Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15516
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 13 юли 2018 01:00

Ааааайде, Доньо урЕди БА! :lol: Дайте, за да ни дадете. Баси тариката нагъл ! :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Утре е денят Х

Мнениеот obi4am_pirin » 16 юли 2018 17:33

https://bultimes.com/Ще-ни-набута-ли-Ис ... а-конвенц/
Ще ни набутат ли джендарията? Ще обясняват ли на децата ни дали са момчета, момичета или нещо по средата без значение от това как ги е създал Бог?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Утре е денят Х

Мнениеот dafquezz » 16 юли 2018 17:48

Оф брат, айде подиграй си се сам с някоя саркастична забележка, че ме мързи в момента. Не ме мотивираш достатъчно, постарай се още.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Утре е денят Х

Мнениеот obi4am_pirin » 16 юли 2018 17:49

dafquezz написа:Оф брат, айде подиграй си се сам с някоя саркастична забележка, че ме мързи в момента. Не ме мотивираш достатъчно, постарай се още.

Ясно. От сестричките си... Или просто нямаш деца.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Утре е денят Х

Мнениеот dafquezz » 16 юли 2018 17:55

obi4am_pirin написа:
dafquezz написа:Оф брат, айде подиграй си се сам с някоя саркастична забележка, че ме мързи в момента. Не ме мотивираш достатъчно, постарай се още.

Ясно. От сестричките си... Или просто нямаш деца.


Бъркаш и в двете, ама наистина не мога да хабя енергия с това сега. Прекалено е елементарно, а вероятността просто да тролиш е прекалено голяма.
Бонус, айде, малко храна за размисъл - ако не оставиш някой друг да ти възпитава детето вместо теб (разбирай училище, улица и т.н.), и му отделяш нужното внимание, няма опасност някой да го убеди че е от някакъв измислен пол.
Толкова от мен лично, поне докато не вдигнеш нивото. Обиждаш ми интелекта с толкова евтина провокация.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Утре е денят Х

Мнениеот dafquezz » 17 юли 2018 09:02

Тези дето най-много подскачат срещу джендъри и педали обикновено не са съвсем наясно със себе си и това ги плаши до смърт ;)

Но не ти де, ти за децата се притесняваш, сигурен съм... :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Утре е денят Х

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 юли 2018 17:54

dafquezz написа:Тези дето най-много подскачат срещу джендъри и педали обикновено не са съвсем наясно със себе си и това ги плаши до смърт ;)...

+1: Според Зигмунд Фройд "хората често имат най-отрицателни нагласи към неща, които тайно жадуват, но смятат, че не трябва да имат". Той нарича този защитен механизъм "формиране на реакция" - яростна битка срещу външния символ на чувствата, които вътрешно се задушават. Познати са също така и термините "скрита хомосексуалност" и "латентен хомосексуализъм"... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15516
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Утре е денят Х

Мнениеот fcb_bg » 19 юли 2018 00:45

Captain Stottlemeyer написа:
dafquezz написа:Тези дето най-много подскачат срещу джендъри и педали обикновено не са съвсем наясно със себе си и това ги плаши до смърт ;)...

+1: Според Зигмунд Фройд "хората често имат най-отрицателни нагласи към неща, които тайно жадуват, но смятат, че не трябва да имат". Той нарича този защитен механизъм "формиране на реакция" - яростна битка срещу външния символ на чувствата, които вътрешно се задушават. Познати са също така и термините "скрита хомосексуалност" и "латентен хомосексуализъм"... 8-)

Тъй е бе - левскарите са подсъзнателсни цесекари и обратното...
Тая фройдова тъпотия не ви ли омръзна да я търкате?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15516
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Утре е денят Х

Мнениеот fcb_bg » 19 юли 2018 00:46

dafquezz написа:Тези дето най-много подскачат срещу джендъри и педали обикновено не са съвсем наясно със себе си и това ги плаши до смърт ;)

Но не ти де, ти за децата се притесняваш, сигурен съм... :lol:

Не е срещу тях, а срещу все по-наглите им искания.
"Екипът на "София прайд" настоява за промяна в Наказателния кодекс, с която да се въведат квалифицирани състави за престъпления, извършени по хомофобски или трансфобски подбуди - на основата на сексуална ориентация и полова идентичност или изразяване на пола както това е сторено за престъпленията по расистки и ксенофобски подбуди"

До педалска религия ще стигнем ли по напред от законова женитба с кравата Пенка?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 27 юли 2018 19:44

Честито момчета и момичета!
Натрапената антихристянска конвенция не издържа на вид най-лесния си изпит - този пред КС.
Има надежда за България...
Хубав или лош, хубава или лоша - КС защити Конституцията.

Апропо: днес проведох служебно няколко телефонни разговора с различни представители на една държавна институция в търсене на отговор, касаещ и обществения интерес. Всички ме препращаха към наредби, които бях изпопрочел барабар с европейските им директиви, а ми трябваше само да чуя едно число. Експерт до експерта! Както и да е....


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта