Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 08 май 2021 23:48

NOMER14 написа:
fcb_bg написа:
NOMER14 написа:
fcb_bg написа:Имаше тема и анкета и за изборите, които спечели ГЕРБ 1. Някой ако я открие доста ще се посмее.

Герб нали са аналог на Единая Россия. А те са от добрите. Не виждам 20 години някой да се смее в Руската федерация.

Постоянно ми натякваш за федерацията, какъв е проблемът?

Ще ти кажа защо...
Защото Русия е хубава страна със своята необятност, но България е най-хубава в света (не само под звездите Балкански), защото на сравнително малко място е концентрирано всичко хубаво и различно на земята.
Затова е неприемливо да се плюе всичко българско в тоя форум.

Явно не си ме чел какво съм писал за България в този форум.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот diplomat » 09 май 2021 00:09

paceto написа:Според мен следващият, който вероятно ще каже нещо е Ганчев, но ще изчакат да минат и тези сега избори през юли. Той не за друго реши да се маха от ЦСКА и ще ги спонсорира до края на годината или поне такива му бяха плановете през март. За сега синът му движи нещата в клуба и той се е покрил така да се каже, така че няма да е изненада ако започне да говори и най-вече как са го накарали да поеме червеният клуб.

Ганчев отдавна се снишава, защото го бяха почнали и него. Измъкна се някак си, но трябваше да отстъпи бизнеса си със захарта на Пеевски и приближени до него хора. Очевидно е, че по същата схема като Божков го натиснаха да взима ЦСКА.

Сложното е кой и как ще успее да разбие монопола в службите. В ДАНС, ГДБОП, МВР, Икономическа полиция, НАП и т.н. се изпълняват основно поръчки. Разни спуснати парашутисти са назначени на всички високи постове и възлови позиции. Стари ченгета и агенти контролират "законни" спецотряди, които пращат на всеки неверник с 2-3 обаждания. В кафенето точно до Александър Невски всекидневно се правят срещи, където бизнесмени са привиквани да бъдат инструктирани или рекетирани. А боклуците се разпореждат като шефове на цялата държавна структура и директно ти се подиграват в очите. Карат маркирани полицейски автомобили и дори най-нагло си паркираха при депутатските коли, без никой да ги закача.

Тотално обсебиха държавата, буквално чрез Борисов и ГЕРБ се създаде една тоталитарна олигархична система, която позволи на една група от хора да завземе абсолютно всяка една сфера от социалния, политическия и икономическия живот в България. Още преди 16-17 години се пускаше публична информация за Борисов, как хора като Маргините, Маджо и Димата Руснака го създадоха с цел инфилтриране на държавните структури и спускането на държавен чадър над действията им. Годината е 2021 и този боклук се беше превърнал едва ли не в "кръстника" за цялата страна, защото без негово позволение или това на неговите приближени, нищо не можеше да се случва. Едно от позитивните неща е, че Борисов се издигна като буквално и преносно заби нож в гъба на много хора, с които е работил през годините. Рано или късно, тези, които му слугуват поради страх и тежка зависимост, ще направят абсолютно същото като него. Доколкото знам, дори и Доган е видял, че границите отдавна са прекрачени, а той също все още има много скрити пионки в системата, така че много интересни неща се случват зад завесите. Неслучайно Пеевски след ПР кампанията си в началото на пандемията тотално изчезна от медийните пространства, дори и като име. Историята за побоя над него от руснаци ми беше потвърдена от много запознато лице, като това даже се е случило за втори път.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот paceto » 09 май 2021 00:28

Точно, за да не изгуби целият си бизнес го туриха в ЦСКА и това стана като план още от скалъпените обвинения към него и после всичко се потули и пуснаха всички задържани. Дори го накараха да продаде завода си за коли в Ловеч и сега там е настанена немската фирма за производство на авточасти VOSS.

Преди около 2 седмици се появи информация, че Пеевски е бил пребит в Дубай, а колко е вярно не се знае и също така какво точно е дирил там при положение, че знаем кой в момента е в тази държава. Вероятно е ходил да му се моли за прошка и вероятно не я е получил или я е получил, ама с цената на това пребиване като наказание.

Ей тук намирам само тази информация, иначе я срещнах из Facebook от други източници - https://fakti.bg/bulgaria/572852-specna ... shveicaria

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот diplomat » 09 май 2021 00:46

paceto написа:Точно, за да не изгуби целият си бизнес го туриха в ЦСКА и това стана като план още от скалъпените обвинения към него и после всичко се потули и пуснаха всички задържани. Дори го накараха да продаде завода си за коли в Ловеч и сега там е настанена немската фирма за производство на авточасти VOSS.

Преди около 2 седмици се появи информация, че Пеевски е бил пребит в Дубай, а колко е вярно не се знае и също така какво точно е дирил там при положение, че знаем кой в момента е в тази държава. Вероятно е ходил да му се моли за прошка и вероятно не я е получил или я е получил, ама с цената на това пребиване като наказание.

Ей тук намирам само тази информация, иначе я срещнах из Facebook от други източници - https://fakti.bg/bulgaria/572852-specna ... shveicaria

Случката е още от миналата година, но преди това са го дисциплинирали първо в Гърция. Заради това и започна да разпродава бизнеси, като вече действа единствено с поставени лица. Само по телосложението му може да се разбере колко голяма е алчността му, но точно това му изяде главата.

За разлика от Шиши, Божков си е изградил силни контакти извън България и просто не знам с какъв ум са си мислели, че могат да смачкат. Явно ударите по Банев, Арабаджиев и Апаша им помогна да си повярват, пък и Борисов успя да издейства подкрепа от Щатите при назначението на Гешев, който заедно с Цацата бяха командировани при американската главна прокуратура. Но България и светът са в много променливи времена, и сега вятърът почна да духа в друга посока.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 09 май 2021 12:37

Тва са пълни тъпни, и ви правят на луди с "Илчовски".
Не се приемат доказателствата от черепа, ама от галфона платен илчо може :lol: :lol: :lol:
Правят ви на "2 и полвина" и си мислите че бойко е толкова тъп, с 5 листа без доказателства ще го съсипят :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот diplomat » 09 май 2021 15:48

Warped написа:Тва са пълни тъпни, и ви правят на луди с "Илчовски".
Не се приемат доказателствата от черепа, ама от галфона платен илчо може :lol: :lol: :lol:
Правят ви на "2 и полвина" и си мислите че бойко е толкова тъп, с 5 листа без доказателства ще го съсипят :lol: :lol:

Сложи още 5 смеещи се човечета, ще звучиш още по-убедително.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 май 2021 16:04

Дали на "Янките" не им писна от Бойко ?
Онези сенаторчета дойдоха и му закриха Ю.И., нашият отиде и се нареди на софрата на "Турски". :lol:
Ер Доган към момента също има сериозни проблеми с онези отвъд Океана.
Турция трябваше да закупят 3 ята от Ф34, предплатиха няколко милиарда, но след като закупиха руски ракетни системи, "Янките" блокираха сделката.
И забравиха да върнат предплатата. :lol:

Въобще, онези във Вашингтон никак не обичат двойните игрички, или си с тях, или против тях.
Борисов се опита да играе и с руснаците, и... Не е ясно, дали ще се върне на власт.
Не е случайно лансират и онзи Митов за Премиер, явно на Б.Б. му е казано, че приключва. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 09 май 2021 16:25

Мисля, че нещата изнесени в последните дни са истина, или поне много близки до истината. Само че поне за момента доказателствата са от агенция ЕЖК. Няма документи, няма записи, няма снимки, нищо. "Пена е направила снимките в стаята на Вуте, а там я прати Нане. Аз знам, понеже бях там". Кога беше там, когато Нане прати Пена на Вуте, когато Вуте мандръса Пена, или когато Пена направи снимките?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот diplomat » 09 май 2021 17:09

rhaegar написа:Мисля, че нещата изнесени в последните дни са истина, или поне много близки до истината. Само че поне за момента доказателствата са от агенция ЕЖК. Няма документи, няма записи, няма снимки, нищо. "Пена е направила снимките в стаята на Вуте, а там я прати Нане. Аз знам, понеже бях там". Кога беше там, когато Нане прати Пена на Вуте, когато Вуте мандръса Пена, или когато Пена направи снимките?

А според теб на един гражданин, бил той и голям бизнесмен, работата му трябва ли да включва разследване на престъпления и събиране на доказателства?

Не мога да разбера това говорене за доказателства и други подобни глупости, все едно на някого му пука или пък прокуратурата ще направи реално разследване. Трябва да се разтърси цялата държава, до основи! Нито има независими служби, нито има независима съдебна система, която да вкара за начало 200-300 човека в затвора.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 10 май 2021 20:57

Larsenn написа:
Какъв Ердо, какви кемалисти, какви "българи в Турция"? Какъв е тоя тюрлю гювеч? Като са кемалисти, да не би да гласуват за републиканците? Или за консерватори някакви? Че си и ясновидец - ясно виждаш кой за кого гласувал :lol:
Колега, дай малко по-спокойно. Всеки си има мнение, едно е да го споделяш, друго става като се почне с размахване на пръсти.
Когато някой не харесва ИТН, не значи непременно, че вижда алтернатива в ГЕРБ или БСП.

Ни е тюрлю, ни гювеч (две изконно български думи :lol: ). Там (в Турция) го няма местния бей, който казва кой ще работи в единственото предприятие в малкия град, ако не гласуваш за ДПС.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта