духовни неща, чоджум! Ха сега напъни образованата си главица и ми кажи "държава" духовно понятие ли е или материално? А сега "Родина" и "Отечество" - духовни понятия ли са или материални?
Да четеш книжки е много добре, ама не стига... Мисъл трябва, мисъл... :lol:
Как да води човек смислена беседа с теб, като ти бъркаш елементарни неща?

П.П За домашно, с образователна цел, есе на тема : " За Родину, за Сталину" еквивалент ли е на " За СССР, за КПСС" ? :lol:


Какъв капан бре? Ти обаче си вярваш. Аз много добре и точно казах това което исках. Ти ако искаш го разбирай, ако искаш си тресни главата в стената. Ако искаш и ходи си давай живота за каквото искаш.

Що се отнася до образователната цел.... Действай с Айнд Ранд и "Добродетелта на егоизма" и "Ние живите". Там може да се насладиш на философски разсъждения на тази тема конкретно и кой заради кого съществува.


---
пп Ти може да направиш есе на тема "Колко глупав трябва да си за да си дадеш живота за "Сталину" и да се подложиш на такива изтезания с единствена цел да те управлява Коба, а не Ади. :lol: То поне да беше за някаква свобода, а не за още по голямо крепостничество. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 07 юни 2018 09:00

Thsmith написа:
pampi написа:
Thsmith написа:ама върви си давай живота бре, никой не те спира.

Щом вярваш, че съществуваш заради държавата. Аз съм от тези с обратното мнение. Държавата съществува само заради хората и те са важните.


Ах ти, манипулаторче англосаксонско, как сам влезе в капана, за каква държава ми пееш ... :lol:
Говорим за духовни неща, чоджум! Ха сега напъни образованата си главица и ми кажи "държава" духовно понятие ли е или материално? А сега "Родина" и "Отечество" - духовни понятия ли са или материални?
Да четеш книжки е много добре, ама не стига... Мисъл трябва, мисъл... :lol:
Как да води човек смислена беседа с теб, като ти бъркаш елементарни неща?

П.П За домашно, с образователна цел, есе на тема : " За Родину, за Сталину" еквивалент ли е на " За СССР, за КПСС" ? :lol:


Какъв капан бре? Ти обаче си вярваш. Аз много добре и точно казах това което исках. Ти ако искаш го разбирай, ако искаш си тресни главата в стената. Ако искаш и ходи си давай живота за каквото искаш.

Що се отнася до образователната цел.... Действай с Айнд Ранд и "Добродетелта на егоизма" и "Ние живите". Там може да се насладиш на философски разсъждения на тази тема конкретно и кой заради кого съществува.


---
пп Ти може да направиш есе на тема "Колко глупав трябва да си за да си дадеш живота за "Сталину" и да се подложиш на такива изтезания с единствена цел да те управлява Коба, а не Ади. :lol: То поне да беше за някаква свобода, а не за още по голямо крепостничество. :lol:


Не схващаш за какво иде реч нали? Пак ми пееш някаква конкретика , ама темата на дискусията е за друго, нещо по глобално и философско. :lol:

1:1 В началото бе Словото; и Словото беше у Бога; и Словото бе Бог.
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 07 юни 2018 09:39

Нали сме политика-БЪЛГАРИЯ, бре, стига с тоя Путин, имам чувството, че Смити си е облепил хола с негови плакати ( дано не са гол до кръста на кон :lol: :lol: :lol: ) . Та на въпроса - смятате ли, като мене, че сега трябва да уволнят 99% от ботевградската полиция :?: Значи оня кривоглед, едното му око в облаците, ама не го познали заради брадата :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юни 2018 13:21

Нали Радев и Боко ходиха в Москва, що да не го обсъждаме Бай Володя ? :lol:
Пък к'во са се договорили, казва ли ти някой.

Ама едно е сигурно, пак ще ни излезе през носа.
Никой не обича фръцльовците... Веднъж се въртиш към Вашингтон, другият път към Москва... Страни като Германия и Франция могат да си го позволят, ама ние ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer, Google [Bot] и 50 госта