Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 26 мар 2024 19:08

Thsmith написа:Защо да подкрепяш някой, който не е член? :roll:

Да, де.... Това вече го уточнихме. НАТО ще изчака да свърши войната, да приеме Украйна, та тогава ще и помогне. Има логика, не се бях замислял...Изображение

Drunken_Master написа:Пак да се върнем, кога точно Тагарев е казал, че е готов да изпраща или иска да изпраща български контингент в Украйна?

Не е казвал, бе... Той каза само, че за момента няма да се изпращат войски, понеже Украйна може да се справи сама. Ти вече как разбираш подобно изказване е отделен въпрос. Самият факт, че сульо и пульо му скочи след тия глупотевини показва и как възприемат изказването му. Ти може да го възприемеш и като тотално отказване на военна помощ. Няма да се учудя изобщо...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 26 мар 2024 19:12

Drunken_Master написа:
Thsmith написа:Защо да подкрепяш някой, който не е член? :roll:

Да, де.... Това вече го уточнихме. НАТО ще изчака да свърши войната, да приеме Украйна, та тогава ще и помогне. Има логика, не се бях замислял...Изображение

Drunken_Master написа:Пак да се върнем, кога точно Тагарев е казал, че е готов да изпраща или иска да изпраща български контингент в Украйна?

Не е казвал, бе... Той каза само, че за момента няма да се изпращат войски, понеже Украйна може да се справи сама. Ти вече как разбираш подобно изказване е отделен въпрос. Самият факт, че сульо и пульо му скочи след тия глупотевини показва и как възприемат изказването му. Ти може да го възприемеш и като тотално отказване на военна помощ. Няма да се учудя изобщо...

По устав дори не можеш да влезеш в НАТО ако си в състояние на конфликт. Какво чудно има? И защо смяташ, че трябва да има безплатен обяд за някого? Нали разбираш принципа на застраховането? Плащаш застраховка за да може някой да ти помогне при бедствие, а не по време на бедствие да се обадиш на застрахователя и да му кажеш, че вече си готов да сключиш договор и той да ти помогне : ))))

Това как някой Сульо и някой Пульо разбират и възприемат нещо си е тяхна работа. Човека никъде дори не намеква за възможност за изпращане на български контингент. Достатъчно ясно...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Dust
Мнения: 8059
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 26 мар 2024 19:16

Thsmith написа: кога точно Тагарев е казал, че е готов да изпраща или иска да изпраща български контингент в Украйна? :lol:

Копейката и той се опита да вмени това, че Тагарев казал, че трябва да изпратим 200 военнослужещи, но водещата добре го накара да се върти в лъжите си и накрая вика... лично на мен го каза в личен разговор... което е ясно, че не е така и Копейката отново го хванаха по бели гащи.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 26 мар 2024 19:16

Аха, даже и не намеквал... Ми, той направо си е казал "Не" явно...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 мар 2024 19:51

delqnski47 написа:Стига с тоя Расате. Никой не слуша Расате. Волгин си има публика. Просто е за разбиране и чак е чудно че не го разбираш, при положение че горе долу имаш същото мислене - нещата да се случват на базата на търсене и предлагане както е с Волгин и публиката му, а не на база някой да ти го налага.
А БНР е чудесно място, щото изключвайки и то с доста клизми София, дето за малко Григорова да стане кмет, всичко извън София е за Русия масово.
Ами аз съм от "провинцията" и въобще не съм останал с впечатление, че народът тук е "масово за Русия". :lol:
Нещата са долу-горе фифти/фифти, в най-добрият, про-руски случай, 60:40, което пак не е "масово".
Но по голямата част от привържениците на Русия не искат и да чуят за вероятност - България вън от ЕС.
Те просто са разочаровани, че Европа и Русия не успяха да намерят баланс в отношенията си, и считат Европа за виновни. Но да сменят Европа с Русия, тц... надежда тука, всяка оставете. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тема за политика - България

Мнениеот nghcvth » 26 мар 2024 20:41

delqnski47 написа:Относно Волгин аз на негово място ще си платя да пишат доноси срещу мен и да ме изключват...
Стратегията "Създай изкуствен проблем и после дай решение" се ползва в политиката от векове до ден днешен.

Преди десетина години БСП предложиха на Волгин да стане депутат и той им отказа. Не смятам, че има амбиции да се изявява в това поприще. Добър, лош, Волгин има някакви позиции и си ги защитава. И му е през оная работа за мнението на някакви форумни плъхове, неизвестни на никого.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

CapitanePuyol
Мнения: 63
Регистриран на: 23 мар 2024 09:20
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот CapitanePuyol » 27 мар 2024 09:04

То и нас не ни интересува какво мисли русоробската отрепка Волгин-Жигулин. В нормална медийна среда изобщо нямаше да му се дава думата по национални медии, а щеше да е заврян в миша дупка, да си прави сайтчета тип брадва.бг където да го гледат дебилните му фенове. Изображение
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 27 мар 2024 10:26

https://news.bg/politics/demerdzhiev-sglobkata-ne-reshi-nito-edin-ot-problemite-na-horata.html

Сглобката не реши нито един от проблемите на хората. Девет месеца те са бориха за позиции и власт. Това заяви пред БиТиВи бившият служебен министър на вътрешните работи Иван Демерджиев.


Че на никоя от трите партии - ПП-ДБ, ГЕРБ и ДПС, приоритет не им е било да решават проблемите на хората и на България като цяло. Приоритетите бяха точно 2:

1. Обслужване на интересите на САЩ и Украйна
2. Боричкане за повече власт и облаги .... като тук старите кучета от ДПС и ГЕРБ избърсаха пода с палячовците от ПП-ДБ, макар че позахлебиха и последните.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 27 мар 2024 12:00

“Поведението и на министър-председателя в оставка в чужбина е най-малкото недопустимо и граничещо с родоотстъпничество, защото на няколко пъти той заяви, че е по-важно да се помогне на Украйна, по-важно е да се изпълнят сляпо и пряко ангажименти и задължения, които са ни поставени отвън, от Брюксел, отколкото да се съобразим с интереса на българските граждани, на българското общество и на държавата ни. Това поведение не кореспондира с необходимото поведение на сериозен министър-председател”. Това казва Меглена Плугчиева, бивш вицепремиер по европейските фондове, народен представител в три състава на парламента, заместник министър на земеделието и дългогодишен посланик, в интервю за Аудиокаста на "Фокус“ "Това е България“.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Dust
Мнения: 8059
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 27 мар 2024 12:00

Според Евростат сме на дъното по покупателна способност. Нищо изненадващо за мен.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 169 госта