Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 11 авг 2021 17:29

Тоя не е трол за комунизъм, а за Русия.
Там го смуче, без значение какъв е режима, той смуче на Русия
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tiamat » 11 авг 2021 17:31

delqnski47 написа:
tiamat написа:
delqnski47 написа:
tiamat написа:
delqnski47 написа:
Groucho написа:Е, ти ако мислиш, че на Славчо му дреме за избирателите :lol:
Проблемът не е, че гледа лошо. Проблемът е, че си играе на политика. Управлението на държавата не е детска градина.
У петък ще предлага кабинет, а у понеделник ще го оттегля, защото са го разсърдили :lol:
Никой не му дължи подкрепа, че да обвинява другите, ако не му я дават.

Тия , които се фръцнаха и не подкрепиха са проДай България на "Америка за България " и дъртите комунистки с Хаджигено. После обвиниха Славчо ,че се е разсърдил :lol: Какво да прави Славчо в Парламента в случая , айде обясни ми. Да се усмихва освен , да пляска с ръце , да направи някои скеч.
Не даде от баницата и онея се фръцнаха , това е истината . Аз пък като избирател искам мандатоносителя (който и да е той ) да си поеме цялата отговорност . Аман от "тая порцийка е за теб " и т.н. и после се чудим кой е виновен. С дърти курви обаче няма как да се правят промени

Абе човек, "цялата отговорност" се носи като имаш 121 депутата. Или искаш да кажеш, че тия които биха подкрепяли ИТН за техните решения, няма да носят никаква отговорност?

Вярно ли е че Христо Иванов е изцепил на срещата с ИТН нещо от рода на "Трябва да ОДОБРЯ ВСЕКИ предложен министър - председател , министри и членове в бъдещи контролни органи или нямате нашата подкрепа " Тоя цитат кво общо има с "политиките", "нас имената не ни интересуват " и т.н. нещо ми се губи :lol: Само балък ще повярва на тезите ,че не иска влияние в Министерския съвет , искал само политики .

Първо, не ми отговори на въпроса. Второ, не съм им светил на срещата.

Да, въпросът ти потвърждава , че се искат постове , а политиките , които са наистина важни за всички нас , са на второ място


Значи според теб, твърдението ми 'Тия, които биха подкрепяли ИТН за техните решения, ще носят отговорност за тези решения' = 'Тия, които биха подкрепяли ИТН за техните решения, искат постове'. ОК, добре...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 11 авг 2021 17:38

Който вярва на чалгите на Слави, с политики" от по 2 изречения, трябва да е много назад :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23815
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 11 авг 2021 17:48

Thsmith написа:Христо и Атанас изобщо не отидоха на срещата бре :lol: Изпратиха заместници да им пуснат филмчето и да си вървят.

Не говоря за последната среща
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23359
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 11 авг 2021 17:50

Аз такова нещо не съм чул, но напълно подкрепям тезата, че кабинет с членове, които не са приемливи НЕ трябва да бъде подкрепян.
* Като цяло и кабинет на Слави не трябва да бъде подкрепян за мен, но това е друг въпрос.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот diplomat » 11 авг 2021 19:21

delqnski47 написа:
rhaegar написа:Не знам, според мен и трите партии изгубиха бая подкрепа с тая игра на "дай си ми куклите, на си ти парцалките". Единствено тоталното отчаяние на хората от боце би ги задържала близо до сегашните им проценти и съответно в парламента. Получиха два не лоши шанса да се разберат и да управляват, а вместо това успяха да се изпокарат и да настроят хората срещу себе си с тъпашко поведение. Дано не съм прав, но мисля че след някой месец ще слушаме как оня повтаря, че видите ли пак ги бил на избори.

Оня нищо няма да повтаря , той е бита карта, никой не го ще

Глупости, тепърва ще си играе картите Тиквата. За жалост, нещата вървят добре за него и хората му. Един от козовете му е късата памет на българите и първичността в реакциите ни.

Разделението в парламента е тотално и съвсем очаквано, капка доверие не е останала между политическата класа. Какъв шанс изобщо има парламентарната демокрация в такива условия?


Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22760
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 11 авг 2021 20:17

Утре ще изтърва шоуто с гласуването за правителство на итаканататък.
Шуменският мушмурок показа не диплома от Австрия, а служебна бележка, че му се полага безплатна храна там.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43957
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 11 авг 2021 20:27

pomiqrat написа:Регъра най ще намаже от изборите. Милионер стана от тези комисии. Ако изборите за президент са на друга дата ще му ходим на гости с частния самолет, който ще ни прати.


Уя, баце. Вождът не е парламентарно представен, благото свърши. :lol: :lol:

delqnski47 написа:Оня нищо няма да повтаря , той е бита карта, никой не го ще


Десетки хиляди души по администрации и свързани с бившата власт фирми не мислят така.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3553
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тема за политика - България

Мнениеот nghcvth » 11 авг 2021 20:30

Боко е свършен с управлението, сам си закопа патериците и дори да спечели няма никакъв шанс да управлява.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], tmanolov и 26 госта